Pomysł na prezent

Idealny prezent na Dzień Babci i Dziadka? Kalendarz personalizowany!

kalendarz ze zdjęciami

W natłoku obowiązków związanych z Bożym Narodzeniem potrafimy zapomnieć o bardzo ważnych dla nas osobach, które swoje dni świętują już z początkiem stycznia. Aby uniknąć stresu związanego z długim okresem oczekiwania na personalizowane produkty, zaoszczędź na wysyłce i zamów prezenty! Do zamówienia świątecznego dołóż jeden z samodzielnie zrobionych kalendarzy i uciesz Babcię i Dziadka w ich wyjątkowym dniu. Idealny prezent na Dzień Babci i Dziadka? Kalendarz personalizowany!

Rodzinne spotkania jako ważny element pielęgnowania relacji 

Bycie daleko od rodziny bywa bolesne, szczególnie gdy możliwość odwiedzenia drugiej strony jest ograniczona. Choć w obecnych czasach telefony i wideo rozmowy są zupełnie powszechne, nie zastąpią bezpośredniego kontaktu z drugą osobą. Dlatego tak ważne jest, by regularnie odwiedzać swoich dziadków, którzy darzą nas swoją bezwarunkową, ogromną miłością. 

Kalendarz ze zdjęciami – rodzaje i formaty 

To, co na pewno sprawi radość dziadkom, którzy nie widzą nas na co dzień, oraz spowoduje uśmiech na twarzy, to kalendarz z Waszymi wspólnymi zdjęciami. Kalendarz ze zdjęciami to uroczy prezent na Dzień Babci i Dziadka, do którego można wrócić nawet po latach. Stanowi świetną pamiątkę minionego roku i potrafi być swoistą „kroniką” życia rodziny, zawierającą jej najpiękniejsze wspomnienia. Tworzenie kalendarza jest banalnie proste, a efekt potrafi zakręcić łezkę w oku! Kalendarz ścienny na prezent? Sprawdź rodzaje, jakie proponujemy w Empik Foto. 

kalendarz ze zdjęciami

Nie znamy Babci, którą nie zauroczy kwiatowy kalendarz ścienny z najnowszej kolekcji Empik Foto – Kalendarz ścienny, Kolekcja Kwiaty dla Dziadków, 30×40 A3 cm

Kalendarz ścienny stanowi doskonałą dekorację i praktyczne narzędzie organizacyjne. Jego miejsce na ścianie pozwala na łatwe odczytywanie dat, a możliwość dodania swoich ulubionych fotografii nie tylko doda estetyki, ale także pozwoli na powrót do zatartych w naszej pamięci wspomnień. 

Praktyczny kalendarz kuchenny to idealny dodatek do każdej kuchni. Zawiera miejsce na codzienne notatki, przepisy czy ważne daty, ułatwiając organizację czasu i pilnowanie wszystkich ważnych wydarzeń. Czy kuchnia to nie serce każdego domu, w którym mieszka babcia? 

Kalendarz personalizowany ze spiralą to unikatowy produkt dla osób, które dysponują bardzo małą ilością wspólnych, rodzinnych zdjęć. Jedna fotografia, w dodatku zamieszczona na spirali, zupełnie wystarczy by rozczulić babcine serce, a przy okazji stanowi świetny dodatek do ciepłego, rodzinnego wnętrza. 

kalendarz ze zdjęciami

Kalendarz jednostronny to prostota i przejrzystość. Jego układ ułatwia szybkie odnalezienie potrzebnych informacji, a estetyczne wykonanie stanowi ozdobę przestrzeni. To piękny produkt z widokiem na całoroczny terminarz, dzięki któremu szybko zaplanujesz spotkanie nawet na wiele miesięcy w przód. 

Ten kalendarz personalizowany podbił serca już lata temu i dalej jest na szczycie popularności. Jego przejrzysty układ miesiąca poprzedniego, bieżącego i kolejnego powoduje łatwe odnajdywanie niezbędnych dat i informacji. Jest także naprawdę prosty w stworzeniu, gdyż wymaga tylko jednej fotografii. Dołączone do niego przesuwane okienko to świetne i praktyczne rozwiązanie, które ciężko odpuścić przy zmianie na inny rodzaj kalendarza. Taki prezent na Dzień Babci i Dziadka idealnie sprawdzi się w każdym domu! 

Prezent na Dzień Babci i Dziadka – przypominamy! 

21 i 22 stycznia to dni, o których nie powinien zapomnieć ani mały, ani już naprawdę duży wnuczek! Choć prezent w tym dniu to zupełnie najmniej istotny szczegół, warto zadbać także o niego, by ten dzień był dla dziadków jak najlepszy i niezapomniany. Kalendarz ze zdjęciami, kawałek ciasta i zjazd całej najbliższej rodziny to przepis na idealny prezent na Dzień Babci i Dziadka, który będziecie wspominać jeszcze po jego zakończeniu, a zdjęcia z tego wydarzenia z pewnością uświetnią przyszłoroczny projekt kalendarza.

Pamiętaj swoim spersonalizowanym kalendarzem pochwalić się na social mediach, koniecznie oznaczając @empikfoto. Z niecierpliwością czekamy na Wasze zdjęcia! A Ty? Masz już kalendarz ścienny na Dzień Babci i Dziadka? 

Udostępnij: