Oferta szkolna do -50%

Sprawdź

Personalizowane plakaty dla nastolatków

0 produktów

Personalizowane plakaty do pokoju nastolatków

Gdy dziecko wkracza w okres dorastania i staje się poważnym nastolatkiem, jego wymagania co do wystroju sypialni mogą się całkowicie zmienić. W takim momencie rodzice często zabierają się za odświeżenie aranżacji pokoju. Zwykle wiąże się to z pozbyciem się wszelkich przedmiotów, które młody człowiek uzna za zbyt dziecinne, a także zmianą kolorów ścian i elementów dekoracyjnych.

Chcąc tchnąć nowe życie do pokoju nastolatka oraz uczynić sypialnię bardziej dorosłą i zgodną z aktualnymi potrzebami dziecka, warto rozważyć zakup personalizowanego plakatu młodzieżowego, który może nawiązywać do pasji i zainteresowań syna lub córki.

Plakaty dla nastolatków - jakie wybrać?

Nastolatkowie mają już zwykle bardzo sprecyzowane zainteresowania i doskonale wiedzą, w jaki sposób chcą udekorować swój pokój. Lubią otaczać się przedmiotami związanymi z ich pasją oraz rozwieszać na ścianach plakaty na przykład z wizerunkami swoich idoli, czy hasłami motywacyjnymi.

Prezent w postaci personalizowanego plakatu młodzieżowego może okazać się bardzo trafionym upominkiem, który stanie się wyjątkową dekoracją sypialni nastolatka. Plakat do pokoju nastolatków masz szansę stworzyć od podstaw, wybierając format, rodzaj nośnika oraz oczywiście motyw zgodny z upodobaniami młodego człowieka.

Na plakacie można zamieścić zdjęcie lub kolaż zdjęć dziecka z jego ostatnich wakacji z przyjaciółmi. Fanom sportu mogą spodobać się plakaty nawiązujące do gry w piłkę nożną, koszykówkę, hokeja, tańca, karate, czy jazdy konnej. Tematyka zwierzęca lub kwiatowa z pewnością przypadnie do gustu zwłaszcza dziewczynkom. Jeśli największą pasją nastolatka jest z kolei muzyka, to warto wybrać grafikę, która odzwierciedli jego zamiłowanie. Nastolatkowie będący właścicielami psa lub kota ucieszą się z plakatu z wizerunkiem ukochanego zwierzaka. Można też wybrać plakat z cytatem z ulubionej książki lub imitujący dzieło wybitnego malarza, którego twórczością interesuje się młody człowiek.

Plakaty dla nastolatków w Empik Foto

Plakaty dla nastolatków zamówisz w naszym sklepie internetowym Empik Foto. Znajdziesz tu wiele ciekawych propozycji, które możesz dowolnie personalizować. Dysponujemy możliwością wydrukowania plakatu na papierze fotograficznym lub na samoprzylepnej piance, którą mocuje się bezpośrednio na ścianie. Możesz wybrać minimalistyczny styl plakatu lub oprawić go w tradycyjną białą lub czarna ramkę. Nowoczesna technologia druku, którą oferujemy gwarantuje jakość wydruku na najwyższym poziomie. Do dyspozycji masz formaty plakatów poziome, pionowe i kwadratowe. Nie zastanawiaj się dłużej, bo personalizowany plakat do pokoju nastolatków z pewnością będzie stanowić fascynującą dekorację wnętrza i wniesie dużo świeżej energii do sypialni dziecka.

grafika
Darmowa dostawa

Złóż zamówienie za minimum 89 zł
i ciesz się darmową dostawą!

grafika
Ponad 21 000 punktów odbioru

Swoje zamówienie możesz odebrać
w różnych punktach, w całej Polsce!

grafika
29 lat Empik Foto!

Lata doświadczenia są gwarancją wysokiej jakości naszych usług.

grafika
Najpopularniejsi w Polsce

Aż 99,87% klientów poleca nasze usługi! Dziękujemy za zaufanie!