Pomysły na prezent

Personalizowany kalendarz na Dzień Babci i Dziadka – prezent pełen wspomnień

kalendarz na dzień babci i dziadka

Gdy zgasną już na niebie ostatnie sylwestrowe fajerwerki, warto zastanowić się nad wielkimi krokami zbliżającym się świętem – Dniem Babci i Dziadka. Już w pierwszym miesiącu Nowego Roku swoje święto obchodzą rozpieszczający nasze pociechy, najbardziej cierpliwi i wyrozumiali ludzie na świecie, czyli dziadkowie. Aby sprezentować im coś, czego nie rzucą migiem w kąt, pomyśl nad prezentem bazującym na najpiękniejszych wspomnieniach. Chyba wiemy, co mogłoby im się przydać… To kalendarz na Dzień Babci i Dziadka! 

Fotokalendarz, czyli 12 zdjęć w wyjątkowej oprawie

W czasach, w których pędzimy tak szybko, że nie zauważamy nieubłaganie upływającego czasu – warto zadbać o wspomnienia. Nie tylko o ich tworzenie, ale także o… ich utrwalanie. Bo choć staramy się widzieć z dziadkami regularnie, nie zawsze jest możliwe poświęcenie im każdej wolnej chwili. Podczas naszej nieobecności, podarujmy naszym najbliższym prezent, który nie pozwoli wspomnieniom wspólnie spędzonego czasu wyblaknąć. Mowa tu oczywiście o fotokalendarzu na Dzień Babci i Dziadka, który w parę chwil możesz zaprojektować na Empik Foto.  

W tym celu, przejrzyj galerię zdjęć w telefonie. Pamiętaj, każde z nich jest cenne! Wybierz te, które przedstawiają ukochanego wnuczka lub rodzinne chwile. Jeśli zdjęć z dziadkami robicie jeszcze wciąż mało, sięgnij po zdjęcia sprzed lat. Pochowane na komputerowych dyskach, lub nawet w starych, rodzinnych albumach – mogą zyskać nowe kolory dzięki zeskanowaniu w wysokiej rozdzielczości. Możesz zamieścić je pojedynczo na kartce z kalendarza lub spróbować swoich sił w tworzeniu niepowtarzalnego kolażu z najpiękniejszych zdjęć. Na Empik Foto udostępniamy setki kolorowych i różnorodnych szablonów, by jak najbardziej ułatwić Ci to odpowiedzialne zadanie. Nie czekaj, do dzieła! 

Kalendarz dla babci i dziadka jako prezent z okazji ich święta.

W dniu święta ukochanych dziadków, podaruj im prezent, którym będą mogli cieszyć się cały rok – w tym celu sprawdzi się fotokalendarz na Dzień Babci i Dziadka.

Idealny kalendarz na Dzień Babci i Dziadka

Z czego składa się idealny kalendarz dla babci i dziadka? Podpowiadamy! 

  • Przede wszystkim – zdjęcia. O tym już wiesz. Postaraj się wybrać te, które najbardziej oddają charakter Waszej relacji. A może potrafisz dokopać się do zdjęć, w których to Ciebie nosili na rączkach jako kilkulatka? Taka podróż w czasie potrafi wywołać wiele łez! 
  • Cytaty, napisy, podpisy. Zastanów się, jakimi powiedzonkami charakteryzują się Twoi dziadkowie. Co najczęściej pada z ich ust? U babć nie może zabraknąć kultowego już „Jesteś głodny?”. Nie zapomnij też o podpisaniu umieszczonych w kalendarzu fotografii, gdyż pamięć bywa ulotna. Możesz też opatrzyć zdjęcia własnym, autorskim i zabawnym komentarzem. Przy zmianie kartki kalendarza możesz dziadków nieźle zaskoczyć! 
  • Oznaczenie ważnych dat. Z kalendarzami Empik Foto już żadne urodziny, święta czy spotkania nie zostaną zapomniane. Z pewnością bardzo pomocne dla obdarowanych dziadków będzie umieszczenie najważniejszych wydarzeń w kalendarzu i oznaczenie ich ikonami. Dzięki prostym i intuicyjnym symbolom z podpisami naprawdę możemy ułatwić im życie! 
  • Cliparty, dodatki i ramki. Puść wodze wyobraźni i zabaw się w projektanta. Nie musisz być profesjonalnym grafikiem komputerowym, by zaprojektować kalendarz spersonalizowany dla Twoich dziadków. Taki fotokalendarz na Dzień Babci i Dziadka pokaże im, jak ważni są dla Ciebie nie tylko w tym dniu, ale także przez cały, okrągły rok. 
  • Cały ogrom włożonego serca. Ponieważ idealny kalendarz wcale nie musi mieć perfekcyjnie wyśrodkowanych zdjęć, czy „od linijki” ułożonych clipartów. Wystarczy, że będzie stworzony z głębi serca. Pamiętaj o tym przy projektowaniu, a praca nad kalendarzem z pewnością stanie się znacznie przyjemniejsza! 
kalendarz na dzień babci i dziadka

Fotokalendarz z własnymi zdjęciami to prezent, który zachwyci dziadków, dla których tak ważne są wspólne wspomnienia,  Kolekcja
Superbohaterowie

Kalendarz dla babci i dziadka, który obudzi wspomnienia

Wyjątkowi ludzie zasługują na wyjątkowe podarunki. Szczególnie ci, którzy towarzyszą nam, a następnie naszym dzieciom przez najważniejsze lata dorastania. Dziadkowie są ogromnym odciążeniem dla rodziców, którzy jeszcze niedoświadczeni zawsze mogą zwrócić się do nich o pomoc i wsparcie. To także od nich od najmłodszych lat uczymy się empatii, altruizmu, dzielenia się, zrozumienia oraz samodzielności.  

Dlaczego więc kalendarz na Dzień Babci i Dziadka stanowi idealny prezent? Gdyż to, co w życiu najważniejsze – niestety bywa ulotne. Dzięki zachowywaniu wspomnień na papierze możemy cieszyć się najpiękniejszymi chwilami znacznie dłużej. Wyłonienie idealnego prezentu na Dzień Babci i Dziadka stanowi nie lada wyzwanie niemalże każdego roku, ale gwarantujemy – personalizowane prezenty, a w szczególności kalendarze – co roku zdają egzamin na 5+! 

Kalendarz na Dzień Babci i Dziadka – praktyczne informacje, które warto wiedzieć

Jeśli w tym roku także i Ty zamawiasz fotokalendarz na Dzień Babci i Dziadka, pamiętaj by zrobić to odpowiednio wcześnie. Czas produkcji kalendarza to ok. 2-4 dni robocze, natomiast nie można zapomnieć o ok. 2 dodatkowych dniach roboczych przeznaczonych na dostawę paczki przez kuriera, czy dostarczenie jej do wybranego punktu. Otrzymany kalendarz bez wątpienia zawiśnie na honorowym miejscu w mieszkaniu babci i dziadka i będzie towarzyszył im każdego dnia nadchodzącego roku. To się dopiero nazywa prezent na medal!

Udostępnij: