Bez kategoriiPomysły na prezent

Co można kupić na 50 urodziny? Poradnik

Są takie okazje, które uchodzą za wyjątkowo ważne, wymagające nietuzinkowej oprawy oraz właściwego prezentu. Można uznać, że wszystkie urodziny takie właśnie są, ale przyznasz, że okrągłe jubileusze wzbudzają zawsze najwięcej emocji. Ukończenie 50 lat to dla wielu osób przełomowy moment. Warto podkreślić, że kończy się jeden etap życia, a zaczyna kolejny – może jeszcze lepszy, bardziej szalony i pełen przygód? Dużo zależy od tego, jak uczcisz dzień urodzin! Zastanawiasz się, co kupić na 50 urodziny dla bliskiej osoby? Skorzystaj z naszego poradnika!

Świętowanie wyjątkowej okazji może odbyć się na wiele sposobów. Nie wszyscy lubią huczne imprezy czy dalekie wyjazdy. Jedni wolą zjeść kameralną kolację w gronie rodziny i przyjaciół, inni zafundować sobie skok ze spadochronem. Prezent jest nieodłącznym elementem tych obchodów, ponieważ zostanie z obdarowanym na dłużej. Inaczej niż wspomnienia, które, choć piękne, często się rozmywają, upominek ze spersonalizowaną dedykacją zawsze wywoła przyjemne ciepło w okolicy serca. Co wybrać, aby wzruszyć lub, przeciwnie rozśmieszyć pięćdziesięciolatka? Podpowiadamy!

Upominki sentymentalne

Zdarza się, że bliscy jubilata postanawiają zorganizować zrzutkę i zebrać fundusze na jeden większy prezent. Często, dzięki temu można spełnić wieloletnie marzenie przyjaciela lub członka rodziny. Jednak nawet w takiej sytuacji warto pamiętać o załączeniu spersonalizowanych życzeń lub dedykacji. Dzięki temu upominek nabierze bardziej osobistego wymiaru.

kartka urodzinowa

Naszą propozycją są kartki i fotokartki, które można swobodnie kreować przy pomocy naszego programu na Empik Foto. Jego obsługa jest bardzo prosta! Wystarczy, że wybierzesz konkretny produkt, np. pocztówkę okolicznościową,  którą ozdobisz własną grafiką, życzeniami oraz motywami. Możesz zdefiniować każdy parametr produktu, tj. orientację, format i typ (składanie oraz pojedyncze).

Gramatura papieru to aż 260gsm, co oznacza dużą twardość i sztywność, czyli brak podatności na uszkodzenia lub gięcie. Wraz z kartką otrzymujesz kopertę, dlatego estetyczne opakowanie masz zapewnione. Jest to ważne, jeśli chcesz wręczyć kartkę osobiście lub wysłać ją tradycyjnie pocztą.

Co kupić na 50 urodziny? Podróżuj z jubilatem do przeszłości

Zastanawiasz się, co kupić osobie, która kończy 50 lat? Urodziny to doskonały moment, aby wybrać się w sentymentalną podróż do przeszłości. Jak? Tworząc fotoksiążkę wypełnioną zdjęciami. Mogą one opowiadać historię bez słów – o przygodach życia, sukcesach w pracy, przyjaźniach, miłości, rodzicielstwie. Nowoczesne albumy mogą być skoncentrowane tylko na jubilacie, ale też na innych wątkach, które mają dla niego duże znaczenie.

fotoksiążka

Fotoksiążka na 50-te urodziny może być opatrzona osobistymi wyznaniami, cytatami, życzeniami. Żaden fragment nie jest w niej przypadkowy! Sposób dobrania oraz rozmieszczenia zdjęć, format, okładka (matowa, błyszcząca), rodzaj papieru (kredowy, fotograficzny) – masz wpływ na każdy detal, dlatego taki album jest prezentem niosącym ogromny ładunek sentymentalny.

Dla kobiet i mężczyzn

Zazwyczaj nie jest łatwe wymyślenie prezentu na 50 urodziny dla bliskiej osoby. Urodziny w tym wieku oznaczają, że jubilat ma już zgromadzonych wiele rzeczy, produktów, wspomnień. Niełatwo go czymś zaskoczyć. Dlatego warto postawić na prezent, który będzie zaprojektowany wyłącznie dla Twojego przyjaciela, taty, mamy, koleżanki lub żony. Dobierz go do jego lub jej preferencji w taki sposób, aby upominek był jednocześnie wzruszający i praktyczny.

kubek ze zdjęciem

Jeszcze nie wiesz, co kupić na 50 urodziny? Skorzystaj z naszych spersonalizowanych prezentów na 50 urodziny. Kliknij w odnośnik prezentu, który najbardziej Cię interesuje i wybierz według Ciebie najlepszy upominek dla jubilata.

Zamawiając wybrany produkt na Empik Foto zyskasz nie tylko solidną rzecz, ale przede wszystkim możliwość jej spersonalizowania. To czyni je niebanalnymi prezentami dla kobiet i mężczyzn, którzy właśnie kończą 50 lat. Urodziny mogą być huczne lub kameralne, ale zawsze zasługują na odpowiednią oprawę. Kartka czy fotoksiążka mogą być samodzielnym upominkiem, a także stanowić dodatek do większego prezentu.

Udostępnij: