INSPIRACJE

Życzenia z okazji ukończenia szkoły

gratulacje z okazji ukończenia szkoły

Nadszedł czas, aby Twój absolwent poczuł się wyjątkowo wyjątkowy. Uhonoruj jego ​​osiągnięcia spersonalizowanymi prezentami i życzeniami z okazji ukończenia studiów, aby upamiętnić ten wyjątkowy dzień. Zebraliśmy kilka przykładów gratulacji i życzeń z okazji ukończenia szkoły, które możesz wykorzystać i spersonalizować zgodnie z własnymi upodobaniami.

Co napisać na karcie z gratulacjami?

1. Po pierwsze – pogratuluj!

Poinformuj absolwenta, jak bardzo jesteś dumny z jego osiągnięć i od tego właśnie rozpocznij swoją wiadomość.

2. Wymień konkretne osiągnięcia.

Czy otrzymali jakieś wyróżnienia, czy byli kapitanami drużyny sportowej? Wspomnij o tym w swojej personalizowanej kartce z życzeniami!

3. Udziel mądrej rady.

Udziel absolwentowi cennych porad dotyczących jego kariery i życia, aby wskazać pomocny kierunek. Ukończenie szkoły może być równie przerażające, co ekscytujące. Docenią, że dzielisz się radami i wszelkimi lekcjami, których sam się nauczyłeś.

4. Spójrz w przyszłość.

Wyraź swoją wiarę w przyszłość absolwenta i daj mu znać, że nie możesz się doczekać kolejnego rozdziału. Zapewnij, że jego przyszłość jest świetlana.

5. Wyślij życzenia!

Wyślij absolwentowi życzenia szczęśliwego nowego początku i dalszych sukcesów.

Propozycje gratulacji i życzeń na zakończenie szkoły

Jeśli nie wiesz, jak najlepiej sformułować tekst kartki z gratulacjami, skorzystaj z naszych podpowiedzi:

 • Gratulujemy ukończenia szkoły! To dopiero początek; jesteś gwiazdą – świeć dalej.
 • Jesteś zwycięzcą. Sprawiłeś, że wszyscy jesteśmy dumni; tak trzymaj. Gratulacje z okazji ukończenia szkoły.
 • To musi być dla ciebie wielka chwila. Cała ciężka praca, którą włożyłeś w swoją edukację, opłaciła się. Gratulacje! Życzę Ci pomyślnej przyszłości.
 • Pielęgnuj owoce swojej ciężkiej pracy. Życzę Ci, aby sukces towarzyszył Ci we wszystkim, co robisz. Dziś i zawsze… Gratulacje!
 • Pogoń za marzeniami wymaga wysiłku, pasji i ciężkiej pracy. Jesteś teraz w połowie drogi. Kontynuuj dobrą passę i nie przestawaj dążyć do celu. Gratulacje!
 • Nic cię teraz nie powstrzyma. Masz bilet, by spełnić swoje marzenia. Gratulacje.
 • Goń za marzeniami. Nigdy nie przestawaj próbować. Nigdy nie przestawaj się uczyć. Żyj pełnią życia i dawaj z siebie tylko to, co najlepsze.
 • Możesz osiągnąć w życiu, co chcesz. Wszystko, co musisz zrobić, to uwierzyć, że możesz. Wierzymy w Ciebie, szczęśliwego ukończenia szkoły.
 • Gratuluję najdroższy ukończenia studiów. Jeśli chodzi o Twoją przyszłość, jesteśmy pewni, że sprawisz, że będzie ona udana.
 • Serdecznie gratulujemy ukończenia studiów i życzę powodzenia w nowym początku życia. Obyś osiągnął wszystkie swoje cele.
 • Podróż życia niesie ze sobą zarówno wyzwania, jak i szanse. Obyś niósł swojego ducha tak, aby wykorzystać szanse i pokonać wyzwania.
Udostępnij: