Pomysł na prezentPomysły na prezent

Najlepsze własnoręcznie robione prezenty z okazji rocznicy

własnoręcznie robione prezenty

Najlepsze prezenty na rocznice są często wykonywane ręcznie i pochodzą prosto z serca. Chociaż podarunek kupiony w sklepie to wygodne rozwiązanie, rozważ obdarowanie bliskiej osoby niestandardowym prezentem, aby w ten sposób okazać swoją miłość. Własnoręcznie robione prezenty rocznicowe mogą przynieść ogromną satysfakcję. Niezależnie od tego, czy napiszesz list miłosny do swojego partnera, czy stworzysz oprawioną oś czasu historii Waszej znajomości. Wybierz pomysł na prezent rocznicowy z naszej wyjątkowej listy.

Napisany ręcznie list miłosny

Poświęć czas na napisanie do partnera uczuciowego listu miłosnego. Możesz napisać odręczną notatkę w kartce okolicznościowej, która przedstawia zdjęcie z Waszym wizerunkiem. Warto też wykorzystać materiały takie jak drewno lub płótno, aby nadać listowi oryginalny charakter. Zastanów się nad oprawieniem listu miłosnego, aby partner mógł go powiesić i podziwiać przez długi czas.

Słoik na list miłosny

Przypomnij swojemu partnerowi, jak bardzo go kochasz, wręczając mu słoik pełen słodkich i romantycznych miłosnych wyznań. Możesz napisać 31 krótkich notatek, aby Twój ukochany mógł otwierać nową karteczkę każdego dnia miesiąca lub przygotować 52 liściki na każdy tydzień roku.

Słoik z randkami

Przygotuj słoik pełen pomysłów na randkę dla Ciebie i najbliższej osoby. Jeśli masz problem z planowaniem lub podjęciem decyzji, dokąd się udać, jest to zabawny i pełen niespodzianek pomysł. Możesz wymyślić 20-30 pomysłów na randki, z których będziecie korzystać przez cały rok.

Listy „Otwórz, kiedy…”

Stwórz listy „Otwórz, kiedy…” dla swojego partnera, które będzie mógł rozpieczętować, gdy zajdzie taka potrzeba. Takie listy mogą pomóc, gdy Twój partner przechodzi przez trudny okres lub po prostu potrzebuje przypomnienia, jak bardzo jest kochany (np. „Otwórz, gdy czujesz się smutny.” lub „Otwórz, gdy potrzebujesz siły.”).

Kubek na zamówienie

Zaprojektuj spersonalizowane kubki dla siebie i partnera jako zabawny prezent, którym będziecie cieszyć się podczas celebrowania porannej kawy lub herbaty. Możesz użyć specjalnego markera, aby własnoręcznie dodać tekst lub przesłać oryginalny projekt bądź cytat, zlecając realizację swojego pomysłu.

kubek z napisem

Miłosne vouchery

Podaruj swojemu partnerowi vouchery pełne romantycznych obietnic, takich jak śniadanie w łóżku lub masaż. To zabawny i kreatywny sposób na podarowanie prezentu innego niż łatwy zakup powszechnie dostępnych produktów.

Romantyczna oś czasu

Zaprojektuj oś czasu Waszego związku i opraw ją. To sprytny, własnoręcznie wykonany prezent, który będzie pretekstem do refleksji nad tym, jak daleko zaszliście i jak wiele jeszcze przed Wami. Do konkretnych momentów możesz dołączyć zdjęcia i przygotować krótkie podpisy, np. w formie albumu w stylu scrapbooking.

Talia kart „Rzeczy, które w Tobie kocham”

Spersonalizuj talię kart, aby Twój partner wiedział o wszystkim, co w nim kochasz. To serdeczny i ciepły prezent, pokazujący w twórczy sposób wszystkie powody decydujące o tym, że się w nim zakochałeś. Każda karta powinna zawierać inną cechę, którą uwielbiasz w swoim partnerze. Możesz także dodać wybrane wspomnienia i zdjęcia do niektórych kart, aby Twój ukochany mógł wspominać niezapomniane chwile.

Album ze zdjęciami

Stwórz album poświęcony historii Waszej miłości, projektując własną fotoksiążkę lub album z wycinkami, który przedstawi Twój związek na przestrzeni lat. Możesz pobrać zdjęcia z mediów społecznościowych i biblioteki telefonu. Albumy z wycinkami i fotoksiążki chce się przeglądać bez końca. Będą swoistą kapsułą czasu dla romantycznych chwil.

Projekty fotograficzne DIY

Jeśli masz mnóstwo zdjęć przedstawiających ukochanego partnera, rodzinę i przyjaciół, wydrukuj je i zrób samodzielnie niestandardową grafikę na ścianę dla bliskiej Ci osoby. Możesz kupić różne tekstury i materiały, aby uzupełnić swoje dzieło i zabłysnąć niezapomnianym prezentem rocznicowym, który upamiętni Wasze wspólne lata.

Przysmaki domowej roboty

Jeśli Twój partner ma ulubiony przysmak, np. deser, poświęć czas, aby przygotować go w formie wyjątkowego prezentu. Domowe smakołyki mogą być pysznym sposobem na wyrażenie uczuć. Połącz ucztę romantycznym liścikiem, który uzupełni prezent.

Obraz na zamówienie

Jeśli kochasz sztukę i rękodzieło, pomyśl o namalowaniu lub zamówieniu Waszego wspólnego portretu jako prezentu. To podarunek, którym będziecie cieszyć się długi czas. Ukochana osoba z przyjemnością powiesi tak oryginalne dzieło sztuki na ścianie. Dodatkowo, jeśli macie dzieci jako upominku możecie użyć przeniesionego na płótno wizerunku Waszych pociech.

Podsumowanie

Znalezienie odpowiedniego prezentu rocznicowego, który będzie symbolem prawdziwej miłości, może wydawać się skomplikowane. Podarunki wykonane własnoręcznie od podstaw są doskonałym rozwiązaniem, jeśli Twój partner ceni kreatywność i nieprzewidywalność. W tym roku nie bój się spróbować czegoś innego i pokaż swojemu ukochanemu, ile troski i uwagi włożyłeś w stworzenie prezentu rocznicowego.

Udostępnij: