Pomysł na prezentPomysły na prezent

Kreatywny prezent na rocznicę ślubu

Kreatywny-prezent-na-rocznice-slubu

Znalezienie pomysłu na prezent z okazji kolejnej rocznicy ślubu bywa często kłopotliwe, bo choć cieszymy się, że przed nami znowu święto, to często sen z powiek spędza nam właśnie prezent. Perfumy, biżuteria czy kolejny krawat to zwykła nuda, bo takiego podarunku nikt nie zapamięta. Zatem warto postarać się o kreatywny prezent na rocznicę ślubu o dużym „ładunku emocjonalnym”. Taki pewnością będzie pojawiać się we wspomnieniach przez długie lata. Oto lista naszych propozycji, które będą doskonałą inspiracją dla ciebie.

Kreatywny prezent na rocznicę ślubu – rocznicowe kupony

To atrakcyjna forma prezentu rocznicowego i co tu dużo mówić… wymaga sporej kreatywności. Z pewnością jednak twoja żona lub twój mąż będą zachwyceni. Pierwszym krokiem jest ułożenie listy atrakcji i czynności, które chcesz wykonać dla partnera w przyszłości. I tak, kupony mogą opiewać na przykład na: romantyczną kolację w ulubionej restauracji, 10 buziaków, własnoręczny masaż, weekend w spa. Pamiętaj jednak, by były to atrakcje, które rzeczywiście lubi twój partner. Stwórz więc listę o przynajmniej trzech pozycjach, a następnie wejdź na naszą stronę i odszukaj kreator zaproszeń i kartek, które teraz staną się kuponami. Zaprojektuj osobny kupon do każdej pozycji z listy, wprowadzając własny tekst i zdjęcia, używając klipartów, teł i ramek. Tak przygotowane kupony wydrukujemy w formacie wybranym przez ciebie. Wręcz je partnerowi w dniu rocznicy ślubu, a będzie zachwycony.

Kreatywny-prezent-na-rocznice-slubu-kupony

Fotokalendarz

Kalendarze towarzyszą nam zawsze i wszędzie. Czasami trudno sobie wyobrazić, że nie ma go na biurku albo że w kuchni nie da się sprawdzić aktualnej daty. Jeśli kalendarz może przedstawiać zdjęcie ukochanej żony lub ukochanego męża, to z pewnością warto postarać się o taki podarunek. Przygotuj więc zdjęcie, które chcesz umieścić na kalendarzu, i skorzystaj z kreatora na naszej stronie. Tam wybierzesz rodzaj kalendarza i jego wielkość. Umieść zdjęcie, dodając do niego komentarz, ozdabiając miłymi klipartami. W niektórych modelach kalendarzy możesz też dodać uwagi w samym kalendarium, co jest bardzo przydatną opcją. Dzięki temu twój partner nie zapomni w nadchodzącym roku o twoich urodzinach, o imieninach mamy, ani o innych ważnych wydarzeniach.

Zabawa dla dwojga, czyli spersonalizowane puzzle

Z pewnością dalej lubicie spędzać razem czas i świetnie się wówczas bawicie, ale zawsze przyda się coś nowego, co przełamie pewne standardy. Przygotuj zatem doskonałą rozrywkę na rocznicowy wieczór. Wybierz wasze wspólne zdjęcie, które oprócz was będzie przedstawiało ciekawą panoramę, i zleć nam przygotowanie puzzli z nadrukiem. Określ także rozmiar i liczbę elementów, z których puzzle mają się składać, a możesz wybrać nawet tysiąc elementów. Układankę wydrukujemy i dostarczymy do najbliższego ci salonu Empik lub do domu.

Kreatywny-prezent-na-rocznice-slubu-puzzle

W dniu waszego święta przygotuj pyszną kolację… i duży stół, na którym wspólnie ułożycie własne zdjęcie. Ta wspaniała zabawa we dwoje pozostanie w waszej pamięci na długo.

Fotoplakat z uroczą mozaiką

Rocznica ślubu to chwila, gdy powraca się pamięcią do wydarzeń z dawnych lat. Czasami są to najpiękniejsze momenty wspólnych podróży lub chwile, gdy na świat przychodziły dzieci. Z pewnością uzbieraliście setki zdjęć, ale większość z nich kryje się w zakamarkach komputerowego dysku. Znajdź dwanaście zdjęć, które razem pokazują wasze wspólne, dotychczasowe życie w pigułce. Skorzystaj z kreatora plakatów na naszej stronie i stwórz najbardziej sentymentalną mozaikę zdjęć. Możesz dodać okolicznościowe napisy, kliparty, wybrać format i sposób oprawy. Wydrukujemy twój projekt i oprawimy. To będzie wspaniały prezent dla twojej żony lub twojego męża. Plakat można powiesić na ścianie lub postawić na specjalnej półce. Zawsze jednak, gdy będziecie patrzeć na niego, ogarnie was wielkie wzruszenie.

instaplakat-pion-bialy_5ea27e58d0e7e

Fotopoduszki zawsze mile widziane

Nie ma chyba osoby, która nie lubi leniuchować. O każdej porze dnia moglibyśmy okupować salonową sofę i oglądać ulubione programy telewizyjne. Podaruj zatem swojemu partnerowi lub partnerce poduszkę z waszym zdjęciem. Wybierz zabawne ujęcie, przekaż nam, a nadrukujemy je na poduszce. Nie dość, że wygodnie można na niej wypoczywać, to jeszcze pięknie udekoruje sofę lub fotel.

 

Udostępnij: