Bez kategorii

Najlepszy prezent na rocznicę ślubu? Fotoksiążka!

Czasami kochasz, a czasami… masz serdecznie dość. Ale przecież małżeństwo jest na dobre i na złe, prawda? Chociaż czasami mogą nad nim zawisnąć czarne chmury, wystarczy chwila, drobny gest, aby przypomnieć sobie powód, dla którego razem jest najlepiej. Zbliża się Wasza rocznica ślubu? Zastanawiasz się, co podarować drugiej połówce? Zobacz, dlaczego fotoksiążka to świetne rozwiązanie.

Czym jest fotoksiążka?

Nieraz zdarzyło Ci się słyszeć o fotoksiążce, ale nie wiesz dokładnie, czym ona jest? Już wyjaśniamy. Fotoksiążka, choć ma wiele wspólnego z albumem fotograficznym, jest czymś więcej. To publikacja, która wygląda niczym książka zakupiona w księgarni. Na jej kartach mogą się znaleźć nie tylko zdjęcia, ale również teksty i inne ozdoby. Wszystko stanowi jedną całość. Do fotoksiążki nie musisz już wkładać i wklejać zdjęć. Są nadrukowane na kolejne stronice.

Takie rozwiązanie ma wiele zalet, ponieważ:

  • na kartach fotoksiążki może powstać niezwykła historia,
  • ten wyjątkowy gadżet jest trwały i wytrzymały – nawet wielokrotne przeglądanie nie uszkodzi stronic, co sprawia, że pamiątka pozostanie z Wami na lata,
  • fotoksiążkę możesz łatwo wyeksponować w ważnym miejscu – np. nad kominkiem, na półce w salonie czy na stoliku w sypialni,
  • możesz sobie pozwolić na popuszczenie wodzy kreatywności – z aplikacją Empik Foto to proste nawet na smartfonie.

 

Prezent przygotujesz on-line ale zyskasz namacalny upominek, którym pochwalisz się przed całą rodziną.

Jak może wyglądać fotoksiążka na rocznicę ślubu?

Z Empik Foto niewiele Cię ogranicza i możesz dać pełen popis swojej kreatywności. Jeżeli jednak potrzebujesz pomocy przy opracowaniu koncepcji, służymy pomocą. Oto kilka pomysłów.

  • Historia Waszego związku na kartach papieru

 

Bez względu na to, czy jesteście razem od roku lub dwóch, czy przed Wami złote gody, na pewno masz w zanadrzu mnóstwo fotografii. Tych wykonywanych przy okazji pierwszej randki, i tych z ostatnich wakacji. Ułóż chronologicznie najpiękniejsze z nich i stwórz prawdziwe love story. Dodaj kilka haseł, które pozwolą przypomnieć sobie o najważniejszych momentach. Niech w tej fotoksiążce rządzi miłość!

 

  • Rodzinne wspomnienia

Jesteście małżeństwem z dłuższym stażem? Zbierz więc rodzinne fotografie! Te z własnego dzieciństwa, pamiątkowe fotografie z dziadkami, rodzicami i Waszymi dziećmi. Złożone w całość, będą idealnym dopełnieniem Waszej miłosnej historii. Niech powstanie nie zwykła rodzinna saga!

 

  • W obiektywie z przymrużeniem oka

A co, gdyby do fotoksiążki na rocznicę trafiły zdjęcia z najzabawniejszych chwil Waszego związku? „Nieudane” fotki z imprez? Śmieszne zdjęcia z wakacji? Uchwycona w kadrze czysta radość? Bingo! To wszystko może się znaleźć w Twojej fotoksiążce na rocznicę związku.

A co, Drogi Czytelniku, jeśli chcesz stworzyć fotoksiążkę dla swoich najbliższych – np. na rocznicę ślubu rodziców lub dziadków? Wszystkie powyższe pomysły pozostają w mocy! Ty jednak możesz sięgnąć po jeszcze jeden. Zrealizuj go wspólnie z krewnymi i przyjaciółmi.

Chodzi o fotoksiążkę, na której kolejnych kartach pojawią się zdjęcia osób trzymających napisane własnoręcznie życzenia. Tak, tak! To będzie wyjątkowy album dla pary obchodzącej rocznicę ślubu i wzruszająca pamiątka. Jej zaprojektowanie nie zajmie wiele czasu.

Jak stworzyć fotoksiążkę na rocznicę ślubu?

Z Empik Foto to bardzo proste zadanie! Zacznij od skompletowania zdjęć, które mają trafić do projektu. Bez obaw! Wystarczą te w formacie cyfrowym. Możesz je wgrać z dysku komputera, z pamięci smartfona albo bezpośrednio z Facebooka czy Instagrama.

W następnej kolejności wybierz szablon fotoksiążki, jej format oraz liczbę stron i przejdź do działania. Umieszczaj zdjęcia, dodawaj podpisy, tła, kliparty… całość zajmie Ci odrobinę czasu, ale efekt jest tego zdecydowanie warty!

Uwaga! Na przygotowanie Twojej fotoksiążki potrzebujemy kilku dni, więc weź to pod uwagę, planując moment złożenia zamówienia. Jeśli jednak nawet spóźnisz się kilka dni – też nie będzie problemów. Taki podarunek zawsze wywoła szeroki uśmiech na twarzy, a może nawet łzy wzruszenia?

Udostępnij: