PORADNIKI

Niebanalne zaproszenia na każdą okazję

Coraz częściej rodzinę czy znajomych zapraszamy na ważne uroczystości oraz spotkania, pisząc do nich na komunikatorze lub po prostu dzwoniąc. Niestety coraz rzadziej decydujemy się na wręczenie najbliższym pięknych, papierowych zaproszeń. Są jednak okazje, na które nie wypada zaprosić nawet najbliższych, przekazując im jedynie ustne informacje. Dlatego zobaczcie, jak przygotować piękne zaproszenia na każdą okazję!

Wiele osób zastanawia się po co, w dzisiejszych czasach, wręczać jeszcze zaproszenia? Wszak w dobie nowoczesnych technologii, w każdym momencie można wrócić do wiadomości na messangerze, w której podana będzie data, godzina i adres. Nic bardziej mylnego! Już samo wręczenie zaproszenia sprawia, że uroczystość zyskuje na znaczeniu. Dodatkowo piękne zaproszenie będzie stanowić jedyną w swoim rodzaju pamiątkę.  

Komunia, chrzciny

Szykując zaproszenia na komunię lub chrzciny warto przygotować je na bazie… zdjęcia naszej pociechy. Dzięki temu zaproszenie będzie stanowiło również piękną pamiątkę tego ważnego wydarzenia. Zaproszenia na tego typu uroczystości charakteryzują się często delikatną kolorystyką (biel, beże, pudrowy róż) z dodatkiem pastelowych wzorów. W zaproszeniu można umieścić pasujący cytat lub cliparty nawiązujące do samej uroczystości – gołąbka, bociana czy aniołka. Dwustronny nadruk, wysokiej jakości papier oraz koperta dopasowana do rozmiaru zaproszenia będą stanowić elegancką i subtelną formę przekazania informacji o zbliżającej się uroczystości.

Ślub

Zaproszenia ślubne są niezwykle ważnym elementem całej ceremonii. Zazwyczaj wybieramy motyw przewodni naszego wesela – boho, vintage czy glamour. Zaproszenia muszą więc odzwierciedlać klimat, w jakim znajdą się goście, przekraczając próg restauracji czy sali weselnej. Nikt więc nie odda tak dobrze tego, co chcecie na nich przedstawić jak… wy sami. Zaprojektujcie wymarzone zaproszenia na stronie Empik Foto. Możecie wybierać spośród różnych formatów – dla minimalistów idealne będą pojedyncze, natomiast miłośnicy zdobień z pewnością zaprojektują swoje zaproszenia na składanym szablonie. Warto też dodać zdjęcie z sesji narzeczeńskiej lub własne grafiki. W nadaniu indywidualnego charakteru pomogą liczne tła, ramki czy cliparty, które oferuje kreator. Elegancki papier kredowy podkreśli uroczysty charakter zaproszenia. Samodzielne ich skomponowanie sprawi, że będą w 100% odzwierciedlać wasze wyobrażenia o tym ważnym dniu oraz stanowić niepowtarzalną pamiątkę dla gości. Więcej pomysłów na zorganizowanie wesela znajdziecie tutaj.

Urodziny, imprezy

Personalizowane zaproszenia są także doskonałym pomysłem na powiadomienie gości o organizowanych imprezach urodzinowych, halloweenowych czy innych, na które zapraszacie znajomych. Okrągły jubileusz, urodziny dziecka, parapetówka a może impreza sylwestrowa? Każda z tych okazji zasługuje na wyjątkową oprawę! Dzięki możliwości spersonalizowania kartki pod uczestników spotkania, możecie każdej osobie przekazać imienne zaproszenie lub odmienną wiadomość np. dotyczącą halloweenowego stroju, co pozwoli wam zagwarantować wszystkim świetną zabawę, już na etapie wręczania zaproszenia.

Personalizowane zaproszenia możecie przygotować na stronie Empik Foto.

Udostępnij: