INSPIRACJE

Naklejki ślubne – inspirujące sposoby na ich wykorzystanie

Naklejki ślubne

Planowany od miesięcy, wyczekany od lat… ślub to wyjątkowe wydarzenie, które pamięta się przez resztę życia. Nic więc dziwnego, że dokładamy wszelkich starań, by nawet najmniejsze detale były tego dnia doskonale dopracowane. Z pomocą w kontekście zadbania o detale przychodzą naklejki personalizowane. W zależności od projektu – mogą wspaniale sprawdzić się w wielu sytuacjach. Zaczerpnij inspiracji i pokochaj je tak samo, jak my! Naklejki ślubne – inspirujące sposoby na ich wykorzystanie.

Do czego warto wykorzystać naklejki ślubne?

To, że warto – nie podlega większej dyskusji! Każdy detal, który sprawia, że wydarzenie jest jeszcze bardziej „Wasze”. Pokazuje Wasz charakter, opowiada Waszą historię – sprawia, że warto na niego postawić. Oto kilka pomysłów, które nadadzą uroczystości prawdziwie personalnego, romantycznego i wyjątkowego charakteru.

Naklejki ślubne

  • Dekoracja zaproszeń ślubnych i pozostałej papeterii ślubnej

Papeteria ślubna to drobna rzecz, która odgrywa nieproporcjonalnie dużą rolę w kontekście planowania ślubu. Przede wszystkim, powinna być spójna i współgrać z Waszym stylem, wyrażając Wasze osobowości. Ponieważ jest to rzecz, od której goście zaczynają przygodę z Waszymi zaślubinami – choćby przez zaproszenie – warto o nią należycie zadbać. Naklejki pomogą w uzyskaniu wyjątkowego efektu bez wielkiego nakładu finansowego. Tym samym, zamiast tak modnej ostatnio pieczęci lakowej, postawcie na naklejki na koperty ślubne z Waszymi imionami. By podziękować gościom za przyjście, postawcie na naklejki personalizowane jako samodzielny produkt, lub część drobnego upominku. Świetnie posłużą one także jako ozdoba minimalistycznego numeru stołu, dekoracja planu usadzenia gości, winietek czy menu. Gwarantujemy, że szczegół taki jak ten, nie przejdzie niezauważony!

  • Dekoracja miejsca ceremonii

Ozdobienie krzeseł dla Pary Młodej i świadków. Urozmaicenie bukietów przy kościelnych ławkach czy pudełka z obrączkami to drobnostki, które mogą umknąć Waszej uwadze w trakcie weselnych przygotowań. Warto więc z odpowiednim wyprzedzeniem zastanowić się nad nimi. Naklejki można umieścić na krzesłach, łukach, altanach czy nawet na ścieżce prowadzącej do ołtarza. Dlatego jeśli tak jak my kochacie dyskretne detale, które są wisienką na torcie, kropką nad „i” całej uroczystości, z pewnością nie odpuścicie zaprojektowania własnych naklejek ślubnych. Gorąco polecamy!

Naklejki ślubne

  • Dekoracja w miejscu wesela

Gdy stres odszedł już w niepamięć, a w jego miejsce pojawiła się radość i celebracja, to znaczy tylko jedno – zaczynamy wesele! Tu też znajdziesz wiele miejsc (prócz wcześniej wspomnianej, szeroko pojętej papeterii), w których możesz użyć naklejek. Przede wszystkim, idealnie się sprawdzą w postaci modnych ostatnio haseł na butelkach z alkoholem. Tak, nie przesłyszeliście się! Naklejki na butelki weselne naprawdę biją rekordy popularności! Szczególnie te, zawierające zabawne teksty i integrujące wyzwania dla przybyłych gości, np. „To teraz na drugą nóżkę!”, „Lepiej smakuję po trzech kieliszkach”, „Wypij i zatańcz z osobą siedzącą naprzeciwko” czy „Raz, dwa i do dna!”. To tylko kilka przykładów, dzięki którym naklejki na butelki weselne wywołają uśmiech na twarzy gości, a także sprowokują dyskusję i integrację przy stole.

  • Pamiątka/podziękowanie dla gości

Niezależnie od tego, czy naklejka posłuży Wam za samodzielny upominek, czy będzie stanowić jedynie dodatek do prezentu. Doskonale spełni swoje zadanie. Pary Młode powoli odchodzą od kupowania drogich upominków dla gości, a same sale weselne wskazują, że goście rzadko kiedy w chaosie dobrej zabawy pamiętają, by je ze sobą zabrać. Jeśli nie chcecie utopić funduszy w kosztownych i niechętnie zabieranych pamiątkach, znacznie lepiej jest postawić na naklejki ślubne. Ten drobny gest pozwoli gościom na dowolność i z pewnością sprawi, że za każdym razem, gdy spojrzą na przyklejoną w domu naklejkę, pomyślą o Waszej miłości!

Naklejki ślubne

  • Element księgi gości

Oprócz kolorowych długopisów, kredek, mazaków, stempelków, tasiemek i zdjęć prosto z instaxa, przy wyborze akcesoriów do dekoracji księgi gości postawcie na… naklejki personalizowane. Wybierzcie swoje ulubione powiedzonka, zabawne teksty z kultowych filmów, ulubione wiersze oraz rysunki czy cliparty, które pomogą gościom w pozostawieniu pięknego wpisu z życzeniami dla Was. Naklejki ślubne sprawią, że z pozoru nudna i wielka księga stanie się niepowtarzalną, kolorową i pełną życia pamiątką na zawsze!

  • Element w zabawie weselnej

Znacie zabawę w kotyliony ślubne? To dobry pretekst, by goście z różnych rodzin i środowisk poznali się nieco lepiej. To zabawa idealna na przełamanie pierwszych lodów. Polega ona na wylosowaniu naklejki-kotylionu i znalezieniu swojej pary do tańca, która dumnie nosi identyczny obrazek. Zaprojektujcie więc je sami, by nabrały personalnego charakteru. Jako obrazek zastosujcie Wasze wspólne zdjęcie, zabawną minę Waszego zwierzaka czy pierwszego, wysłanego do siebie nawzajem SMSa. Może być naprawdę śmiesznie przy poszukiwaniach pary!

  • Dekoracja albumu ślubnego

Znasz koncept scrapbookingu? To popularna forma tworzenia albumów ze zdjęciami poprzez naklejki, wycinanki, wklejanie pamiątek i dodawanie podpisów. Nawet jeśli metoda ta nie do końca do Ciebie przemawia, lub chciał(a)byś nieco „oszukać” i pójść na łatwiznę mamy na to sposób. Nawet zwykły fotoalbum zyska odrobinę wyjątkowości przy użyciu spersonalizowanych naklejek. Niezależnie od tego, czy jesteś fantastycznym plastykiem, czy do sztuki masz zupełnie dwie lewe ręce. Naklejki ślubne pomogą Ci stworzyć album z efektem, jakiego pozazdrościłoby wielu artystów. Skorzystaj z wielu gotowych wzorów lub zaprojektuj naklejki samodzielnie przez prosty edytor i spraw, by Wasze ślubne zdjęcia będą miały niepowtarzalną oprawę!

Naklejki ślubne

Jak zamówić naklejki ślubne?

Nic prostszego! Naklejki to naprawdę niskobudżetowy element, który potrafi odmienić z pozoru proste, oklepane i spopularyzowane elementy dekoracyjne. To koszt zaledwie kilku złotych za arkusz, gwarantujący efekt „wow” przy nawet najdrobniejszych elementach uroczystości. Chyba nie trzeba Was już dłużej namawiać! Sprawdź naszą ofertę.

Udostępnij: