Pomysły na prezent

Fotoksiążka na 18. urodziny dla dziecka!

Fotoksiążka na 18. urodziny

Moment, w którym kończy się 18 lat to prawdziwy przełom w życiu każdego człowieka. To ten moment, w którym wreszcie otrzymuje się dowód osobisty, często także prawo jazdy i… świat stoi otworem. Tę chwilę trzeba uczcić w wyjątkowy sposób. Idealną pamiątką z tej okazji będzie fotoksiążka na 18 urodziny. Zobacz, w jaki sposób ją przygotować krok po kroku.

Kto może przygotować fotoksiążkę na 18 urodziny?

Fotoksiążka to znacznie więcej niż album fotograficzny. Ta wyjątkowa publikacja może przyjąć formę i treść, jaką sobie wymarzysz. Poważną, sentymentalną i z dużym przymrużeniem oka. Dokładnie tak, jak wymarzy sobie autor. Przynajmniej tak działa to w Empik Foto.

W związku z tym fotoksiążka na 18 urodziny może być przygotowana przez każdego, kto chce sprawić solenizantowi wyjątkowy prezent. Rodzice, krewni, koledzy ze szkoły, najlepsi przyjaciele – zakasaj rękawy i zabierz się do działania!

Co może zawierać fotoksiążka na 18-tkę?

Już wiesz, że ogranicza Cię tylko Twoja kreatywność, a bariery nie stanowią umiejętności w zakresie grafiki komputerowej. A to dlatego, że kreator Empik Foto jest bajecznie prosty w obsłudze. Niemniej jednak możesz potrzebować inspiracji na treść publikacji dla wchodzącej w dorosłość osoby. Co może się w niej znaleźć?

fotoksiążka na 18 urodziny

Zbierz zdjęcia z okresu dzieciństwa Twojej pociechy i stwórz pamiątkę w postaci fotoksiążki na 18 urodziny!

  • Jeżeli jesteś rodzicem i przygotowujesz fotoksiążkę dla swojego dziecka…

możesz pozwolić sobie na uderzenie w sentymentalne tony. O czym mowa? Pomyśl na przykład o przygotowaniu fotoksiążki, która będzie przedstawiała dzieciństwo obecnego 18-latka. Może masz jeszcze nawet zdjęcia USG, na których po raz pierwszy było Ci dane ujrzeć maleństwo, które teraz wyrusza na podbój świata? Wykorzystaj je, jak również fotografie z późniejszych lat życia dziecka. Uwaga! Jeśli masz je tylko w papierowej formie, wskanuj je w dobrej rozdzielczości, a bez problemu wykorzystasz je w projekcie.

Możesz także pomyśleć o zbiorze pięknych fotografii rodzinnych, które ubogacisz pięknymi sentencjami oraz poezją.

  • Jeżeli to fotoksiążka dla kolegi z klasy…

… można jej nadać szkolny ton. W środku umieść na przykład zdjęcia wspominkowe z poszczególnych lat spędzonych w jednej ławie, z imprez klasowych itp. Można również pójść w inną stronę – na przykład każdy chętny może przygotować kartkę z życzeniami dla 18-latka, a potem zrobić sobie z nią selfie. Tak można przygotować niezwykłą fotoksiążkę nawet na odległość!

Fotoksiążka na 18. urodziny

  • Jeśli to fotoksiążka dla przyjaciela…

Nie bój się zaszaleć i umieścić w niej odważniejsze zdjęcia. Jakie? Ot, na przykład te ze wspólnych imprez, nie do końca udane lub naprawdę zabawne. Żartobliwa fotoksiążka stanie się hitem 18-tkowej imprezy! Zostaw jedną stronę na podpisy jej uczestników. Kiedy przeczytałeś o naszych pomysłach, w Twojej głowie pojawił się własny? Świetnie! Nie musisz zamykać się na naszych sugestiach! To Ty najlepiej znasz obdarowywaną osobę i wiesz, co ucieszy ją najbardziej.

Fotoksiążka od strony technicznej – jak się do tego zabrać?

Wbrew pozorom przygotowanie fotoksiążki jest bardzo proste. Potrzebujesz:

  • gotowych fotografii w formacie cyfrowym,
  • komputera lub smartfona,
  • aplikacji/strony Empik Foto,
  • odrobinę czasu.

Zacznij od wybrania jednego z szablonów fotoksiążki. Nasi graficy przygotowali ich kilkadziesiąt. A jeśli żaden nie odpowiada Ci w 100%, stwórz własny. Określ też liczbę stron oraz format i liczbę stron publikacji. Później pozostaje Ci załadować zdjęcia, wypełnić nimi fotoksiażkę, dodać podpisy, kliparty, tła i… gotowe. Daj nam kilka dni na przygotowanie tego prezentu i… oczekuj na szeroki uśmiech na ustach młodego dorosłego!

Fotoksiążka na 18. urodziny

Pamiętaj: dobrym dodatkiem do fotoksiążki na 18-tkę jest też spersonalizowana kartka z życzeniami. Możesz ją również zamówić na Empik Foto. Umieść na niej własne życzenia, dodaj fotografię i kliparty, aby powstał unikalny projekt. Sprawdź także drobne gadżety, które mogą być dodatkiem do prezentu. Magnesy ze zdjęciem, fotokubek, czy t-shirt idealnie uzupełnią fotoksiążkę.

Udostępnij: