PORADNIKI

Zdjęcia ze ślubu – 4 sposoby na ich wyeksponowanie

Dopiero co szukaliście odpowiedniej sali, ty wybierałaś wymarzoną suknię ślubną, a tu już otrzymujecie od fotografa gotowe zdjęcia z uroczystości? Nie ma się co oszukiwać, czas szybko leci, a zachowane wspomnienia z tego wyjątkowego dnia należy odpowiednio oprawić. Jeśli zastanawiacie się jak wyeksponować otrzymane od fotografa zdjęcia ze ślubu, przeczytajcie kilka naszych porad. Zdjęcia ze ślubu – 4 sposoby na ich wyeksponowanie,

Z pewnością pamiętacie każdą chwilę z tego wyjątkowego wydarzenia. Uśmiech drugiej połówki przed ołtarzem, drżenie głosu przy wypowiadaniu przysięgi, pierwszy taniec i smak tortu weselnego. Te najpiękniejsze chwile pozostaną na zawsze w waszym sercu i pamięci. Warto jednak otoczyć się również pamiątkami z dnia ślubu, które będą mogły wam poprawiać humor czy pozytywnie nastrajać każdego ranka.

Własnoręcznie wykonane albumy ślubne

Najbardziej klasycznym, ale również niezastąpionym sposobem na zachowanie zdjęć są albumy ślubne. Warto jednak pójść o krok dalej i zdecydować się na albumy, które dają możliwość wklejenia dodatkowych pamiątek. Jeśli któreś z Was może pochwalić się zdolnościami plastycznymi, to koniecznie stwórzcie taki album samodzielnie. Doskonałą bazą będzie album drewniany z możliwością graweru na okładce. Czarne strony z pergaminowymi przekładkami pozwolą nie tylko na umieszczenie tam zdjęć, ale również pozostawiają miejsce na samodzielne podpisy, wklejenie kartek z życzeniami czy biletami lotniczymi z podróży poślubnej. Jeśli natomiast żadne z was nie jest dobre w pracach manualnych, to na stronie Empik Foto możecie zaprojektować Waszą wymarzoną ślubną fotoksiążkę

Zdjęcia w… obrazie

Drukowanie zdjęć ze ślubu to czysta przyjemność! Zwłaszcza kiedy możecie je później pięknie wyeksponować. Idealnym sposobem na ozdobienie ściany w salonie czy sypialni, urządzonej w stylu rustykalnym, będzie drewniana rama od obrazu wypełniona waszymi fotografiami. Wystarczy, że zaopatrzycie się w dużą ramę, a w jej wnętrzu, za pomocą sznurka jutowego i klamerek, doczepicie ulubione ślubne odbitki. Możecie również wybrać miejsce na ścianie, powiesić tam samą ramę, a zdjęcia przymocować do ściany, wewnątrz ramy, za pomocą np. kleju do tapet. Taka ozdoba będzie oryginalna i pozwoli w niebanalny sposób pochwalić się najpiękniejszymi ujęciami!

Magnetyczne odbitki

Jeśli natomiast wasze mieszkanie jest urządzone w stylu nowoczesnym – postawcie na tablicę magnetyczną lub pomalujcie kawałek ściany farbą magnetyczną. Wywołajcie ulubione odbitki i przyczepcie do ściany za pomocą magnesów. Na stronie Empik Foto możecie również przygotować własne magnesy z ulubionych zdjęć lub zaopatrzyć się w piękne drewniane, magnetyczne ramki na zdjęcia, na których możecie wygrawerować dowolny napis lub datę. 

Obraz ze zdjęcia

Z pewnością macie swoje ulubione ujęcie ze ślubu lub wesela. Warto je więc wyeksponować w odpowiedni sposób – najlepiej w formie obrazu. Na Empik Foto przygotujecie ulubioną fotografię w formie obrazu na płótnie, aluminium czy drewnie. Dzięki temu dopasujecie jej styl do waszego wnętrza. Co więcej, jeśli nie możecie się zdecydować na jedno ujęcie, możecie przygotować kolaż z tych ulubionych. Taka pamiątka będzie z pewnością pięknie się prezentować w waszym małżeńskim gniazdku!

Wszystkie propozycje ślubnych pamiątek, prezentów i papeterii znajdziecie na stronie Empik Foto.

Udostępnij: