INSPIRACJE

Kalendarz ze zdjęciami – sprawdź nasze nowe produkty!

kalendarz ze zdjęciami

Gdybyśmy mieli wybrać jeden jedyny fotoprezent, który mielibyśmy kupować do końca życia – z pewnością byłby to personalizowany kalendarz ze zdjęciami. Prócz niskiej ceny i świetnej jakości, kochamy go za jego nieograniczone możliwości. Personalizacja papieru, formatu, szablonu czy kolorystyki sprawia, że pokochały go już tysiące klientów nie tylko w Polsce. Nic dziwnego, że fantastycznie sprawdza się na prezent na różne okazje. Kalendarz ze zdjęciami to pomysł dla wszystkich tych, którzy swoich zdjęć nie chowają w zakurzonych, starych albumach – a pozwalają im żyć i zachwycać w centralnych miejscach rodzinnego domu. Czy znasz wszystkie rodzaje naszych kalendarzy? Przekonajmy się… 

Nowości w ofercie i bestsellery sprzed lat – jakie kalendarze podbijają nadchodzący rok 2024? 

Choć nie jest to okładka magazynu, z pewnością pełni znacznie ważniejszą i nie mniej prestiżową funkcję w domu! Oto kalendarz ze zdjęciami, który pokocha nie tylko cała rodzina, ale także każdy gość w rodzinnym domu. My z pewnością należymy do tych, którzy kochają pokazywać relacje rodzinne uchwycone na zdjęciach, a nie ma na to żadnego lepszego sposobu od kalendarza. Taki kalendarz ścienny może zawierać nie tylko zdjęcia, ale także teksty, Wasze ksywki, ulubione kolory czy zabawne cliparty. A dobrze zrobiony sprawi, że nawet Wasz pupil zechce być jego częścią! 

kalendarz ze zdjęciem

Olśnienie w trakcie gotowania charakteryzuje nie tylko wielkie, kuchenne autorytety. Nie musisz być Magdą Gessler, ani Gordonem Ramsay’em, by go doznać. Jeśli grom z jasnego nieba, sygnalizujący zbliżające się urodziny bądź ważną imprezę czy nadchodzący urlop padnie także na Ciebie, sięgnij po kalendarz kuchenny, by zostawić po nim ślad. Natychmiast zapisane = nigdy nie zapomniane! I tego się trzymamy. 

Nowość w ofercie, która już pobija rekordy sprzedaży. Ten produkt to poręczny prezent o minimalistycznej formie, zawierający pojedyncze miejsce na zdjęcie. Jeśli taka forma Ci odpowiada najbardziej, znajdziesz go na Empik Foto w zawsze atrakcyjnej cenie. Do wyboru, jak zwykle, różne rodzaje papieru. Dla każdego, coś dobrego! 

kalendarz ze zdjęciami

Ten jednostronicowy hit to nasz personalny faworyt. Całoroczny widok pozwala w każdej chwili sprawdzić konkretną datę. Minimalistyczny look pozwala na jego wszechstronne umiejscowienie. Różnorodność pomysłów na niego wciąż nas zaskakuje. W dodatku jest banalnie prosty w projektowaniu. Możnaby rzec, kalendarz ścienny idealny! 

Kalendarz biurkowy to niezbędne narzędzie w codziennej pracy. Miejsce na biurku zyskuje funkcjonalność i estetyczny dodatek, ułatwiając planowanie zadań. Jednocześnie radosne zdjęcia i miłe chwile, które przypominają, pozwalają na chwilę odpoczynku od pracy i przypływ pozytywnych emocji. Warto mieć! 

kalendarz ze zdjęciami

Kalendarz trójdzielny to od lat prawdziwy hit sprzedaży. Najchętniej wybierany kalendarz spośród naszej oferty to przede wszystkim pokłosie jego wszechstronności, uniwersalności i praktycznych cech. Widok kalendarza wraz z miesiącami poprzedzającymi i nadchodzącymi pozwala świetnie planować nadchodzące wydarzenia. Dodatkowe, czerwone okienko nie pozwala stracić rachuby w mijających jeden z drugim dniach. Odrywane kartki pozwolą Ci na taki układ, jaki najbardziej Ci odpowiada. Warto przetestować! 

Kalendarz książkowy to przenośna forma planowania i dla niektórych, prawdziwe centrum dowodzenia życiem. Kompaktowy rozmiar sprawia, że łatwo zmieści się w torebce czy plecaku, zawsze będąc pod ręką w potrzebie. Prócz kalendarza, może pełnić funkcję notesu, rysownika, powiernika haseł czy książki telefonicznej – uniwersalny gadżet dla każdego! 

Kochasz odbitki? Pokochasz kalendarz ze zdjęciami! 

Wasze najpiękniejsze wspomnienia zasługują na to, by je odpowiednio wyeksponować. Zamiast chować je na dnie szuflady, wykorzystaj kalendarz kuchenny czy kalendarz biurkowy, by w każdej chwili móc przenieść się myślami do szczęśliwych wspomnień. Co więcej, kalendarz ścienny potrafi przyjąć naprawdę niestandardowe formy, gdy tylko poruszysz swoją wyobraźnię. Wykorzystaj gotowe szablony lub zaprojektuj coś zupełnie swojego, a następnie dodaj zdjęcia swoich ulubionych aktorów, piosenkarzy czy zespołu, by stworzyć niespotykany, unikatowy i jedyny na świecie kalendarz z Twoimi idolami. A może tak kochasz swojego pupila, że chciałbyś umieścić jego zdjęcia na kalendarzu? Śmiało, stwórz swój projekt i wrzuć najzabawniejsze i najbardziej urocze zdjęcia, jakie znajdziesz w galerii telefonu.

kalendarz ze zdjęciami

Jeszcze nie raz wywołają uśmiech na Twojej twarzy, gdy przejdziesz obok tak spersonalizowanego kalendarza. Do projektu, czas, start! 

Udostępnij: