INSPIRACJE

5 pomysłów na wspomnienia z wakacji czyli jak wykorzystać zdjęcia z urlopu

zdjęcia z urlopu

Wakacje dobiegły końca – wszyscy, którzy wybrali się na mniej lub bardziej egzotyczne wyprawy, z pewnością jeszcze wspominają ciepłe promienie słońca. Niedługo jednak nastanie jesień i długie, słoneczne dni zostaną zastąpione przez szare, chłodne wieczory. Co wtedy będzie wam przypominało o wymarzonym urlopie? Zdecydowanie dobrze oprawione zdjęcia z urlopu!

Są pamiątki, które po przywiezieniu z wakacji lądują na dnie szafy (kolejna figurka), lub te bardziej praktyczne, jak np. lokalna oliwa czy wino, które dają nam radość jeszcze przez jakiś czas po powrocie z urlopu. Jedne i drugie prędzej czy później odchodzą jednak w zapomnienie. Jak więc sprawić, aby wspomnienia letnich chwil pozostały z nami na dłużej? Poniżej prezentujemy kilka niezawodnych pomysłów na zdjęcia z urlopu.

Kolekcja na lodówce – magnes ze zdjęciem

Wiele osób z zapałem poszerza swoją kolekcję magnesów o pamiątkę z kolejnej podróży. Pewnie wasze lodówki są już przyozdobione w te o każdej możliwej wielkości czy kolorze. Jednak czy ktokolwiek z was posiada magnes z własnym zdjęciem? Jeśli nadmorskie sklepiki z pamiątkami nie zachwyciły Cię swoimi propozycjami, to wystarczy ulubiona fotografia, zabawny napis, data oraz miejsce podróży i magnes gotowy. Możesz też dodać cliparty czy dowolną ramkę. Teraz masz pewność, że nikt nie będzie miał podobnej pamiątki.

Fotoobraz, czyli zoom na ulubione wspomnienie!

Czy na wakacjach udało Ci się uchwycić wyjątkowy kadr? Radosne selfie, widok zapierający dech w piersiach czy romantyczne zdjęcie z ukochanym? Jeśli masz fotografię, która stała się twoją tapetą na pulpicie czy telefonie, zastanów się nad jej odpowiednim wyeksponowaniem w domu! Fotoobraz będzie doskonałym sposobem na ozdobienie wnętrza i pochwalenie się ulubionym zdjęciem.

Fotografie w realu – wywołaj odbitki

Niby to takie logiczne, ale jednak… kiedy ostatnio wywołałaś zdjęcia? Tylko szczerze! Jeśli należysz do osób, które z największą pieczołowitością kolekcjonują wspomnienia, warto wyciągnąć ulubione zdjęcia z najodleglejszych miejsc na komputerowym dysku. Do wyboru macie liczne formy odbitek – od tych małych, kwadratowych, po te XXL o metrowej wielkości! Możecie je wstawić w ramki, uzupełnić nimi album, przygotować kolaż, własną galerię czy stworzyć mini album (więcej pomysłów znajdziecie tutaj). Jeśli jednak na bieżąco aktualizujecie swoje albumy, to doskonale wiecie ile radości daje ich tworzenie i oglądanie!  

Fotokalendarze czyli ulubione zdjęcia na cały rok

Chcecie, aby wakacyjne zdjęcia codziennie przypominały wam o wymarzonym urlopie? Nic prostszego – wystarczy, że przygotujecie kalendarz z fotografiami z ostatnich wakacji! Każdy miesiąc możecie opatrzyć innym zdjęciem i ozdobić licznymi ramkami, clipartami czy zabawnymi komentarzami. Możecie również, już na etapie projektowania, zaznaczyć w nim najważniejsze daty. W tym także termin kolejnego urlopu – może na ten miesiąc warto dać zdjęcie waszego kolejnego celu wymarzonej podróży?

Naklejki ze zdjęciem czyli ozdób… co chcesz!

Lubisz, jak akcesoria codziennego użytku są kolorowe, ozdobione i  maksymalnie spersonalizowane? Masz kalendarz książkowy, laptopa, monitor do komputera, notatniki czy lampkę na biurku, które są „zwyczajnymi” przedmiotami? Ozdób je naklejkami. Na Empik Foto możesz przygotować takie ze swoim zdjęciem, które idealnie ozdobią czarnego laptopa, zakryją rysę na tablecie czy rozweselą  jednobarwny zeszyt. To gdzie je umieścisz (i co na nich umieścisz) zależy w 100% od ciebie. Możesz je dowolnie projektować, podpisywać czy dodawać ramki i cliparty. Do dzieła! 

Udostępnij: