Prezenty na 50. urodziny - personalizowane prezenty na pięćdziesiąte urodziny | Empik Foto - EMPIKFOTO.PL

Prezenty na 50 Urodziny

Prezenty na 50 Urodziny

Prezenty
na 50 Urodziny

0 produktów
Sortuj:
Plakat w ramce, Plakat na urodziny 50tka- czarna ramka, 20x30 cm
cena od: 49,90 zł 59,90 zł
Fotoksiążka 50te urodziny, 20x20 cm
cena od: 27,00 zł 39,90 zł
Fotokartki Spełnienia marzeń, 20x15 cm
cena od: 3,90 zł
Fotokartki 50te urodziny, 15x20 cm
cena od: 3,90 zł
Poduszka, bawełna, 50te urodziny, 25x25 cm
cena od: 29,90 zł

Personalizowany prezent na 50 urodziny

Tort i świeczki nie wystarczą, aby urodziny można było zaliczyć do udanych. Potrzebne są jeszcze oryginalne upominki. Znajdziesz je w ofercie Empik Foto! Jeżeli chcesz zaskoczyć solenizanta oraz sprawić mu radość, nie wahaj się i postaw na prezent na 50 urodziny, jakiego jeszcze nigdy nie dostał. Oferta sklepu to pomocna inspiracja dla osób poszukujących niebanalnych podarunków – takich, które na pewno wywołają uśmiech na twarzy. Wyjątkowa poduszka, fotokartka czy fotoksiążka to nie tylko bestsellery urodzinowe, ale także upominki z prawdziwego zdarzenia. Te przygotowane „od serca”!

Niezapomniany prezent na 50 urodziny – wyróżnij się ze swoim podarunkiem!

Szczypta zapału i odrobina pracy wystarczą do tego, aby stworzyć gadżet, który stanie się niebanalnym upominkiem. Dzięki intuicyjnej aplikacji Empik Foto staniesz się autorem prezentu, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie. Sięgnij po zdjęcia, na których znajdujesz się ty i osoba obchodząca urodziny albo jej portret. Dodawaj napisy, grafikę, łącz ze sobą kolory, aby powstał podarunek stworzony z myślą o konkretnej osobie. Pamiętaj, że prezenty na 50 urodziny są o wiele bardziej doceniane wtedy, jeżeli ich autor wkłada własną pracę i inwencję w ich przygotowanie. Na pewno nie zginą wśród stosu innych upominków, które zostaną wręczone w tym wyjątkowym dniu.

Fotoupominki, czyli jak zaskoczyć solenizanta

Co wybrać na 50-tkę? W naszej ofercie znajdziesz na przykład poduszkę ze zdjęciem, którą możesz efektownie wykończyć. Ponadto ten miękki upominek będzie z całą pewnością przywoływał miłe wspomnienia oraz sprawdzi się jako ozdoba sypialni czy salonu. Edytor na naszej stronie pozwala ci dowolnie zmienić wygląd poduszki! Możesz eksperymentować z kolorami, dodać odpowiednie imię, a także stosowną dedykację. Jest to recepta na zabawny i nietuzinkowy prezent na 50 urodziny dla taty, mamy, żony czy męża. Ty odpowiadasz za oryginalny projekt, a my zajmujemy się jego wykonaniem! Bawełniana poszewka oraz specjalna technika druku gwarantują, że efekt twojej pracy będzie spektakularny. Jeżeli masz zamiar złożyć życzenia korespondencyjnie lub dołączyć je do innego prezentu, nie zastanawiaj się i postaw na fotokartkę. Znacznie różni się ona od zwykłej kartki, którą wręcza się z okazji urodzin. Może znajdować się na niej wybrane przez ciebie zdjęcie i samodzielnie zaprojektowana grafika. Natomiast same życzenia mogą być napisane eleganckim krojem czcionki. Wybierz fotokartkę dwustronną lub składaną oraz wyraź w zabawny sposób swoją sympatię

Fotoksiążka na 50 urodziny

Prezent od przyjaciela, członka rodziny czy innej bliskiej osoby może być nieco bardziej osobistą pamiątką. Fotoksiążki to upominki, które wykorzystują czar wspomnień oraz najlepsze zdjęcia z całego życia. Strony książki ze zdjęciami są wykonane z gustownego, wysokiej jakości papieru. Ich twarda okładka sprawia, że całość prezentuje się niezwykle szykownie. Ponadto, jako ich autor, samodzielnie wybierasz grafikę, szatę kolorystyczną oraz układ zdjęć i masz okazję stworzyć niezapomniany prezent z okazji 50 urodzin.