Pomysły na prezentPoradnik

Najlepsze pomysły na własnoręczny prezent urodzinowy

Zrobienie prezentu na urodziny własnoręcznie wydaje Ci się szaleństwem? Udowadniamy, że wcale nie trzeba mieć ogromnego talentu do dziergania czy lepienia z gliny, aby zaskoczyć bliską osobę spersonalizowanym upominkiem. Na szczęście możesz wesprzeć się zdobyczami techniki i zaprojektować gadżet z dedykacją, korzystając z intuicyjnego konfiguratora dostępnego na stronie Empik Foto. Sprawdź najlepsze pomysły na własnoręczny prezent urodzinowy.

Fotoksiążki lub albumy ze zdjęciami

Zabierz bliską osobę w podróż do przeszłości i podaruj jej fotoksiążkę, którą samodzielnie zaprojektujesz. Możesz też stworzyć tradycyjny album ze zdjęciami oraz cytatami, sentencjami, grafikami. Dowolność jest duża, a od Ciebie zależy finalny wygląd prezentu.

W Empik Foto jest wiele inspirujących produktów, które samodzielnie wykreujesz przy pomocy konfiguratora. Możesz wybrać rodzaj okładki, jej rozmiar oraz wygląd, a także dedykację umieszczoną na pierwszej stronie, np. „Urodziny Oli”, „Wszystkiego najlepszego Tomek”, „Sto lat Babciu!”.

fotoksiążka dla babci

Już pierwsza strona będzie efektem Twojej osobistej twórczości. Kolejne również zaprojektujesz, wybierając kilkadziesiąt fotografii w różnych rozmiarach oraz ustawieniach. Natomiast w przypadku klasycznych albumów do wyboru są wersje:

Pergaminowe przekładki zastosowane między poszczególnymi kartkami zapewnią ochronę zdjęć, a także uprzyjemnią oglądanie. To świetna alternatywa dla tysięcy plików zgromadzonych na komputerze, których nikt nie ogląda, dopóki nie zostaną wywołane. Twój bliski nie ma na to czasu? Zrób to za niego!

Fotokartki urodzinowe

Dzieci robią dla bliskich laurki, a dorośli mogą zaprojektować własne fotokartki. Jak? To proste przy pomocy konfiguratora na Empik Foto. Jego obsługa jest bardzo prosta, dlatego nie musisz dysponować dużym doświadczeniem ani być biegłym użytkownikiem Internetu. Każdy poradzi sobie z tym wyzwaniem.

Fotokartka ma wiele zalet, wśród najważniejszych można wymienić:

  • niski koszt wykonania,
  • możliwość swobodnego zaprojektowania produktu z wykorzystaniem własnych zdjęć, grafik, sentencji czy dedykacji,
  • możliwość zamówienia fotokartki bezpośrednio na adres odbiorcy – tradycyjna forma wysyłki na pewno zaskoczy niejedną osobę!

Fotokartki urodzinowe mogą być samodzielnym upominkiem lub stanowić osobisty dodatek do prezentu. Każda okazja jest dobra, aby wykonać je i wręczyć bliskiej osobie.

Obrazy i plakaty

Nie masz artystycznego talentu, a chcesz obdarować przyjaciela lub partnera pięknym upominkiem o osobistym charakterze? Dobrym pomysłem jest zamówienie obrazu lub plakatu, który będzie wykonany na podstawie przesłanych zdjęć lub grafik. Piękne fotoobrazy, minimalistyczne panele czy postery w ramkach? Inspiracji nie brakuje, a dzięki dużemu wyborowi, na pewno znajdziesz produkt pasujący do wystroju wnętrz i stylu domu, w którym mieszka bliska Ci osoba.

instaplakat-pion-bialy_5ea27e58d0e7e

Plakaty można stworzyć ze zdjęć – pojedynczych lub kilku połączonych w kolaż. Ciekawym pomysłem jest też umieszczenie napisu wykonanego ozdobną czcionką, z dopiskiem ulubionego cytatu czy daty. Jeden obraz na ścianie? A może dwa lub trzy tworzące prywatną mini galerię? Jesteśmy pewni, że w Empik Foto znajdziesz swoją inspirację.

Kalendarze ze zdjęciem

Potrzebują ich wszyscy, ale wielu zapomniało o tym, jak efektownym i praktycznym produktem są klasyczne wersje papierowe do zawieszenia na ścianie lub postawienia na biurku. Przypomnij sobie o ich potencjale, jeśli szukasz pomysłu na własnoręczny prezent urodzinowy (najlepiej dla osoby urodzonej końcem lub początkiem roku).

Do dyspozycji jest kilka wersji kalendarzy. Różnią się formatami, rozmiarami, przeznaczeniem (ścienne, biurkowe) oraz układem zdjęć i napisów na poszczególnych stronach. Zamawiający ma wpływ na ostateczny wygląd produktu, dlatego można powiedzieć, że jest jego autorem. W Empik Foto zdefiniujesz nie tylko design, ale też materiały, z jakich zostanie wykonany upominek. Określ rodzaj papieru (kredowy lub fotograficzny), gramaturę, efekty wykończenia. Jesteśmy pewni, że z naszą pomocą uda Ci się stworzyć coś pięknego!

Udostępnij: