Pomysły na prezentPoradnik

Oryginalny prezent na roczek – pomysły na prezenty

Oryginalny prezent na roczek

Dopiero przyszło na świat! Pamiętasz? Taka kruszynka, z tymi drobnymi paluszkami i stópkami. Wystarczyła chwila, żeby to małe, bezbronne dzieciątko zamieniło się w ruchliwego człowieka. Pierwsze urodziny dziecka to zakończenie etapu niemowlęcego. Warto podkreślić tę chwilę wyjątkowym prezentem. Jaki oryginalny prezent na roczek wybrać?  Sprawdź nasze podpowiedzi!

Zależy Ci na tym, żeby prezent na roczek był oryginalny i niepowtarzalny? Dobrym rozwiązaniem jest sięgnięcie po personalizowane produkty. Dzięki nim będziesz mieć pewność, że nikt nie zrobi dokładnie takiego samego upominku.

Niepowtarzalny upominek na roczek – ubranko

Urodziny to jedyna okazja w roku, kiedy uwaga skupiona jest tylko na solenizancie. Warto podkreślić ten moment. Jak to zrobić, gdy świętuje małe dziecko? Z pomocą przychodzi np. personalizowane body!

Niepowtarzalny design, który sam projektujesz, organiczna bawełna wysokiej jakości i niezwykle trwały wydruk – chyba nie trzeba Cię dłużej przekonywać, że to dobry pomysł.

Co umieścić na body? Jeśli to pamiątka na roczek dla dziewczynki, sprawdzi się jej zdjęcie z napisem „Królowa jest tylko jedna” lub „Ona tu rządzi!”. Jeśli nie masz zdjęć dziecka, możesz wybrać wersję bez fotografii – czerpiąc z gotowych szablonów przygotowanych przez naszych grafików.

Jeżeli to pamiątka na roczek dla chłopca, również możesz wykorzystać jego fotografię, np. ujęcie uchwycone podczas jedzenia. Potem dodaj tekst o tym, jaki z niego łakomczuch lub podkreśl jego cechę charakteru, np. hasłem „Brave kid – that’s me!”. Tak naprawdę ogranicza Cię tylko wyobraźnia!

Personalizowana zabawka dla malucha

Każdy cieszy się, kiedy dostaje coś, czym może się pobawić – zwłaszcza dzieci. Koszulki i albumy wyglądają uroczo i na pewno są wspaniałą pamiątką, ale… to nie są zabawki. Dlatego warto zaprojektować także maskotkę ze zdjęciem.

Do stworzenia tej pamiątki potrzebujesz fotografii dziecka. Jeśli jesteś blisko z rodzicami maleństwa, na pewno jakieś masz w swojej galerii. Jeżeli jednak tak nie jest, poproś o przesłanie fotografii niemowlaka – na pewno bez problemu ją uzyskasz.

Potem wystarczy, że otworzysz kreator, dodasz zdjęcie oraz napisy. Możesz, tak jak w przypadku projektowania body, podkreślić cechy charakteru dziecka, ale także złożyć życzenia lub zwyczajnie napisać: „Pierwsze urodziny (imię dziecka)!”.

Taki pluszak będzie uroczo wyglądać na zdjęciach, a po latach na pewno trafi do pudełka ze skarbami z dzieciństwa. 

pluszak-ze-zdjęciem

Pamiątka na roczek dziecka – album drewniany

Po urodzinach w pamięci telefonów i aparatów znajduje się mnóstwo zdjęć. Nie pozwól, żeby tam utknęły! Podaruj dziecku personalizowany, drewniany album na zdjęcia. Będzie wyjątkową oprawą dla tych pięknych fotografii! Dzięki drewnianej okładce i pergaminowym przekładkom zdjęcia są bezpieczne i przetrwają lata, a całość prezentuje się bardzo elegancko.

Co więcej, na albumie możesz umieścić grawerunek odpowiedni do sytuacji. Wybierz uroczy nadruk ze stópkami, a w podpisie umieść życzenia, np. „Wszystkiego najlepszego (imię dziecka)!”. Możesz też postawić na ten z balonikami i napisem „Pierwszy rok (imię dziecka)”. Rodzice będą musieli tylko wywołać odbitki i uzupełnić album. A to wszystko dzięki Tobie!

Wyjątkowe chwile wymagają celebrowania. Tak jest również w przypadku pierwszych urodzin maleństwa. Choć dziecko nie zapamięta zbyt dużo, na pewno kiedyś wróci do tych zdjęć i przedmiotów. A wtedy Ty opowiesz mu historie z jego pierwszych lat życia.

Udostępnij: