Oferta szkolna do -50%

Sprawdź
0 produktów

Personalizowany kubek dla szefa: osobisty akcent w biurze

Szef to osoba, z którą najczęściej łączą nas relacje o charakterze oficjalnym i czysto służbowym. Nie oznacza to jednak, że do swojego szefa nie można czuć też sympatii i po prostu tak po ludzku go lubić. Odważymy się nawet twierdzić, że dobre relacje z szefem, a także z całym zespołem, z którym na co dzień pracujemy to ważny element w osiąganiu satysfakcji zawodowej i zdobywania postawionych sobie celów. Wiadomo jednak, że o każdą relację, zarówno tę prywatną, jak i służbową, należy odpowiednio dbać. Wspólne świętowanie różnych okazji i wręczanie sobie nawzajem prezentów to powszechna tradycja, którą warto praktykować również w środowisku pracy. Jeżeli więc Twój szef obchodzi swoje urodziny, imieniny, jubileusz lub awans, to warto nadać tym chwilom wyjątkowego charakteru i aktywnie przyłączyć się do świętowania. Prezent w postaci drobnego, niezobowiązującego upominku takiego, jak personalizowany kubek dla szefa z całą pewnością będzie mile widziany i wywoła w nim pozytywne zaskoczenie.

Kubek dla szefa jako niezobowiązujący upominek dla przełożonego

Kubek szefa to fantastyczny pomysł na luźny i niewiążący prezent, który może stać się ulubionym gadżetem Twojego przełożonego. Kubek szefa z napisem i grafiką nawiązującymi do roli i obowiązków pełnionych w pracy z pewnością zajmie honorowe miejsce na jego biurku służbowym. Co więcej, będzie mu przypominał o miłych chwilach spędzonych ze swoimi współpracownikami i wzbudzał w nim poczucie bycia docenianym i lubianym. W personalizowanym kubku szefa każda kawa, czy herbata po prostu musi smakować wyśmienicie!

Personalizowany kubek dla szefa - pomysły

Kubek szefowej czy kubek dla szefa? W asortymencie sklepu internetowego Empik Foto znajdziesz szereg pomysłów na personalizowane kubki dla mężczyzn i dla kobiet. Wspólnie z całym zespołem zastanówcie się, jaki kubek najlepiej spodoba się Twojemu przełożonemu. Możecie podejść do tematu bardziej poważnie i oficjalnie lub zaprojektować śmieszny kubek dla szefa, którego grafika rozbawi go do łez, a tym samym podkreśli swobodną atmosferę panującą w miejscu pracy.

Poprzez personalizację kubka możecie nawiązać wyłącznie do służbowej roli, którą pełni Wasz szef, ale nie ma absolutnie żadnych przeciwwskazań, aby stworzyć upominek odnoszący się do sfery prywatnej, np. osobistych pasji szefa lub jego ulubionych form spędzania wolnego czasu poza pracą. Motto, cytat, hasło motywacyjne, wypunktowanie najlepszych cech, lub przedstawienie przełożonego w krzywym zwierciadle to również świetne pomysły na personalizowany kubek szefowej lub szefa.

Kubki dla szefa - szeroki wybór modeli

W naszym asortymencie dostępny jest szeroki wybór różnorodnych modeli kubków, wśród których na pewno znajdziesz naczynie idealne dla swojego przełożonego. Kubek klasyczny, kubek kawowy, kubek do latte, kubek magiczny, kubek emaliowany, a może kubek XXL? Sprawdź naszą ofertę i podaruj szefowi oryginalny, unikatowy kubek personalizowany z Twoim nadrukiem.

grafika
Darmowa dostawa

Złóż zamówienie za minimum 89 zł
i ciesz się darmową dostawą!

grafika
Ponad 21 000 punktów odbioru

Swoje zamówienie możesz odebrać
w różnych punktach, w całej Polsce!

grafika
29 lat Empik Foto!

Lata doświadczenia są gwarancją wysokiej jakości naszych usług.

grafika
Najpopularniejsi w Polsce

Aż 99,87% klientów poleca nasze usługi! Dziękujemy za zaufanie!