Pomysły na prezent

Bądź kreatywny i zadbaj o kreatywny prezent na 18

Szukanie pomysłów i kupowanie „trafionych” prezentów to nie lada sztuka. Chyba każdy z nas miał nieraz okazję dostać coś, z czym nie bardzo było wiadomo, co w ogóle zrobić. Podwójnie trudnym zadaniem jest znalezienie pomysłu na kreatywny prezent na 18. urodziny zarówno dla chłopaka, jak i dziewczyny. Sprawdź nasze pomysły, bo z pewnością znajdziesz wśród nich coś interesującego.

Tak, tak… wiemy, że śmieszne prezenty, że zwariowane upominki… tylko powiedzcie, kogo one tak naprawdę cieszą? W tym ważnym dniu warto wręczyć osiemnastolatkowi prezent, który pozostanie w jego pamięci na długo. Zrezygnujcie więc nie tylko z byle jakich śmiesznych drobiazgów, krawatów, skarpetek i kolejnego flakonu perfum. Warto pokusić się o kreatywny prezent na 18. urodziny, bo wówczas staną się one jeszcze bardziej wyjątkowe.

Kreatywny prezent na 18 dla dziewczyny

Większość dziewczyn uwielbia się malować. Spędzają całe godziny przed lustrem, próbując osiągnąć satysfakcjonujące efekty i choć wychodzi im to z reguły nieźle, to na widok vouchera uprawniającego do udziału w kursie makijażu po prostu oszaleją ze szczęścia.

Ekstremalne przygody to także ciekawy pomysł na prezent osiemnastkowy. Dziewczęta kochające adrenalinę z pewnością nie raz myślały o skoku ze spadochronem lub o locie paralotnią. Aktywności te są dzisiaj na wyciągnięcie ręki. Zatem nie ma się co zastanawiać, tylko zapewnić taką atrakcję osiemnastolatce, a ona z pewnością zapamięta tę przygodę do końca życia. Trzeba przyznać, że dziewczyny kręcą nie tylko aż tak wyrafinowane atrakcje. Coraz więcej kobiet odwiedza strzelnice i czerpie wielką przyjemność z nauki strzelania. Dobrym pomysłem na kreatywny prezent na 18. urodziny jest także karnet na zajęcia nauki jazdy konnej.

Jeśli natomiast chcesz sprawić przyjemność dziewczynie lubiącej zajadać pyszności, pomyśl o kursie gotowania. Wielką popularnością cieszą się te poświęcone kuchni japońskiej lub koreańskiej, bo w końcu sushi stało się potrawą uwielbianą także nad Wisłą, a koreańskie kimchi podbiło podniebienia wielu Polaków.

Pomysły na kreatywny prezent na 18 dla chłopaka

Wkraczający w dorosłość chłopcy marzą o prawdziwie dorosłych aktywnościach. Nic więc dziwnego, że większość z nich chętnie weźmie udział w kursie uprawniającym do prowadzenia pojazdów. Prawo jazdy jest jednak dopiero preludium, bo wówczas otwierają się przed nimi wielkie wrota motoryzacyjnego szaleństwa. Możliwość wzięcia udziału w jazdach offroadowych to dla nich prawdziwy rarytas. Jeśli podarujesz mu voucher zapewniający możliwość odbycia takiej jazdy, to z pewnością zobaczysz w jego oczach błysk radości.

Młodzi mężczyźni uwielbiają spędzać czas aktywnie nie tylko za kierownicą samochodu. Ciekawy pomysł na 18. urodziny to także wyprawa do Portugalii, by posurfować na jednych z najlepszych akwenów w Europie. Równie wielką radość sprawisz osiemnastolatkowi, fundując mu fantastyczny kurs nurkowania w jednym z kurortów Morza Śródziemnego. Z kolei amatorzy podniebnych przygód chętnie zaliczą lot szybowcem, paralotnią albo zmierzą się ze spadochronowym wyzwaniem.

By po latach móc wrócić do atmosfery tak ważnego dnia, jakim są osiemnaste urodziny, warto uwiecznić je na zdjęciach. Zaaranżuj więc profesjonalną sesję zdjęciową z udziałem osiemnastolatka. Fotograf najlepiej uchwyci emocje i klimat tego uroczystego dnia. Najlepsze zdjęcia powierz nam, a zamienimy je w fantastyczne fotoplakaty. Wykorzystując najnowszą technologię, drukujemy zdjęcia w niemal dowolnych formatach, na papierze fotograficznym lub kredowym. Tak przygotowane wydruki można oprawić w odpowiednie ramy i umieścić na ścianach pokoju nastolatka. Zdjęcia można także wydrukować na twardej piance, a wówczas nie potrzeba ich nawet oprawiać. Można postawić je na półce i w jednej chwili utworzyć wspaniałą galerię. Fantastycznymi prezentami o dużej wartości sentymentalnej są także fotoksiążki, które wykonujemy w kilku formatach.

Udostępnij: