Poradnik

Jak zrobić samodzielnie kalendarz ze zdjęciem?

kalendarz ze zdjęciem

Nasze życie zdominowały tablety, smartfony i tysiące dostępnych aplikacji, które przypominają nam nawet o tym, że przyszła pora na kolejną szklankę wody. W tych popularnych „apkach” można tworzyć listy zakupów, ustawiać przypomnienia o ważnych spotkaniach, uroczystościach rodzinnych czy też po prostu o imieninach i urodzinach przyjaciół. Jednak nic nie zastąpi tradycyjnego kalendarza ściennego, a szczególnie takiego, którego głównym bohaterem będziesz właśnie ty. Jak zrobić samodzielnie kalendarz ze zdjęciem?

Jeszcze kilka lat temu nikt nie wyobrażał sobie kalendarza na ścianie z własnymi zdjęciami lub grafikami według własnego pomysłu. Przez lata byliśmy przyzwyczajeni do tego, by w kalendarzu znaleźć informację o Dniu Weterana lub Miłośnika Kotów, a nie o datach dla nas naprawdę ważnych. I choć coraz trudniej wyobrazić sobie wyjście z domu bez smartfona, tableta czy laptopa, które pełnią funkcję naszej dodatkowej pamięci, to jednak pomysł kalendarza ściennego według własnego projektu, z ważnymi, prywatnymi informacjami, o których trzeba pamiętać, jest ciągle na topie. Warto pokusić się o przygotowanie takiego kalendarza wraz z Empik Foto. Dzięki temu nie zapomnisz o ważnych datach, z sentymentem spojrzysz na rodzinne zdjęcia, a także będziesz mógł podarować kilka egzemplarzy swoim najbliższym.

Kalendarz ze zdjęciem – rodzaje kalendarzy w Empik Foto

kalendarz ze zdjęciem

Empik Foto przygotowało autorskie kolekcje fotokalendarzy w różnych rozmiarach i formatach. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Każdy z nas lubi inne kalendarze. Niektórzy nie wyobrażają sobie sytuacji, gdy na ich biurku nie stoi klasyczny biurkowy kalendarz z kartą na każdy miesiąc roku. Na tych kartach można zaznaczać ważne daty, chociażby zakreślać je długopisem. Inni uwielbiają kalendarze trójdzielne, bo one są niezwykle użyteczne w planowaniu. W każdej chwili widoczne są trzy miesięczne karty. Można łatwo ustalać daty spotkań, terminy wykonania zadań, albo planować urlopy. Oczywiście wszyscy uwielbiają klasyczne kalendarze na ścianę, w których na każdy miesiąc przeznaczono jedną kartę. Większą część powierzchni każdej z nich zajmuje zdjęcie. Jest więc w czym wybierać.

kalendarz ze zdjęciem

Fotokalendarz personalizowany z Waszymi zdjęciami może być doskonałą pamiątką rodzinną czy prezentem na święta dla bliskich osób.

Każdy z tych kalendarzy możesz przygotować samodzielnie. Zanim jednak zabierzesz się za to, musisz wybrać dwanaście zdjęć ze swoich zbiorów, które lubisz. W przypadku kalendarza trójdzielnego potrzebujesz tylko jednego zdjęcia. Potem pozostaje już tylko wykonanie listy ważnych dat, które co roku powinieneś pamiętać. Imieniny, urodziny, rocznice ślubu, inne ważne uroczystości rodzinne lub firmowe warto spisać. Przygotowując projekt swojego kalendarza, będziesz mógł je umieścić we właściwych miejscach. Dzięki temu w kolejnym roku nie zapomnisz o niczym, co dla ciebie ważne.

Jak wykonać kalendarz w Empik Foto?

Wejdź na naszą stronę internetową, a następnie wybierz kalendarz, który ci odpowiada. Jeśli wybierasz kalendarz ścienny, to powinieneś określić rodzaj papieru i jego wielkość. Możesz wybrać papier kredowy, który jest miękki i elastyczny. Możesz także zdecydować się na grubszy papier fotograficzny, który zapewni twoim fotografiom fantastyczną, żywą kolorystykę.

Następnie dodaj zdjęcia z komputerowego dysku. Każdemu zdjęciu możesz nadać jeszcze ciekawszą formę, wykorzystując jeden z ponad kilkudziesięciu naszych szablonów na różne okazje. Dodawaj tło, ramki, kliparty i napisy według własnego uznania, a stworzysz z pewnością fantastyczny projekt każdej karty.

kalendarz ze zdjęciem

W kalendarium zaznacz wszystkie daty, które są szczególnie ważne dla ciebie. Do dyspozycji masz cały zestaw ikon o różnych kształtach i kolorach. Ostatnią czynnością jest zatwierdzenie przygotowanego wzoru i zamówienie. Kalendarze drukujemy błyskawicznie i dostarczamy pod wskazany adres, świetnie sprawdzą się więcej jako pomysł na prezent.

Udostępnij: