LIFESTYLE

Zorganizuj się! Czyli jak zostać mistrzem planowania?

kalendarze

Z pewnością wiele już słyszeliście o tym, że tworzenie tygodniowych lub miesięcznych planów znacznie usprawnia organizację czasu, a co za tym idzie, bardzo ułatwia życie. Czy jednak kiedykolwiek wprowadzaliście te założenia w życie? Urlop dostosowujecie do kolegów i koleżanek, którzy już pozajmowali pasujące im terminy? Swoje noworoczne postanowienia przestaliście realizować już w styczniu? Wasz rok wcale nie musi tak wyglądać!  Zorganizuj się.

Możesz zaoszczędzić pieniądze

Jeśli już teraz zaplanujesz urlop i popatrzysz, kiedy możesz pozwolić sobie na wyjazd, to jest spora szansa, że uda ci się znaleźć tańszą wycieczkę czy prawdziwą okazję na bilety lotnicze. W ten sam sposób możesz zaplanować kupienie prezentów dla najbliższych (np. z okazji urodzin czy rocznicy) w trakcie wyprzedaży czy np. Black Friday, a opłacenie podatków czy miesiąc wyrównania za wodę w mieszkaniu już nigdy Cię nie zaskoczy!

Organizuj się – nie zapomnisz o żadnym ważnym wydarzeniu

Ile razy okazywało się, że urodziny mamy są już za tydzień, a o Dniu Ojca przypominał dopiero dziennikarz w porannej audycji radiowej? Wtedy wszystkie plany, nawet te przygotowane najbardziej skrupulatnie poprzedniego wieczora, trzeba pozmieniać. A gdyby tak wcześniej to zaplanować, to i prezent byłby gotowy, i wizyta na popołudniową kawę lepiej zorganizowana? Wszystkie pomysły możesz zapisać w spersonalizowanym fotokalendarzu!

(W końcu) zrealizujesz swoje postanowienia noworoczne

Czy zauważyliście, co najczęściej jest powodem porzucania postanowień noworocznych jeszcze w styczniu? To z reguły nie jest brak silnej woli, a niewłaściwa organizacja czasu ? Jeśli na ostatnią chwilę robicie zakupy lub umawiacie lekarza na ten sam dzień, co trening, to nic dziwnego, że nie chce się wam już wieczorem gotować domowych obiadów, a wyjście na siłownię znowu zostaje odłożone w czasie. Odpowiednie planowanie pozwoli wam zrealizować wszystkie postanowienia noworoczne.

Kluczem do sukcesu jest… kalendarz!

W długoterminowym planowaniu pomoże Wam odpowiedni kalendarz. Dlaczego odpowiedni? Bo powinien być możliwie jak najlepiej do Was dopasowany. W Empik Foto zaopatrzycie się w kalendarz, w którym już na etapie projektowania możecie zaznaczyć najważniejsze daty (urodziny, rocznice). Dodatkowo planowane urlopy, czy święta i dni specjalne (jak np. Dzień Babci). Dodatkowo każdy miesiąc możecie opatrzyć ulubionym zdjęciem, np. związanym tematycznie z najważniejszą okazją w danym czasie. Dzięki temu już jeden rzut oka wystarczy, aby przypomnieć sobie, że w maju urodziny obchodzi tata. Co jeszcze jest atutem tego kalendarza? Nie musicie czekać do grudnia, aby go zrobić. Możecie przygotować go na cały rok od dowolnego miesiąca, a do końca lutego dostaniecie go w promocyjnej cenie! Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie Empik Foto.

Jesteś już mistrzem planowania czasu? To fantastycznie! Sprawdź więc sposoby, aby przekonać do tego całą rodzinę!

Udostępnij: