Prezenty na 40. urodziny - personalizowane prezenty na czterdzieste urodziny | Empik Foto - EMPIKFOTO.PL

Prezenty na 40 Urodziny

Prezenty na 40 Urodziny

Prezenty
na 40 Urodziny

0 produktów
Sortuj:
Plakat w ramce, Plakat na urodziny 40stka- czarna ramka, 20x30 cm
cena od: 44,92 zł 59,90 zł
Kubek, Urodziny
cena od: 15,00 zł 29,90 zł
Fotokartki Spełnienia marzeń, 20x15 cm
cena od: 3,90 zł
Koszulka męska, Warszawa
cena od: 39,90 zł
Fotoksiążka Urodziny, 20x20 cm
cena od: 25,90 zł 39,90 zł
Fotoksiążka Insta-kwadratowy, 20x20 cm
cena od: 25,90 zł 39,90 zł
Fotoksiążka 40te urodziny, 20x20 cm
cena od: 25,90 zł 39,90 zł
Fotokartki 40-ste urodziny, 14x14 cm
cena od: 3,90 zł
Fotokartki Twoje urodziny, 14x14 cm
cena od: 5,90 zł
Fotokartki Twoje święto, 14x14 cm
cena od: 5,90 zł
Fotokartki Sto lat, 14x14 cm
cena od: 5,90 zł

Szukasz prezentu na 40 urodziny? Znajdziesz go w Empik Foto!

Każde urodziny to dobry pretekst do tego, aby wręczyć nietuzinkowy upominek. Jednak niektóre okazje szczególnie do tego zobowiązują. Jeżeli myślisz, co wybrać na prezent na 40 urodziny – dla niej lub dla niego – pomyśl o spersonalizowanym podarunku, który na długo pozostanie w pamięci. Tworzenie unikalnego upominku przy pomocy intuicyjnej strony Empik Foto to wspaniały pomysł i dobra zabawa. Dlatego, jeżeli chcesz podarować solenizantowi taki prezent na 40 urodziny, wykorzystaj wasze wspólne wspomnienia utrwalone na zdjęciach!

Idealny prezent na 40-stkę – zabłyśnij swoją pomysłowością!

Nawet proste życzenia – „spełnienia marzeń” czy „wszystkiego najlepszego” – wcale nie muszą brzmieć banalnie, jeżeli będzie towarzyszyć im szczególna oprawa. Patentem na to jest sięgnięcie po upominek, który będzie stworzony z myślą o osobie obchodzącej urodziny. Każdego ucieszy kubek ze zdjęciem oraz z miłą dedykacją. Nasz sklep to miejsce, gdzie nie tylko zamówisz taki gadżet, ale także samodzielnie go zaprojektujesz. Możesz wybrać jeden z trzech rodzajów kubków – wariant klasyczny, z łyżeczką lub kubek magiczny. Szczególnie ta ostatnia alternatywa jest świetnym pomysłem, jeżeli prezent z okazji 40 urodzin ma być niespodzianką. Napis i dedykacja pojawią się na nim dopiero wtedy, kiedy jego właściciel zaparzy w nim gorącą kawę lub herbatę. To ty decydujesz o tym, jakiego koloru będzie kubek oraz jaką będzie miał pojemność. Ponadto sam wybierasz zdjęcie, które się na nim znajdzie. Intensywne, głębokie kolory oraz błyszcząca ceramika sprawiają, że taki prezent na 40. urodziny to bardzo gustowny i elegancki podarunek. Jeżeli solenizant lub solenizantka to kawosz, postaw na spersonalizowany kubek do latte.

Fotokartka z najlepszymi życzeniami

Fotokartka to miły dodatek do kwiatów lub upominek, który wyślesz pocztą. Wybierz ulubione zdjęcie z solenizantem w roli głównej, a następnie zaprojektuj oryginalną kartkę. Aplikacja Empik Foto umożliwia stworzenie profesjonalnego projektu. Możesz wybrać dzięki niej tło, grafikę, cliparty oraz format, a następnie zlecić realizację swojej fotokartki. Otrzymasz także kopertę, która będzie idealnie dopasowana do jej wymiaru. Kartka pojedyncza lub składana to oryginalny sposób na to, aby wyrazić swoją sympatię i złożyć życzenia. Elegancka czcionka wraz ze zdjęciem wybranym na tę szczególną okazję będą wspaniale się prezentowały, gdyż fotokartki powstają z papieru kredowego.

Fotoksiążka na 40 urodziny – znacznie więcej niż album

W życiu każdego czterdziestolatka na pewno było mnóstwo chwil oraz wspomnień, do których lubi wracać pamięcią. Właśnie dlatego warto zebrać je wszystkie i – o ile zostały uwiecznione w kadrze – umieścić je w książce. Fotoksiążka nie jest zwykłym albumem. Znajdują się w niej strony z wysokiej jakości papieru, na których bezpośrednio nadrukowano zdjęcia. Poza tym wygląd takiej książki jest spersonalizowany pod kątem solenizanta. Wybierz odpowiednią tonację kolorystyczną, stwórz niepospolity układ zdjęć oraz ciekawie je opisz. Na stronie Empikfoto.pl stworzysz prezent na 40 urodziny dla żony, męża czy przyjaciela, który zajmie honorowe miejsce w każdym domu.