Pomysł na prezentPomysły na prezent

Co kupić na 70 urodziny? Inspirujący poradnik

prezent-na-70-urodziny

Każde urodziny to świetny powód do świętowania i spędzenia czasu w gronie rodziny. W końcu mija kolejny rok pełen niesamowitych przygód i cennych doświadczeń, dlatego warto to uczcić. Ważna dla Ciebie osoba obchodzi 70 rocznicę urodzin? Zadbaj o to, żeby ta uroczystość nie była taka sama jak zawsze. Pomogą Ci w tym prezenty z naszej oferty i dłużej nie będziesz się zastanawiał, co kupić na 70 urodziny!

W ciągu 70 lat wydarzyło się bardzo dużo, więc solenizant może pochwalić się naprawdę imponującym bagażem doświadczeń. Aby uczcić tę chwilę, nie wystarczy kupić tortu i świeczek.. Trzeba zadbać także o odpowiedni upominek, który wywoła uśmiech na twarzy obdarowanego i sprawi mu ogromną przyjemność. Szukasz pomysłu na coś oryginalnego, niebanalnego i jedynego w swoim rodzaju? Poznaj nasze propozycje, odpowiadające na pytanie co kupić na 70 urodziny.

Co wybrać na 70 urodziny dla mężczyzny?

Zastanawiasz się, co można kupić na 70 urodziny? W takiej sytuacji postaw na upominki, które będą jednocześnie wspaniałą pamiątką jak np. poduszka ze zdjęciem. W swoim archiwum na pewno masz wspólną fotografię z solenizantem. Wybierz jedno lub kilka grafik i stwórz z nich kolaż. W edytorze możesz wybierać spośród szerokiej gamy teł i klipartów. Jeśli nie masz pomysłu na indywidualny projekt, sięgnij po gotową kompozycję stworzoną przez naszych grafików. Dodaj tylko własne zdjęcie, a całość będzie wyglądać bardzo profesjonalnie i uroczo!

Nie zapomnij umieścić wesoły napis lub krótką dedykację, która będzie nawiązaniem do świętowania 70 urodzin jak np. “Nie liczy się przebieg, a możliwości”. To bardzo uniwersalny prezent – sprawdzi się dla każdej świętującej osoby.

Prezent z okazji 70 urodzin dla kobiety

Potrzebujesz prezentu na 70 urodziny dla pewnej, cudownej damy? Spraw jej przyjemność i podaruj coś, co zabierze ją w podróż do przeszłości, czyli… fotoksiążkę. W naszym edytorze przygotowaliśmy specjalny szablon z tej okazji – jasne kolory, subtelne, kwiatowe dodatki, miejsca przeznaczone na życzenia i notatki, a także odpowiednio wykadrowane pola na zdjęcia sprawiają, że całość prezentuje się bardzo niepowtarzalnie.

Do stworzenia tego prezentu potrzebujesz jedynie dostępu do starych zdjęć solenizantki. Wybierz fotografie, które przywrócą dawne wspomnienia – zdjęcia z podróży, z dawnymi przyjaciółmi czy zmarłymi członkami rodziny. Pamiętaj o opisach – są bardzo ważne! Czasami wystarczy, że dodasz tylko datę i miejscowość, jednak w wielu miejscach postaw na cytaty znanych osób i fragmenty dzieł literackich np. z przygód Kubusia Puchatka – “Kubusiu, jak się pisze miłość? Prosiaczku, miłość się nie pisze. Miłość się czuje”. Można też wybrać Audrey Hepburn “Najważniejszą rzeczą jest, aby cieszyć się swoim życiem – być szczęśliwym – tylko to się liczy”.

Fotoalbum to wyjątkowa pamiątka, dlatego nie warto tworzyć jej w pośpiechu. Zadbaj o wszystkie szczegóły, a na pewno wywołasz łzy wzruszenia na policzkach solenizantki.

Pomysł na uniwersalny prezent na 70 urodziny

Szukasz prezentu dla dobrego kolegi lub koleżanki z pracy, dawnego nauczyciela lub sąsiada? W takiej sytuacji dobrym pomysłem jest wybór uniwersalnego podarunku, który będzie symbolem sympatii i sposobem na wyrażanie pozytywnych emocji jak np. fotokartki. Możesz je zaprojektować samodzielnie – w tym celu potrzebujesz odpowiedniej fotografii. Dobrym pomysłem jest wykorzystanie zdjęcia z solenizantem, ale możesz także wybrać np. grupowe zdjęcie zespołu czy klasy.

Nie masz żadnej, wspólnej pamiątki? Nie martw się! Nasi graficy zadbali o szeroki wybór świetnych grafik, więc z łatwością znajdziesz coś odpowiedniego. Aby spersonalizować fotokartkę, dodaj napis, datę i krótkie życzenia, które samodzielnie wymyśliłeś. Nie wiesz co napisać? Pomyśl, o czym marzy solenizant, czego pragnie i co mu brakuje. Zdrowia? Szczęścia? A może miłości? Poszukaj inspiracji w Internecie lub poproś o pomoc bliską Ci osobę, a Twoje życzenia będą naprawdę wyjątkowe. Fotokartka to także świetny pomysł na prezent – niespodziankę na 70 urodziny. Wyślij ją do miejsca zamieszkania solenizanta, a naprawdę pozytywnie go zaskoczysz!

Sprawdź nasze inne propozycje na personalizowany prezent. To najlepszy sposób na uczczenie 70 urodzin.

Udostępnij: