Poradnik

Koszulka z własnym nadrukiem – jak ją zrobić?

Koszulka z własnym nadrukiem

Lubisz wyróżniać się strojem? Chciałbyś pokazać swoją osobowość i swój charakter wszystkim tym, których mijasz na ulicy? Koszulka z własnym nadrukiem da ci taką możliwość. Dzięki niej możesz w jednym zdaniu zawrzeć swoją opowieść, swój manifest, z którym się identyfikujesz. Koszulki z nadrukiem możesz też przygotować dla swoich najbliższych. Sprawdź, jak prosto można to dziś zrobić.

Nie od dziś ubiór odgrywa ogromną rolę w postrzeganiu każdego człowieka. Z pewnością jest on swego rodzaju wizytówką nas samych, którą chcemy pokazać światu. Wiele osób używa go jak narzędzia, by zaprezentować swój charakter i swoje ideały. Jednym z najbardziej znanych przykładów w historii, gdy ubiór identyfikował jednostkę z grupą, jest pokolenie dzieci kwiatów. Hippisowski ruch skrajnych pacyfistów, którzy śmiało kroczyli przez świat na przełomie lat 60. i 70. XX wieku. Znalazł wyraz także w ich sposobie ubierania się. Jasne kolory, kwieciste bluzy, wytarte dżinsy, mnóstwo kolorowych koralików na szyjach i nadgarstkach, apaszki i bandany były manifestem młodych ludzi, prezentującym ich poglądy i przekonania. Dziś by poczuć się wyjątkowo, by pokazać światu swoje wartości, możesz zdecydować się na koszulkę z własnym nadrukiem. Dzięki temu podkreślisz swój indywidualizm lub wręcz przeciwnie, swoją przynależność do społeczności, którą cenisz.

Nadruki na koszulkach… czyli to, co chcesz przekazać światu

Gdy tylko pojawiły się koszulki z indywidualnymi nadrukami, od razu zawojowały świat. Pomysłodawcami z pewnością byli ci, którzy mieli już dość t-shirtów z nadrukami produkowanych w setkach tysięcy, a może nawet w milionach egzemplarzy. Takie napisy i grafiki zwykle były i są przecież bezosobowe i mają się nijak do charakteru oraz wartości wyznawanych przez potencjalnego nabywcę. Ci, którzy chcieli wyróżnić się z tłumu, zaczęli więc szukać sposobu, by każdy mógł mieć koszulki ze zdjęciami, napisami lub grafiką według własnego pomysłu.

Koszulka z własnym nadrukiem

Jeśli i ty chcesz nosić oryginalne t-shirty, zastanów się, co chciałbyś na nich napisać. Najczęściej nadrukowuje się napisy o zabarwieniu humorystycznym. Są to nie tylko dwu-, trójwyrazowe frazy, ale także całe sentencje. Bardzo często wykonuje się koszulki dla rodzeństwa, z napisami takimi jak: „najlepsza siostra” czy „zwariowany brat”. Pary fundują sobie koszulki z napisami, które są popularne już od lat, czyli „jestem drugą połówką jabłka”, „najlepsza żona” itd. Nie brakuje też chętnych zlecających nadruk na koszulkach z okazji zjazdów rodzinnych (np. klan Suchodolskich), spotkań klasowych (np. matura 2010) czy fanów zespołów muzycznych (np. Queen forever).

Niektórzy decydują się także na napisy związane z wartościami, które wyznają lub ideami, które chcą spopularyzować. Na przykład „Wolność, Równość, Demokracja”, „Stop Fast Fashion” czy też ciągle zyskująca na popularności fraza „Black Lives Matter”, będąca nazwą międzynarodowego ruchu walczącego o prawa człowieka.

Koszulka z własnym nadrukiem – prezent idealny

Spersonalizowana koszulka z własnym nadrukiem, na przykład z oryginalnym napisem, z ciekawym zdjęciem czy grafiką to doskonały pomysł na własną niebanalną stylizację. Taki t-shirt świetnie komponuje się z dżinsami i chinosami. Wraz z marynarką, swetrem czy koszulą jest uosobieniem modnego stylu zwanego sportową elegancją.

Koszulka z własnym nadrukiem

Koszulkę z własnym nadrukiem warto też podarować najbliższym. Może ona być prezentem o zabarwieniu humorystycznym, czy też podarunkiem niosącym pewne przesłanie. Czasami to również po prostu oryginalny drobiazg, który chcemy podarować bliskiej osobie. Jeśli więc wiesz już, co chcesz umieścić na koszulce, powierz nam tę myśl. Wybierz koszulkę w jednym z kolorów, a my wykonamy na niej perfekcyjny nadruk, który cię zachwyci.

Udostępnij: