Pomysł na prezentPomysły na prezent

Prezent dla szefa – co wybrać? Poradnik

prezent dla szefa

Relacje między współpracownikami są bardzo ważne. Atmosfera w pracy wpływa na poziom zadowolenia zawodowego oraz motywację do wykonywania obowiązków. Jednym ze sposobów budowania pozytywnych stosunków międzyludzkich to świętowanie urodzin i innych okoliczności. Z tej okazji mile widziane jest wręczanie upominków. Nie wiesz co wręczyć szefowi? Poznaj te propozycje.

Znalezienie idealnego upominku dla szefa to nie lada wyzwanie. Z jednej strony to przełożony, którego zadaniem jest kontrolowanie Twojej pracy, jednak z drugiej to serdeczny człowiek, który ma własne życie i zainteresowania. Prezent dla szefa nie może być przypadkowy, dlatego warto podejść do tego  tematu nieco… nieszablonowo.

prezent dla szefa

O czym marzą… szefowie?

To pytanie zadaje sobie każdy, kto szuka prezentu dla szefa. Zanim wybierzesz się na zakupy, zastanów się:

  • Czym interesuje się solenizant?
  • Jakiej muzyki słucha?
  • Jak najczęściej spędza czas wolny?

Możesz podarować szefowi bon na zakupy albo bilet na koncert lub wybrane wydarzenie zapakowany w pudełko ze zdjęciem. Takie spersonalizowane opakowanie stworzysz z łatwością w edytorze online. Wejdź na stronę empikfoto i zaprojektuj własne pudełko. Wystarczy, że w kreatorze dodasz wspólną fotografię, np. zespołu pracowników. W tym miejscu możesz także dowolnie zmieniać tła, dodawać kliparty lub napisy. Nie masz pomysłu na własny projekt? Sięgnij po gotowe szablony przygotowane przez naszych grafików. Poświęć kilkanaście minut, a oryginalne opakowanie będzie gotowe! Później pudełko może posłużyć jako miejsce do przechowywania pamiątek.

Co wybrać na prezent dla szefa?

Szukasz pomysłu na uniwersalny prezent dla szefa? Dobrym pomysłem jest podarowanie solenizantowi personalizowanego kubka z własnym zdjęciem.

prezent dla szefa

W naszym asortymencie dostępne jest kilkanaście rodzajów naczyń, m.in.:

Gdy wybierzesz model, przejdź do edytora online. W swoim archiwum znajdź zdjęcie zespołu lub szefa. Do tego dodaj krótką dedykację lub hasło np. “Szef – jedyny w swoim rodzaju” lub “Dobrze Cię widzieć szefie!”. Nie zapomnij o zabawnych klipartach i dekoracyjnych dodatkach, które dodadzą naczyniu wyjątkowego charakteru.

Praktyczny upominek dla szefa

Potrzebujesz użytecznego prezentu dla szefa? Co powiesz na koszulkę z nadrukiem? To sprawdzony i mile widziany upominek dla przedłożonego . Do wyboru masz kilkanaście wzorów z zabawnymi, tematycznymi grafikami. To od Ciebie zależy, który z nich wybierzesz. Żaden gotowy produkt nie przypadł Ci do gustu? W takiej sytuacji jedyne rozwiązanie to samodzielnie stworzenie koszulki. Dodaj wybrane zdjęcie, kliparty i odpowiedni napis. W pełni personalizowany prezent na pewno przypadnie do gustu każdemu szefowi.

Oprócz koszulki możesz dołączyć także fotokartkę z życzeniami i wspólnym zdjęciem. Wybierz produkt i ponownie wejdź na stronę edytora. Pośród wielu teł i szablonów znajdź ten, który najbardziej Ci odpowiada. Następnie na okładkę dodaj zdjęcie oraz kliparty np. słoneczniki lub bratki. Następnie wymyśl własne życzenia i umieść je na odwrocie kartki. Nie wiesz, co napisać? Poszukaj inspiracji w książkach i wybierz odpowiedni cytat np. „Uśmiech bywa aktem męstwa, smutek to słabość i postawa zbyt wygodna. Być radosnym i dobrym, kiedy świat jest smutny i zły, to mi dopiero odwaga.” – “Opium w rosole” M. Musierowicz. Na pewno coś przypadnie Ci do gustu!

prezent dla szefa

Fotopanel – funkcjonalny prezent dla szefa

W biurze Twojego szefa brakuje ciekawych dodatków, które dodałyby wnętrzu wyjątkowego charakteru? W takiej sytuacji sięgnij po fotopanele, czyli zdjęcia wydrukowane na płycie z podstawką. Wybierz interesujący Cię rozmiar ramki oraz materiał – drewno lub aluminium, a następnie znajdź idealne zdjęcie. Warto poszukać fotografii, na której widać Twój zespół i ich zapał do pracy.

Wydruk na fotopanelach powstaje przy użyciu nowoczesnych technik, więc jest bardzo trwały i odporny na uszkodzenia. Podaruj produkt w prezencie, a solenizant z pewnością doceni ten miły gest.

Udostępnij: