INSPIRACJELIFESTYLE

Personalizowane prezenty – podaruj radość bliskim, którzy są daleko

personalizowane prezenty

Święta, rocznice, urodziny… tak wyjątkowe dni zwykło się spędzać w gronie najbliższych. Takie spotkania dostarczają mnóstwa pozytywnej energii.  W łatwy sposób możesz wywołać uśmiech na ustach osób, które kochasz. Odległość nie ma tu żadnego znaczenia.

To właśnie pozytywne wspomnienia podnoszą na duchu. Dlatego to idealny moment na wysłanie fotoprezentu – z okazji urodzin, imienin, jubileuszu lub… zupełnie bez powodu. Pamiętaj! To właśnie w zdjęciach kryją się historie i uczucia, których nie da wyrazić się słowami.

Fotoprezent – dobre rozwiązanie, gdy chcesz przekazać pozytywne emocje na odległość?

Masz zdjęcia z ostatnich wakacji albo świąt spędzonych z bliskimi? Weź do ręki choć jedno z nich albo otwórz je na ekranie smartfona. Spróbuj przypomnieć sobie, w jakiej sytuacji zostało zrobione. Już pamiętasz ten radosny moment? Zamknij oczy i spróbuj go zatrzymać na dłużej. Jeśli masz gdzieś pod ręką lustro, gdy otworzysz powieki, zobaczysz, jak szeroki uśmiech wymaluje się na Twojej twarzy. Podobnych emocji potrzebują też osoby, które kochasz. Emocji, które są zaklęte właśnie w fotografiach.  Teraz czas je przesłać!

Prezent ze zdjęciem – na przykład fotoksiążka, fotoobraz, kubek albo magnesy na lodówkę – to prosty sposób na powiedzenie rodzicom, dziadkom, rodzeństwu, innym krewnym lub przyjaciołom: „Kocham Cię. Jestem z Tobą. Będzie dobrze”.

personalizowane prezenty

Poza tym:

  • fotoprezent możesz zamówić bez wychodzenia z domu – wystarczy, że skorzystasz z aplikacji Empik Foto na smartfonie lub tablecie albo wykonasz projekt przez naszą stronę internetową,
  • każdy upominek możesz dowolnie spersonalizować – dodaj własny napis czy dodatkowe zdobienie, aby projekt był naprawdę Twój i skrywał symboliczny przekaz. Taki, który rozumiesz tylko Ty i obdarowywana osoba,

Paczkę do bliskich dostarczy kurier – w bezpieczny sposób i w krótkim czasie. Zdążysz nawet jeśli ważna data zbliża się wielkimi krokami. Taka niespodzianka z pewnością wywoła efekt „wow” i zapewni mentalne wsparcie, którego teraz potrzeba każdemu z nas, bez wyjątków.

Jaki fotoprezent wybrać dla najbliższych?

Na Empik Foto czeka na Ciebie oczywiście wiele możliwości i to Ty zadecydujesz o tym, który z upominków spersonalizujesz. Tu nie ma ograniczeń – wystarczy puścić wodze fantazji, znaleźć co najmniej jedno zdjęcie i… wykonać projekt. To naprawdę proste!

personalizowane prezenty

Jeśli jednak potrzebujesz dodatkowych sugestii, nasz zespół przygotował kilka podpowiedzi. Zobacz, czy znajdziesz inspiracje dla siebie.

Jeśli jest Ci potrzebny:

  • prezent na urodziny przyjaciółki – pomyśl o fotoksiążce ze zdjęciami ze wspólnie spędzanych wakacji albo migawkami z imprez. Zobacz, jak prezentuje się przykładowa fotoksiążka na 30. urodziny oraz fotoksiążka na 18-tkę,
  • prezent na rocznicę ślubu rodziców – pomyśl o zamówieniu fotoobrazu, na przykład z rodzinnej uroczystości. Jeśli mama i tata mają poczucie humoru, może wybierzesz jakąś zabawną fotkę, która będzie wywoływała salwy śmiechu?
  • drobiazg dla bliskiej osoby, która po prostu ma „doła” – pomyśl o kubku ze zdjęciem, koniecznie takim „z jajem”. Z niego poranna kawa czy popołudniowa herbatka będą smakowały znacznie lepiej!
  • puzzle to wspaniały prezent, ale jednocześnie zachęta do spędzenia wolnego czasu w kreatywny sposób

Sprawdź jak wiele korzyści czeka na Ciebie w Empik Foto.

Udostępnij: