Bez kategoriiKonkursKONKURSY

Empik Foto zaprasza na Warszawski Maraton Fotograficzny!

Warszawski Maraton Fotograficzny

Empik Foto zaprasza do udziału w Warszawskim Maratonie Fotograficznym, który odbędzie się już 16 września 2023. Organizatorem wydarzenia jest sieć kawiarni Green Caffè Nero. Jest to doskonała okazja do wspólnego spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi, przy okazji dobrze się bawiąc. Maraton Fotograficzny na świecie znany jest pod nazwą „Photomarathon”. Tego typu imprezy odbywają m.in. w Berlinie, Sztokholmie, Mediolanie, Szanghaju, Sri Lance czy Filipinach.

Warszawski Maraton Fotograficzny – warunki udziału

Zasady udziału w maratonie są proste! Zadaniem będzie wykonanie ośmiu zdjęć w ciągu ośmiu godzin. Zdjęcia muszą ilustrować osiem nieznanych wcześniej fotografom tematów, a dodatkowa trudność to brak możliwości edycji zdjęć po ich wykonaniu. Od zeszłej edycji zdjęcia można również zrobić telefonem, więc nie jest to impreza zarezerwowana wyłącznie dla profesjonalistów z bogatym doświadczeniem i drogim sprzętem. Co ciekawe, wśród zwycięzców są także zupełni nowicjusze.

Na najlepszych czekają nagrody pieniężne, vouchery na sprzęt, smartfony i darmowe wejściówki na wydarzenia kulturalne. Wszyscy uczestnicy mogą wziąć udział w finałowej gali, która odbędzie się w Pałacu Kultury i Nauki.

Jesteśmy partnerem jednej z ośmiu konkursowych kategorii. Więcej informacji dotyczących wydarzenia oraz możliwość zapisu na stronie: www.warszawskimaratonfotograficzny.pl. Rejestracja jest możliwa do 10 września 2023 do 23:59!

Warszawski Maraton Fotograficzny

Udostępnij: