Oferta szkolna do -50%

Sprawdź

FotoKsiążka na 18 urodziny

Pokaż produkty formatu:
0 produktów

Fotoksiążka - prezent na 18. urodziny

18. urodziny to jeden z najważniejszych momentów w życiu każdego młodego człowieka. Stanowi symboliczne zakończenie etapu dzieciństwa i wkroczenie w pełną wyzwań dorosłość. W dniu 18. urodzin jubilat wspólnie z rodziną i przyjaciółmi często świętuje ten czas podczas uroczystego przyjęcia. Na taką okazję warto więc przygotować wyjątkowy prezent, który podkreśli ważność chwili oraz upamiętni najpiękniejsze okresy życia sprzed uzyskania pełnoletniości. Fotoksiążka na 18. urodziny to doskonały pomysł na wartościowy upominek dla jubilata, który może być podarowany przez rodziców, znajomych, czy rodzeństwo. Pozwala zebrać w jednym miejscu wszystkie miłe wspomnienia z lat dziecięcych i stać się cenną pamiątką na całe życie, po którą z ochotą będą sięgać także kolejne pokolenia.

Czym jest fotoksiążka na 18. urodziny?

Fotoksiążka urodzinowa to nowoczesna alternatywa dla tradycyjnego albumu ze zdjęciami, w której fotografie naniesione są bezpośrednio na strony fotoksiążki za pomocą druku cyfrowego. Metoda ta pozwala uzyskać wysokiej jakości produkt wydawniczy, który formą przypomina zwykłą książkę, ale dodatkowo umożliwia pełną personalizację zgodnie z własnymi intencjami i upodobaniami estetycznymi.

Czym wypełnić fotoksiążkę na 18-ste urodziny?

Wybierając prezent dla jubilata, pozwól sobie na odrobinę kreatywności i samodzielnie zaprojektuj szczególną fotoksiążkę. 18. urodziny to w końcu bardzo uroczysta chwila, kiedy masz szansę pokazać bliskiej osobie, jak wiele dla Ciebie znaczy. W fotoksiążce na 18-ste urodziny możesz umieścić szereg zdjęć z różnych etapów życia młodego dorosłego, np. z czasów niemowlęcych, okresu szkoły podstawowej i liceum. Wypełnij fotoksiążkę Waszymi wspólnymi fotografiami z wakacji, wycieczek, imprez lub świąt. Dodaj podpisy lub cytaty, stwórz oryginalne życzenia lub dedykację i ozdób strony fotoksiążki wybranymi elementami graficznymi.

Jak zamówić fotoksiążkę na 18. urodziny?

Fotoksiążkę na 18. urodziny zamówisz w bardzo prosty sposób za pośrednictwem sklepu internetowego Empik Foto. W naszej ofercie znajdziesz mnóstwo ciekawych szablonów, dzięki którym masz szansę stworzyć wyjątkowy projekt pamiątkowego albumu ze zdjęciami. Wybierz jeden z proponowanych szablonów, dostosuj format i rodzaj papieru, a następnie eksperymentuj z układami zdjęć, tłem i elementami dekoracyjnymi. Fotoksiążkę zamówisz jednym kliknięciem, a my zadbamy o realizację Twojego zamówienia i najwyższą jakość usługi.

Ile kosztuje fotoksiążka na 18. urodziny?

Standardowa fotoksiążka na 18. urodziny w formacie 20x30 cm licząca 28 stron wypełnionych wybranymi przez Ciebie zdjęciami to koszt od 49,90 zł w cenie regularnej. Każda fotoksiążka oprawiona jest w twardą okładkę, która nadaje całości eleganckiego wyglądu i chroni zawartość albumu przed zniszczeniem.

grafika
Darmowa dostawa

Złóż zamówienie za minimum 89 zł
i ciesz się darmową dostawą!

grafika
Ponad 21 000 punktów odbioru

Swoje zamówienie możesz odebrać
w różnych punktach, w całej Polsce!

grafika
29 lat Empik Foto!

Lata doświadczenia są gwarancją wysokiej jakości naszych usług.

grafika
Najpopularniejsi w Polsce

Aż 99,87% klientów poleca nasze usługi! Dziękujemy za zaufanie!