INSPIRACJE

Personalizowane zeszyty i szkolne akcesoria – o nich marzy o nich każdy uczeń!

Mimo że wakacje trwają w najlepsze, to nim się obejrzymy, zabrzmi pierwszy szkolny dzwonek. Nasze pociechy z pewnością jeszcze nie myślą o końcu tego beztroskiego czasu, jednak powinniśmy już teraz zastanowić się, jak umilić im powrót do szkolnej ławki. Jednym ze sposób jest niebanalna wyprawka. Eksperci Empik Foto podpowiadają, w jakie przybory wyposażyć malucha, aby powrót do szkoły nie był zbyt trudny. Sprawdź personalizowane zeszyty i szkolne akcesoria!

Mimo że dzieci często tęsknią za swoimi kolegami z klasy, to powrót do szkoły zazwyczaj jest dla nich stresujący. Poranne pobudki, odrabianie lekcji oraz nauka do sprawdzianów i kartkówek to te obowiązki, które zniechęcają najmłodszych. Pomóż więc dziecku i przygotuj je na powrót do szkoły. Wcześniejsze zakupy nie tylko umilą koniec wakacji, ale również pomogą zaoszczędzić czas i uniknąć stresu we wrześniu.

Zeszyty to podstawa! A może personalizowane zeszyty i szkolne akcesoria?

Jednak nie takie zwykłe – koniecznie musisz postawić na zeszyty z własnym nadrukiem. Jeśli chcesz, aby maluch łatwiej rozpoznawał rzeczy potrzebne na konkretne lekcje i odzyskał zeszyt, jeśli gdzieś go zostawi, to na każdym notesie umieść nazwę przedmiotu, imię i nazwisko dziecka oraz klasę. Jeśli maluch sam jest całkiem dobrze zorganizowany, to postaw na zabawne grafiki! Iron Man podpowiadający matematyczne wzory, ulubiona piosenkarka na zeszycie do angielskiego czy zdjęcie z wakacji na tym do geografii. Wszystko zależy od preferencji malucha, niech sam zaprojektuje swój wymarzony zeszyt! Z pewnością będzie to wspaniała zabawa zarówno dla dziecka, jak i mamy.

Dla zapominalskich – kalendarz!

Twoje dziecko ciągle czegoś zapomina? Praca domowa zazwyczaj nie była odrobiona, a o wywiadówkach mówił na ostatnią chwilę? Warto więc pomyśleć o kalendarzu. Już na etapie projektowania można zaznaczyć w nim najważniejsze daty. Urodziny kolegów z klasy,  rodzinne święta czy egzaminy na koniec szkoły. Resztę terminów maluch będzie uzupełniał sam. Będzie to doskonała lekcja organizacji. Dodatkowo każdy miesiąc możesz ozdobić ulubionymi zdjęciami – tymi z minionych wakacji czy rodzinnych spotkań. Z pewnością umilą maluchowi planowanie swojego czasu. Jeśli nie kalendarz, to może planner. Taki personalizowany notes pozwoli pamiętać o najważniejszych wydarzeniach danego tygodnia. Jego okładkę również możesz dowolnie zaprojektować.

Szkolne dodatki

Worek na buty z bohaterem z ulubionej kreskówki, koszulka na WF z zabawnym napisem, a może torba z „akcesoriami na plastykę”? Takie przedmioty również pozwolą zorganizować malucha. Dzięki temu, dziecko już nigdy nie wróci z nieswoimi butami i nie podmieni koszulki do ćwiczeń. Natomiast odpowiednio podpisane torby pozwolą zawsze mieć na zajęciach komplet potrzebnych akcesoriów, np. plastycznych. 

Personalizowane zeszyty oraz inne propozycje wyprawki szkolnej znajdziesz na stronie Empik Foto.

Udostępnij: