Plakaty

Plakaty z cytatami – dlaczego warto dekorować nimi ściany?

Plakaty

Skąd czerpiemy mądrość i wiedzę o świecie? Źródeł jest wiele, ale w głównej mierze to, jak myślimy i co wiemy, zawdzięczamy książkom. Czasami dobra lektura potrafi zainspirować do wprowadzenia zmian w swoim życiu i podjęcia ryzyka w walce o swoje marzenia. Dlatego tak ważne jest, by umieć wykorzystywać siłę, jaką niesie ze sobą słowo pisane. My to wiemy i dlatego właśnie stworzyliśmy rewelacyjną kolekcję plakatów z cytatami.

Kilka słów wystarczy – wdzięczna rola cytatu

plakaty

W naszym zabieganym życiu często brakuje czasu na refleksję. Skupiamy się na pracy, domowych obowiązkach, wychowywaniu dzieci i codziennych sprawach. Nasza duchowość potrzebuje jednak dokarmienia, choćby miałoby to być jedno mądre zdanie, przeczytane gdzieś w biegu. O wiele łatwiej będzie nam zatrzymać się na chwilę, jeśli mądre słowa będą towarzyszyły nam na co dzień. Jeśli nie masz każdego dnia czy wieczoru czasu na to, by poczytać w spokoju książkę, powieś sobie na ścianie w widocznym miejscu plakat z cytatem pisarza lub innej cieszącej się autorytetem osoby. To pomoże Ci unieść się choć na chwilę ponad codzienność i dostrzec, że jest jeszcze coś więcej. W naszej kolekcji znajdziesz wiele takich propozycji.

Plakat z cytatem – Sienkiewicz na śniadanie, Schulz na dobranoc

Plakaty

Nikt tak celnie i błyskotliwie nie potrafi w kilku słowach powiedzieć o sprawach najważniejszych, co mistrzowie słowa. Wybitni pisarze, których w polskiej literaturze nie brakuje, mają na tym polu niemałe osiągnięcia. Wybranie kilkunastu cytatów spośród setek, jeśli nie tysięcy wspaniałych utworów nie było dla nas sprawą łatwą. Skupiliśmy się na naszych najsłynniejszych literatach. Kolekcja plakatów z cytatami obejmuje m.in. egzemplarze z fragmentami książek lub wypowiedziami takich autorów jak Bruno Schulz, Henryk Sienkiewicz, Bolesław Prus czy Stefan Napierski. Choć są różne. Łączy je jedno – ponadczasowa mądrość, głębia i trafność spostrzeżeń.

Oprócz tego, że na plakatach znajdują się warte zapamiętania i przemyślenia słowa, są one atrakcyjne również pod względem graficznym i wizualnym. Kupując je, możesz sprawić doskonały prezent nie tylko sobie, ale też swoim najbliższym. Są one drukowane na wysokiej jakości papierze. Istnieje też możliwość zamówienia plakatów oprawionych w eleganckie, dobrej jakości ramki. Jeśli masz swój pomysł na taki plakat, możesz wybrać pusty szablon i wprowadzić w edytorze wybrany cytat. Następnie – jeśli tak zdecydujesz – wzbogacić go o zdjęcia, grafikę czy kliparty. Jeśli napotkasz podczas składania zamówienia na jakiekolwiek problemy czy niejasności, chętnie Ci pomożemy!

Plakaty z cytatami dla naszych najbliższych

Plakaty

Zbliżają się święta, urodziny, rocznice czy imieniny kogoś bliskiego, a Ty masz jak zwykle jeden dylemat. Co tym razem kupić? Starasz się, by prezenty dla bliskich były wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju, a kończy się na tym, że kupujesz tacie kolejną parę skarpet, a mamie – czekoladki i kwiaty? Nie musi tak być! Plakat będący wyrazem wdzięczności i uhonorowaniem osób, które kochasz i cenisz, to świetny sposób na wyrażenie swoich uczuć. W naszej kolekcji znajdziesz egzemplarze odpowiednie na różne okazji i takie, które, możesz wręczyć bez żadnej okazji. Na uwagę zasługują choćby plakaty dla taty i mamy.

Zabawne plakaty z cytatami

Plakaty

Plakaty z cytatami, które znajdziesz na wirtualnych półkach naszego sklepu, mają nie tylko skłaniać do refleksji, ale także rozśmieszać. Tym, którzy lubią nieco sarkastyczne poczucie humoru i mają dystans do siebie, z pewnością przypadnie do gustu twórczość rysowniczki znanej pod pseudonimem Rynn. Stworzyła ona serię historyjek, której bohaterką jest dziewczyna mieszkająca w wielkim mieście. Zmaga się z trudnościami i problemami dnia codziennego oraz własnymi słabościami. Patrząc na te rysunki, nie sposób się nie uśmiechnąć.

Niezależnie, na co się zdecydujesz, możesz mieć pewność, że zamówiony przez Ciebie plakat dotrze do Ciebie szybko i spełni Twoje oczekiwania. O to zadbamy!

Udostępnij: