Promocje do -35%

Sprawdź
0 produktów

Chrzest Święty - jedna z pierwszych uroczystości w życiu dziecka

Chrzest to radosna uroczystość dla całej rodziny, która symbolizuje ważny etap w życiu malucha. W tym symbolicznym momencie dziecko zostaje oficjalnie przyjęte do wspólnoty kościelnej oraz wprowadzone w wiarę i tradycje swojej religii. Uroczystości Chrztu Świętego często towarzyszy poczęstunek i spotkanie rodzinne, podczas którego uczestnicy mogą wspólnie celebrować ten wyjątkowy dzień. Po mszy goście udają się więc do domu dziecka lub do specjalnie na tę okazję wynajętego lokalu, gdzie kontynuują świętowanie. Zadbanie o odpowiednią oprawę uroczystości poprzez staranny dobór dekoracji i akcesoriów na Chrzest może pomóc w stworzeniu niepowtarzalnej atmosfery Chrztu Świętego i podkreśleniu doniosłości tego wydarzenia.

Personalizowane akcesoria na Chrzest

Jeśli szukasz oryginalnych, pomysłowych, a jednocześnie eleganckich akcesoriów na Chrzest dziecka, to w sklepie internetowym Empik Foto znajdziesz szeroki wybór starannie zaprojektowanych dekoracji, które idealnie podkreślą wyjątkowy charakter tego dnia.

Wśród nich znajdują się m.in. zaproszenia na Chrzest, winietki, menu i księga gości wykonane w różnych stylach graficznych i uporządkowanych w kolekcjach tematycznych. Kolekcja Różowe Kwiaty została stworzona specjalnie z myślą o dziewczynkach wstępujących w szeregi wspólnoty kościelnej. Jej delikatny design utrzymany w różowych barwach doskonale podkreśli subtelność i niewinność głównej bohaterki wydarzenia. Natomiast kolekcja Niebieskie Kwiaty jest bardziej uniwersalna i może być idealnym wyborem nie tylko dla chłopców, ale także dla dziewczynek, dodając eleganckiego charakteru do każdej uroczystości Chrztu Świętego.

Elementy kolekcji takie, jak zaproszenia na Chrzest, czy winietki mogą być dowolnie personalizowane przez ich twórcę i zawierać zdjęcie i imię dziecka, datę Chrztu, cytat, czy dowolną grafikę. Dodatkowo, istnieje możliwość wyboru formatów i rodzajów papieru, co pozwala jeszcze bardziej dopasować akcesoria do indywidualnych preferencji organizatorów oraz motywu przewodniego uroczystości.

Oryginalne prezenty na Chrzest i upominki dla gości

W asortymencie sklepu internetowego Empik Foto znajdziesz również mnóstwo pomysłów i inspiracji na oryginalne prezenty na Chrzest, które są nie tylko unikalne, ale będą również stanowić wyjątkową pamiątkę Chrztu na całe życie. Fotoksiążka lub Instabook z fotografiami malucha, drewniane pudełko ze zdjęciem i dedykacją, poduszka z personalizowaną grafiką, pamiątkowy plakat z życzeniami to tylko niektóre z propozycji, które mogą okazać się niezwykle trafionym upominkiem na tę okazję.

Wręczenie drobnych prezentów swoim gościom podczas różnego rodzaju przyjęć okolicznościowych to elegancki zwyczaj symbolizujący podziękowanie za uczestnictwo w ważnym dla organizatorów wydarzeniu. Dlatego też przygotowaliśmy wyjątkowe propozycje upominków i gadżetów na Chrzest, które mogą doskonale korespondować z całą oprawą uroczystości, idealnie pasując do pozostałych dekoracji i akcesoriów. Personalizowany magnes na lodówkę, fotokartka z podziękowaniem, czy herbata z personalizowaną etykietą będzie nie tylko wspaniałą pamiątką z tego wyjątkowego dnia, ale także szczególnym wyrazem wdzięczności za obecność bliskich.

Zobacz więcej

grafika
Darmowa dostawa

Złóż zamówienie za minimum 89 zł
i ciesz się darmową dostawą!

grafika
Ponad 21 000 punktów odbioru

Swoje zamówienie możesz odebrać
w różnych punktach, w całej Polsce!

grafika
29 lat Empik Foto!

Lata doświadczenia są gwarancją wysokiej jakości naszych usług.

grafika
Najpopularniejsi w Polsce

Aż 99,87% klientów poleca nasze usługi! Dziękujemy za zaufanie!