Pomysł na prezentPomysły na prezent

Prezent na 1 rocznicę ślubu dla przyjaciół

prezent na 1 rocznicę ślubu dla przyjaciół

Pierwsza rocznica ślubu to wspaniała okazja, by znowu świetnie się bawić w gronie przyjaciół. Jeśli z tej okazji jesteś zaproszony na imprezę do znajomych, to z pewnością od dłuższego czasu zastanawiasz się, co im podarować. Oczywiście zawsze można pójść na łatwiznę i kupić coś, co nie wymaga żadnego wysiłku. Jednak to oryginalne prezenty są zawsze w cenie. Podpowiadamy więc, co zrobi wrażenie na gospodarzach przyjęcia. Sprawdź nasze pomysły na prezent na 1 rocznicę ślubu dla przyjaciół.

Podobno rocznice ślubu obchodzono hucznie już w średniowieczu. W tamtych czasach mężowie wręczali żonom srebrne wieńce w dniu 25. rocznicy ślubu, a po pięćdziesięciu wspólnych latach wieńce te były w złotym kolorze. Kilka stuleci później, w XIX wieku zaczęto także świętować 5., 60. i 75 rocznicę ślubu, choć trzeba przyznać, że ostatnich z tych rocznic musiała być obchodzona niezmiernie rzadko. W XX wieku Emily Post nadała nazwy najważniejszym rocznicom zawarcia związku małżeńskiego, które miały symbolizować trwałość i siłę związku. Na jej liście znalazły się takie rocznice jak piąta, dziesiąta, piętnasta, dwudziesta, dwudziesta piąta, pięćdziesiąta i siedemdziesiąta piąta. Dopiero później, za sprawą marketingowców związanych z branżą jubilerską, nazwano pozostałe rocznice. Pierwsza rocznica ślubu zwana jest papierową, więc prezenty dla małżonków powinny być wykonane właśnie z papieru.

Kronika wydarzeń w lokalnej gazecie

Poszukaj w internecie wydania lokalnej gazety z dnia ślubu małżonków. Zapisz pierwszą stronę w formie pliku cyfrowego, a następnie stwórz krótki tekst informujący o wielkim wydarzeniu w mieście, które właśnie odbywa się tego dnia. Tym wydarzeniem jest oczywiście ślub twoich przyjaciół. Za pomocą jakiegokolwiek programu graficznego wmontuj tekst na stronie i zapisz plik ponownie. Przygotowanie takiej strony do druku możesz także zlecić nam w formie fotoplakatu. Gdy nowy projekt gazety będzie gotowy, wydrukujemy ją w formie plakatu i oprawimy w ramki. To z pewnością nietuzinkowy prezent, więc młodzi małżonkowie będą na pewno zaskoczeni.

prezent na 1 rocznicę ślubu dla przyjaciół

Karty podarunkowe zawsze w cenie

Niektórzy uważają, że karty podarunkowe do wybranych sklepów, to prezent, który nie jest ani oryginalny, ani ciekawy. Jednak jak to zwykle bywa, teoria ta nijak się ma do praktyki. Wiele osób uwielbia karty podarunkowe, bo wówczas mogą kupić sobie to, co faktycznie im się podoba, a więc do zera spada możliwość otrzymania prezentu nietrafionego, który wylądowałby na najbardziej zapomnianej półce w szafie. Książki, płyty, gry i mnóstwo innych możliwości sprawią, że młodzi z pewnością wybiorą coś, co uwielbiają oboje.

Niepowtarzalne kalendarze

Świetnym prezentem może być kalendarz ze zdjęciami młodych małżonków, których jako przyjaciel z pewnością masz wiele. Przejrzyj zasoby swojego telefonu, sprawdź, co ciekawego da się ściągnąć z waszych kont w mediach społecznościowych. Potem zaloguj się na naszej stronie, wybierz rodzaj kalendarza i jego format. Zdecyduj się na rodzaj papieru, a następnie dodaj zdjęcia. Skorzystaj z jednego z gotowych szablonów i stwórz projekt kalendarza w kilka minut. By prezent był jeszcze ciekawszy, zaznacz w kalendarium ważne daty i dodaj zabawne komentarze. Wydrukujemy kalendarz w kilka dni i dostarczymy go do jednego z naszych salonów, wskazanego wcześniej przez ciebie. Kalendarz ten z pewnością będzie ich cieszył przez cały rok.

prezent na 1 rocznicę ślubu dla przyjaciół

Puzzle ze zdjęciem twoich przyjaciół

Kwiaty, słodycze czy kolejny wazon to prezenty, z których oczywiście każdy się cieszy, ale nikt ich nie zapamięta na dłużej. Natomiast puzzle ze zdjęciem bohaterów uroczystości z pewnością zostaną zapamiętane na długo. Wybierz najzabawniejsze zdjęcie małżonków obchodzących pierwszą rocznicę ślubu lub kilka zdjęć, które posłużą do ułożenia kolażu. Powierz je nam, a my wykonamy puzzle. Wystarczy, że określisz liczbę elementów układanki, pamiętając, że może ona mieć maksymalnie tysiąc części. Taki prezent to wiele radości. Można wielokrotnie bawić się w układanie tych puzzli, a w końcu przymocować je do jakiegoś twardego podłoża i postawić na półce. Wówczas będą piękną dekoracją każdego pomieszczenia.

Udostępnij: