Pomysły na prezent

Pomysł na prezent dla kobiety – świętuj Dzień Kobiet z Empik Foto!

inspiracje - pomysł na prezent dla kobiety

Dzień Kobiet! Najfajniejszy dzień w roku, prawda? Z całą pewnością Wasi Panowie umilają Wam go od wczesnego poranka. Kawa i śniadanie do łóżka, bukiet kwiatów, drobne upominki, być może popołudniowe wyjście do kina lub romantyczna kolacja, którą oczywiście sami dla Was ugotują. Oto lista inspiracji i pomysłów na prezent dla kobiety, które (mamy nadzieję!) wywołają uśmiechy i utrwalą radość na dłużej!

Fotoksiążka – historia z Twoich wspomnień

Fotoksiążka, jako pomysł na prezent dla kobiety, to chyba najfajniejszy sposób na przechowywanie ulubionych zdjęć. Fotografie, których można dotknąć, mają w sobie tę magię, prawda? Własną fotoksiążkę możesz wykonać już w kilka minut na podstawie gotowych szablonów lub, jeśli masz tylko ochotę, stworzyć własny projekt zupełnie od podstaw. To świetny sposób, by zachować rodzinne zdjęcia, ale z okazji Dnia Kobiet proponujemy Wam także wykonać fotoksiążkę tylko dla siebie – np. ze zdjęciami z wyjazdu z najlepszymi przyjaciółkami, Waszych wieczorów panieńskich lub sesji fotograficznych, które być może dzisiaj podarowali Wam Wasi Panowie.

fotoksiążka jako pomysł na prezent dla kobiety

Fotoksiążka to pomysł na prezent dla kobiety, które rozbudzi wspomnienia i wywoła uśmiech na twarzy.

Fotokubek ze zdjęciem jako pomysł na prezent dla kobiety

Bez względu na to, czy budzi Cię budzik, alarm w telefonie, czy Twoja mała pociecha i czy tuż po otworzeniu oczu sprawdzasz maile w domowym biurze, wybierasz się do pracy, przygotowujesz śniadanie całej rodzinie czy idziesz pobiegać – wszystko to zrobisz z ogromną przyjemnością, jeśli zaczniesz od kawy. Mocnego espresso, dużej latte lub takiej, jaką najbardziej lubisz. A jak zamienić każdą chwilę poranka w chwile pełne inspiracji? Przygotuj kawę w swoim ulubionym personalizowanym kubku! Z motywującym cytatem, Twoim imieniem, portretami najbliższych lub zdjęciem, do którego masz największy sentyment. Wykonanie takiego kubka jest dziecinnie łatwe i zajmie Ci nie więcej niż 3 minuty!

Dla miłośniczek ładnych wnętrz – fotoobrazy!

Być może to faceci lepiej gotują, ale to Wy, drogie Panie, macie ten szósty zmysł, który sprawia, że domowa przestrzeń jest naprawdę DOMOWA. Fotoobrazy to zupełnie nowy format zachowywania Waszych najlepszych wspomnień na dłużej. Wystarczy, że wybierzecie ulubione zdjęcia, a już niebawem zawisną one na ścianie. Możecie wybrać zdjęcia drukowane na płótnie rozciągniętym na drewnianej ramie z zadrukowanymi bokami lub fotografie na drewnianych i aluminiowych panelach. Kilkadziesiąt gotowych szablonów do wyboru!

Fotokalendarze, czyli pomysł na prezent dla kobiety zorganizowanej

Nie ukrywajmy, Dziewczyny! To zwykle Wy pamiętacie o rodzinnych świętach, najważniejszych rocznicach i okazjach. Panowie nie mają pojęcia, jak nad tym panujecie, ale niech to zostanie Waszą (i naszą!) słodką tajemnicą. A personalizowany fotokalendarz z Waszymi zdjęciami z pewnością pomoże Wam doskonale zorganizować każdy dzień i przypomni o imieninach Babci, wizycie u dentysty i szkolnym balu przebierańców. Najważniejsze dla Was daty wyróżnicie kilkoma kliknięciami, a własne zdjęcia dodacie już w kilka minut.

kalendarz ze zdjęciem jako pomysł na prezent dla kobiety

Kalendarz z własnymi zdjęciami to pomysł na prezent dla kobiety, która ceni sobie dobrą organizację w oryginalnym stylu.

Słodki relaks na co dzień – poduszka ze zdjęciem

Mogłoby się wydawać, że poduszka to nieodłączny element wystroju Waszego mieszkania. Ale z okazji Waszego Dnia, jako pomysł na prezent dla kobiety, proponujemy Wam poduszki do… leżenia, odpoczywania, słodkiego relaksu i krótkich drzemek w ciągu dnia. 🙂 Oczywiście poduszki z Waszymi nadrukami – ulubionym cytatem, zdjęciem lub czym tylko sobie wymarzycie, aby chwila na kanapie byłą WASZĄ chwilą. Dziś i przez pozostałe 365 dni w roku! Chcesz odpocząć?

Magia papierowych zdjęć – odbitki w najróżniejszych formatach

Jesteśmy przekonani, że kobiecy smartfon kryje w sobie masę zdjęć z wypadów ze znajomymi, rodzinnych wakacji lub… całkiem niezłych selfie! Ale prawdziwy urok kryją fotografie na papierze, których można dotknąć. Odbitki to pomysł na prezent dla kobiety, która ceni sobie wspomnienia, ale także doskonałe rozwiązanie dla miłośniczek handmade’u i tworzenia scrapbook’owych albumów.

Mamy nadzieję, że nasza lista pomysłów na prezent dla kobiety okaże się dla Was inspirująca i jeszcze tego wieczoru sprawicie sobie miły prezent. Szczególnie, że Wasi mężczyźni będą najprawdopodobniej zajęci gotowaniem kolacji, więc… macie chwilę dla siebie!

A wszystkim Paniom w tym wyjątkowym Dniu życzymy…

Życzenia na Dzień Kobiet

Udostępnij: