INSPIRACJEPomysł na prezentPomysły na prezent

Zaproszenia ślubne szyte na miarę – zadbaj o piękną oprawę wyjątkowego dnia

Ślub

Planowanie ślubu wiąże się z koniecznością dokonania wielu wyborów, a wśród nich decyzji o wzorze zaproszeń ślubnych. W tym wyjątkowym dniu państwo młodzi chcieliby, aby wszystko było idealne i dopasowane do ich oczekiwań. Taką możliwość daje zakup personalizowanych zaproszeń ze zdjęciem.

Zaproszenia ślubne ze zdjęciem

Zakup zaproszeń ze zdjęciem gwarantuje ich oryginalność i osobisty charakter. Otrzymanie przez gości zaproszenia z fotografią szczęśliwej pary wzbudzi w nich więcej emocji i stanowić będzie pamiątkę tego wydarzenia. Możliwość personalizacji, umieszczenia na nich własnego zdjęcia, dowolnych grafik i własnego tekstu, to gwarancja udanego zakupu i zadowolenia zarówno pary młodej, jak i gości, którzy takie zaproszenia otrzymają. Wyjątkowość i możliwość zadecydowania o każdym elemencie sprawiają, że wiele par decyduje się na zamówienie zaproszeń ze zdjęciem.

Zaproszenia ślubne jako pamiątka

Nieraz zdarza się, że rodziny, którą zapraszamy na ślub, nie widzieliśmy od lat – o ile w ogóle kiedyś ją widzieliśmy. Gości może zwłaszcza interesować, jak wygląda wybranek lub wybranka osoby, od której otrzymują zaproszenie. Umieszczenie na nim zdjęcia pozwoli im zapoznać się z młodą parą i zobaczyć, jak bardzo wyrósł szkrab, którego widzieli dawno temu. Większość zaproszonych z pewnością taką kartkę zachowa. Stanowić będzie ona pamiątkę, zwłaszcza dla bliższej rodziny i znajomych, ale także dla samej pary młodej. Warto zamówić jedno z takich zaproszeń dla siebie. Oglądanie go po latach z pewnością wzruszy i przypomni Wam ten wyjątkowy dzień, gdy powiedzieliście sobie „TAK”!

Jakie zdjęcie do zaproszenia na ślub wybrać?

Wybór zdjęcia, które umieścimy na zaproszeniu, nie jest łatwą decyzją. Wiele par decyduje się na ozdobienie zaproszenia jednym z ujęć z sesji narzeczeńskiej. Jest to z pewnością strzał w dziesiątkę. Zdjęcia takie będą profesjonalne i w dużej rozdzielczości, co gwarantuje dobrą jakość wydruku. Idealnie nadają się też na zaproszenie ślubne. Warto wybrać taką fotografię, która najbardziej pasuje do charakteru przyjęcia. Jeśli wesele odbędzie się w eleganckiej, klasycystycznej sali, wybierzmy ujęcie proste i gustowne, a na dodatek ozdóbmy je klasycznymi grafikami, na przykład liśćmi lub, jak na jednym z klasycznych zaproszeń z naszej oferty, kwiatami. Wesele w nowoczesnym wnętrzu wymaga minimalistycznego, eleganckiego zaproszenia z artystycznym, prostym zdjęciem – takie również znajdziecie na stronie naszego sklepu. Natomiast wesela w stylu vintage, retro, boho, świetnie „zapowie” zaproszenie ze zdjęciem młodych na tle przyrody lub z jednym z ich pierwszych zdjęć, które wywoła lawinę wspomnień.

zaproszenie ślubne ze zdjęciem

Jak stworzyć zaproszenie ślubne ze zdjęciem?

Na stronie naszego sklepu znajdziecie zarówno gotowe szablony, które możecie spersonalizować i zmieniać wedle woli, jak i pusty biały szablon, który pozwoli Wam stworzyć wymarzone zaproszenie samodzielnie – od początku do końca. Gdy wybierzecie już zaproszenie z odpowiedniej zakładki, możecie zadecydować o orientacji (pozioma, pionowa, kwadrat), formacie i typie (pojedyncze lub podwójne). Następnie wybieramy przycisk „stwórz zaproszenie” i w intuicyjnym kreatorze tworzymy wymarzoną kartkę. Wgrywamy zdjęcie (bądź zdjęcia), personalizujemy tła, dodajemy grafiki i tekst zaproszenia. Pamiętajmy o przygotowaniu każdej ze stron karty – przełączamy je u dołu ekranu. Gdy kartka jest gotowa, wystarczy złożyć zamówienie. Po czterech dniach roboczych zaproszenia będą już gotowe!

Udostępnij: