Pomysły na prezent

Prezent ślubny dla koleżanki z pracy – co kupić?

prezent-slubny-dla-kolezanki-z-pracy

Nawet prezent ślubny dla bliskiej przyjaciółki czy członka rodziny bywa sporym kłopotem. Gdy zaś za mąż wychodzi koleżanka z pracy, wybór upominku może być jeszcze trudniejszy. Jaki prezent sprawić osobie, którą niezbyt dobrze znasz? Co wypada podarować, gdy wybierasz się tylko na ślub? Odpowiadamy na wszystkie te pytania i podajemy kilka uniwersalnych pomysłów na prezent ślubny dla koleżanki z pracy.

Czy wypada kupić prezent na ślub koleżanki z pracy?

W wielu polskich firmach panuje niepisany zwyczaj zapraszania najbliższych współpracowników na ślub (samą ceremonię). W takiej sytuacji trudno odmówić przyjścia, dlatego zazwyczaj w urzędzie lub kościele pojawia się przynajmniej kilku reprezentantów zespołu. Jednocześnie czują się oni zobowiązani do wręczenia młodej parze przynajmniej skromnego prezentu. To potrafi zaś generować spore problemy – co bowiem kupić osobie, której nie zna się zbyt dobrze z okazji prawdopodobnie najważniejszego dnia jej życia? Na szczęście uniwersalnych pomysłów prezent ślubny dla koleżanki z pracy jest sporo!

prezent dla koleżanki z pracy-min

Praktyczny prezent ślubny od koleżanek z pracy

Wybierając prezent ślubny od koleżanek z pracy, można podążać jedną z dwóch głównych dróg. Pierwszą są podarunki praktyczne. Istnieje dużo przedmiotów, które mogą przydać się nowożeńcom. Najlepiej wybierać jednak takie, które są oryginalne lub które, nawet zdublowane, wciąż przyniosą radość. Jakie to prezenty?

  • Pościel

To jeden z klasycznych prezentów ślubnych, który jest jednocześnie praktyczny i elegancki. Nawet jeśli młoda para dostanie kilka kompletów, nie powinna narzekać – to jedna z rzeczy, których w domu nigdy za wiele. Najlepiej postawić na klasycznie elegancki, neutralny wzór. Problem przy wyborze może stanowić jedynie rozmiar.

  • Inne tekstylia

Poza pościelą można też postawić na inne tekstylia – dobrym pomysłem jest np. komplet składający się z narzuty i dekoracyjnych poduszek. Bardzo przydatne są też ręczniki, które dodatkowo można ozdobić imionami małżonków, by nadać im bardziej personalnego wydźwięku.

  • Nowoczesne elementy zastawy

Niegdyś nowożeńcom często kupowano zastawę stołową, jednak jest to prezent dość osobisty, a do tego kosztowny. Nowoczesnej parze lepiej sprawić komplet kieliszków do wina lub ręcznie robione filiżanki.

Co kupić na prezent ślubny koleżance z pracy? Prezenty personalizowane

Drugim nurtem dla tych, którzy zastanawiają się, co kupić na prezent ślubny koleżance z pracy, są różnorodne personalizowane podarki. Świetnie sprawdzają się przedmioty codziennego użytku ozdobione napisem, grafiką lub zdjęciem – szczególnie, jeśli masz przynajmniej podstawowe pojęcie na temat zainteresowań lub preferencji pary młodej. Precyzyjnie wykonane będą prezentować się bardzo szykownie. Jednocześnie taki prezent na ślub z pracy pokazuje zaangażowanie, dzięki czemu na pewno będzie dobrze przyjęty. Jaki wybrać personalizowany prezent na ślub koleżanki z pracy?

  • Kubki z nadrukiem dla zakochanych

To tylko pozornie prosty pomysł. Można na nich umieścić nadruk (np. napisy „mąż” i „żona” czy też datę ślubu) lub zdjęcie. Pita z nich kawa czy herbata na pewno będzie wybornie smakować obdarowanym, przy okazji przypominając im ich wyjątkowy dzień. Skorzystaj z naszych propozycji.

kubki-dla-zakochanych

  • Fotokalendarz

To świetny sposób na przywoływanie wspomnień, a jednocześnie planowanie nowych przygód. W dobie mediów społecznościowych zdobycie wspólnych zdjęć młodej pary nie powinno być dużym problemem. Złóżcie je razem w formie kalendarza na pierwszy rok wspólnego życia małżonków. Jeżeli jesteście zgranym zespołem pracowników, możecie również przemycić w projekcie swoje wspólne zdjęcia.

kalendarz-na-prezent

  • Personalizowane poduszki

To elementy, które pomogą młodej parze w wiciu wspólnego gniazdka. Jednocześnie kojarzą się z relaksem i odpoczynkiem, który z pewnością przyda się nowożeńcom po weselu. Na poszewce można umieścić dowolne zdjęcie lub grafikę, co stwarza bardzo szerokie możliwości.

O tym, co kupić koleżance z pracy na ślub zdecyduj wspólnie z pozostałymi członkami zespołu i wybierzcie jeden prezent, który będzie godny zapamiętania. Nie zapomnij dołączyć do niego kartkę z życzeniami od współpracowników. Ona również może być personalizowana – wiele ciekawych wzorów znajdziecie w ofercie Empik Foto.

Wybierz prezent prezent ślubny dla koleżanki z pracy według naszych propozycji!

Udostępnij: