INSPIRACJE

Pomysł na prezent dla ucznia na koniec roku szkolnego

prezent dla ucznia

Przedszkolaki, pierwszoklasiści, uczniowie szkół podstawowych, gimnazjaliści i licealiści. Wszyscy wspólnie czekają na ostatni dzwonek w tym roku szkolnym i upragnione wakacje, które rozpoczną się tuż po jego dźwięku. Jako rodzic lub wychowawca poszukujesz świetnego pomysłu na prezent dla ucznia na koniec roku szkolnego? W takim razie koniecznie sprawdź nasze inspiracje i przygotuj naprawdę fajny prezent!

Fotoksiążka – idealny prezent dla uczniów na zakończenie roku

Nie da się ukryć, że każdy uczeń odlicza właśnie ostatnie dni do wakacji. Trzy upragnione miesiące lenistwa to świetna perspektywa, ale… trudno nie tęsknić za najlepszymi kumplami ze szkolnej ławki, prawda? Dlatego fotoksiążka szkolna to doskonały pomysł na prezent dla ucznia! Dlaczego? Otóż w czasie wakacje każdy z nich będzie z pewnością wspomniał najfajniejsze chwile, które wydarzyły się podczas roku szkolnego. Wycieczkę, zieloną szkołę czy zajęcia z ulubionym nauczycielem, więc warto zachować je w wyjątkowej formie.

Na empikfoto.pl przygotowaliśmy specjalną ofertę, w której na wszystkich uczniów, przedszkolaków, rodziców i wychowawców. Czekają na was szkolne szablony fotoksiążek zaprojektowane z myślą o takich właśnie wspomnieniach. Znajdziesz tam nasze bestsellerowe projekty, dodaj tylko zdjęcia, by stworzyć naprawdę wyjątkowy prezent dla ucznia. Fotoksiążka to także doskonały pomysł na prezent dla wszystkich uczniów w klasie. W naszej specjalnej ofercie przygotowaliśmy rabaty dla całych klas na fotoksiążki w formacie 20x30cm na papierze kredowym z twardą, błyszczącą okładką.

prezent dla ucznia

Fotoksiążka będzie także niezwykłą pamiątką, gdy Twoja pociecha sięgnie po nią za kilka lub kilkanaście lat i powróci do wspomnień z czasów szkolnych.

Kubek ze zdjęciem – fajny prezent dla ucznia nie tylko na wakacje

Fotoksiążka to świetny pomysł na prezent dla całej klasy. Jeśli jednak chcesz podarować maluchowi coś jeszcze i zastanawiasz się jaki prezent dla ucznia będzie naprawdę oryginalny. Koniecznie zobacz szablony fotokubków. W naszej ofercie czekają kubki o standardowej pojemności 330ml oraz większe o pojemności 440ml. Świetnie sprawdzą się w przypadku największych smakoszy śniadaniowego kakao! FotoKubek to również dobry pomysł na prezent dla ucznia od wychowawcy, ponieważ w kilka minut możesz wykonać własny projekt z dedykacją lub hasłem, które będzie kojarzyło się z ulubionym przedmiotem malucha.

Fotoplakat – klasowe zdjęcia w naprawdę dużym formacie

Fotoplakat to zupełnie nowy i bardzo oryginalny sposób na zachowanie najlepszych wspomnień w dużym formacie. A przecież szkolne wspomnienia właśnie na to zasługują! Na empikfoto.pl znajdziesz fotoplakaty w formatach od 30x30cm aż do 70x70cm. To pomysł nie tylko na oryginalny, ale i tani prezent dla ucznia, którym możesz obdarować każde dziecko w klasie. Wystarczy, że wybierzesz klasowe zdjęcie lub kilka fajnych ujęć ze szkolnych wydarzeń i przygotujesz swój projekt korzystając z wybranego szablonu. Tak wydrukowane na papierze kredowym (150g/m2) lub fotograficznym (270g/m2) zdjęcia będą tylko czekały na to, by zebrać podpisy wszystkich kolegów i koleżanek z klasy. A czy może być cenniejsza pamiątka?

prezent dla ucznia

Koszulka ze zdjęciem – prezent dla najlepszego ucznia

T-shirt ze zdjęciem to świetny pomysł na prezent dla najlepszego ucznia. I wcale nie mamy na myśli średniej na świadectwie! Bo przecież każdy z uczniów w klasie Twojej pociechy był najlepszy, a o tej grupie maluchów z pewnością będzie pamiętać cała szkoła! Na empikfoto.pl możesz przygotować takie same koszulki dla wszystkich dzieci (np. z hasłem „2c najlepsza w całej szkole!”). Możesz też zaprojektować unikalne t-shirty dla każdego malucha (np. z hasłami „Strzelec najlepszych bramek”, „Mistrz liczenia” lub „Mała artystka”). Koniecznie zobacz nasze szkolne szablony i skorzystaj z naszych klipartów, obrazków i fontów.

Poduszka – bo w wakacje w końcu trzeba odpocząć

Nie da się ukryć, że wakacje to… trzy miesiące słodkiego lenistwa. Co więc może być lepszym prezentem dla uczniów na zakończenie szkoły podstawowej niż poduszki? Miękkie, przyjemne w dotyku i oczywiście z ulubionymi wspomnieniami, by podczas leniuchowania w wolne dni nie zapomnieć o najlepszych chwilach ze szkoły. Na empikfoto.pl możesz przygotować poduszkę ze zdjęciem korzystając z dziecięcych szablonów lub własnego, który bez trudu spersonalizujesz.

prezent dla ucznia

Z okazji zakończenia roku szkolnego Empik Foto przygotował bogatą ofertę personalizowanych prezentów dla uczniów – między innymi specjalne kubki, puzzle ze zdjęciem, plakaty czy fotoksiążki szkolne. Sprawdź!

Mamy nadzieję, że nasze pomysły okażą się inspirujące dla wszystkich rodziców, którzy chcą samodzielnie lub wraz z radą rodziców przygotować naprawdę oryginalne prezenty dla uczniów na koniec roku szkolnego. Liczymy także, że spodobają się wychowawcom lub nauczycielom, którzy chcą zaskoczyć maluchy ze swojej klasy.

Udostępnij: