INSPIRACJE

Fotoksiążka szkolna – dlaczego warto ją mieć?

Najlepsze wspomnienia to najczęściej te z okresu szkolnego. Pamiętamy nasze gafy, zabawne historie oraz nauczycieli, tych lubianych oraz tych, którzy nie do końca budzili naszą sympatię. Pamiętamy naszą pierwszą miłość oraz żarty z kolegą z ławki. Czy są sposoby na zachowanie tych wspomnień, aby po kilkunastu latach nie mieć problemu na przykład z zaproszeniem wszystkich kolegów na klasowy zjazd?

Albumy szkolne zawsze były wspaniałą pamiątką, która pozwalała wrócić pamięcią do starych znajomości. Z reguły nie zawierały jednak dodatkowych zdjęć, robionych w najfajniejszych momentach z życia klasy. Może więc zamiast wielkiego albumu szkolnego z „twarzami” całego rocznika lepiej jest postawić na fotoksiążkę klasową? ? Możemy ją wzbogacić o zdjęcia z klasowych wycieczek, spotkań oraz wyjść do kina czy teatru. W końcu te najlepsze wspomnienia zostawały zawsze… w klasie ?

Pamiątka nie tylko dla Ciebie

Pamiątkowy album klasowy z wieloma wspólnymi fotografiami może stać się ważną pamiątką nie tylko dla Ciebie, ale również dla całej Twojej rodziny. Zdjęcia z balu na zakończenie szkoły podstawowej czy studniówki, lub te ze ślubowania to również pięknie wspomnienia dla rodziców oraz kolejnych pokoleń. Klasowa fotoksiążka to wiele miejsca na wpisy przyjaciół, liczne odbitki oraz komentarze do każdego zdjęcia! Dzięki temu Wasz album będzie jeszcze bardziej spersonalizowany.

Wspaniały prezent dla wychowawcy

Podarunek z okazji Dnia Nauczyciela lub prezent na zakończenie roku szkolnego? Często trudno jest wymyślić coś, co będzie oryginalne i za każdym razem będzie przywodziło wspomnienia o konkretnej klasie. Kolejne pióro czy kalendarz z dedykacją to pewnie już oklepane propozycje. Jeśli więc nie macie pomysłu na podarunek dla wychowawcy, to najlepszą pamiątką po ulubionej klasie będzie właśnie fotoksiążka. Zabawne komentarze uczniów lub złote myśli nauczyciela? Właśnie tutaj będzie miejsce na wszystkie tego typu zapiski ?

Po wielu latach

O wiele przyjemniej jest usiąść i obejrzeć album, niż wyszukiwać zdjęcia zgrane gdzieś na komputer. Klasowa fotoksiążka może być nie tylko skarbnicą wspomnień, ale również pozwoli bez problemu odszukać dawnych znajomych i zorganizować spotkanie w niezmienionym składzie. O ile łatwiej będzie odnaleźć przyjaciół ze szkolnej ławki pamiętając ich dokładne imię i nazwisko? Dzisiejsze social media z pewnością nam w tym pomogą ?

Mamy dla Was niespodziankę, szykujemy konkurs więc śledźcie nasz blog i social media 🙂

Udostępnij:

Zostaw komentarz