Pomysł na prezentPomysły na prezent

Prezent na parapetówkę

Nowe mieszkanie lub dom to okazja do wielkiego świętowania. Zdobycie własnego dachu nad głową to ciągle ogromne osiągnięcie, więc cieszymy się nim, obojętnie komu się to uda. Pierwsza impreza zyskała już na trwałe miano „parapetówki”, na której spotyka się rodzina, przyjaciele i znajomi. Taka okazja wymaga stosownego prezentu dla posiadaczy nowego „własnego kąta”. Jaki prezent warto podarować gospodarzom?

W nowym mieszkaniu właścicielom potrzebne jest niemal wszystko, ale często goście nie zadają sobie zbyt wiele trudu i po prostu w drodze na imprezę wstępują do kwiaciarni. Wybierają kwiaty mniej lub bardziej okazałe, nie myśląc o tym, że taki prezent będzie cieszył właścicieli tylko przez chwilę. Znacznie lepiej postawić na trwalsze rozwiązania, które właścicielom będą przypominać o nas przez długi czas. Można po prostu zapytać gospodarzy, co chcieliby dostać, bo z pewnością lista ich potrzeb jest bardzo długa. Chcąc jednak zrobić niespodziankę gospodarzom, warto postawić na modne przedmioty dekoracyjne, które wcale nie muszą być kosztowne, a z pewnością fantastycznie ozdobią nowe lokum. Dziś można wybierać w setkach i tysiącach pięknych elementów, które świetnie wpiszą się w każde wnętrze i będą cieszyć gospodarzy przez wiele lat.

Dekoracyjne tekstylia w każdym domu

Gdy wprowadzamy się do nowego mieszkania, oczywiście najpierw pojawiają się w nim meble. Jednak najpiękniejsza sofa i fantastyczne fotele nie sprawią, że salon stanie się przytulny. Potrzeba mnóstwo drobiazgów, które dopiero ocieplą wnętrze. Pojawiają się więc ozdobne narzuty i cieplutkie pledy. Na podłodze ląduje mięciutki dywan, a w oknach śliczne zasłony. Chcąc dorzucić coś od siebie, na parapetówkę podaruj gospodarzom poduszki dekoracyjne, które będą świetnie wyglądać i na salonowej sobie, i na łóżku w sypialni. Świetnie prezentują się zarówno te bawełniane, jak i aksamitne. Wybieraj poduchy z ciekawymi nadrukami lub o wydźwięku nieco humorystycznym. Będą nie tylko wizualnie ocieplać wnętrze, ale też pozwolą gospodarzom wtulić się w nie i komfortowo wypoczywać. Przed zakupem poduszek warto zapytać właścicieli nowego mieszkania o kolorystykę, w jakiej chcą urządzić wnętrza, a wówczas będziesz mieć pewność, że prezent będzie strzałem w dziesiątkę.

Plakaty podkreślające styl

Nowe mieszkanie wymaga znacznie więcej elementów dekoracyjnych niż tekstylia. Idealnymi prezentami są też plakaty na parapetówkę, bo to one będą doskonałym uzupełnieniem każdego wnętrza. W zależności od rodzaju plakaty doskonale wpisują się w różne style wnętrzarskie. Wiele osób ceni sobie plakaty przedstawiające ciekawe grafiki, a trzeba przyznać, że wielu uznanych artystów umieszcza swoje prace właśnie na plakatach. Nowoczesne grafiki perfekcyjnie uzupełniają wnętrza urządzone nie tylko w stylu minimalistycznym, ale także industrialnym, który jest coraz popularniejszy i ciągle uznawany za ekstrawagancki.

Bardzo dobrym pomysłem jest też sprezentowanie właścicielom plakatu o wydźwięku humorystycznym. Mogą to być śmieszne grafiki, hasła czy cytaty nawiązujące do nietypowych sytuacji z życia lub obnażające ludzkie wady i słabości. Bardzo dobrze odbierane są także plakaty o przesłaniu optymistycznym lub te, które starają się podbudowywać ludzi w ich codziennej walce z przeciwnościami losu.

plakaty

W naszej ofercie znajdziecie plakaty przeznaczone do każdego domowego pomieszczenia. Są to plakaty z grafikami do pokojów dziecięcych, z hasłami idealnymi, wyśmienicie odnajdującymi się w przestrzeniach kuchennych, czy też te, które w elegancki sposób ozdobią pokoje dzienne lub większe salony.

Fotopanele, czyli świat na półce

Kiedyś w mieszkaniach i domach królowały zdjęcia w ramkach, które stały na półkach czy kredensach. Dziś ich miejsce zajmują fotopanele, czyli zdjęcia drukowane na drewnianych lub aluminiowych płytkach z podstawką umożliwiającą stawianie ich zarówno w pionie, jak i w poziomie. Na fotopanelach świetnie prezentują się zdjęcia najczęściej spotykane na biurkach i półkach, przedstawiające rodzinę i znajomych. Jednak doskonałym pomysłem jest drukowanie zdjęć przedstawiających miejsca, w których się już było lub które chce się dopiero zobaczyć. Jeśli więc byłeś w Paryżu czy Krakowie razem z właścicielami nowego mieszkania, podaruj im fotopanel z widokiem tego miasta. Jeśli wiesz, że marzą o zobaczeniu Nowego Jorku, podaruj im zdjęcie przedstawiające Statuę Wolności. Taki fotopanel będzie nie tylko ozdobą wnętrza, ale będzie miał także nieco osobisty charakter.

Fotografia komercyjna

Udostępnij:

Zostaw komentarz