Promocje do -50%

Sprawdź teraz
0 produktów

Prezent dla babci - zafunduj jej wyjątkowe wspomnienia

Zastanawiasz się, co kupić babci, np. na imieniny albo zupełnie bez okazji? Najlepsze upominki to te, które budzą emocje i przywołują w pamięci wyjątkowe wspomnienia. Dlatego w tym roku samodzielnie stwórz unikalny prezent dla babci, wykorzystując do tego zgromadzone fotografie oraz możliwości, jakie daje Ci Empik Foto. To połączenie idealne! Wystarczy poświęcić kilka chwil, aby zaprojektować i zamówić wyjątkowe upominki z duszą!

Jaki prezent dla babci wybrać?

Fotoupominków, które możesz wręczyć ukochanej babci, jest naprawdę wiele. To od Ciebie zależy, po który sięgniesz. Jednak w szczególności zwróć uwagę na takie prezenty jak:

Dobrze sprawdzą się również takie prezenty dla babci jak np. fotokubek, uroczy magnes na lodówkę ze zdjęciem czy poduszka ze zdjęciem

Pamiętaj: Empik Foto udostępnia Ci szeroką gamę wzorów oraz możliwość pełnej personalizacji każdego z produktów. To Ty decydujesz więc, jaki będzie ostateczny kształt stworzonych upominków, które staną się niezwykłymi pamiątkami. Pewne jest jedno: Twoja babcia zachwyci się podarkiem, który otrzyma w dniu imienin lub z innej okazji. Zamów już teraz i stwórz kolejne wyjątkowe wspomnienia na lata.

grafika
Darmowa dostawa

Złóż zamówienie za minimum 89zł
i ciesz się darmową dostawą!

grafika
Ponad 21 tys.punktów odbioru

Swoje zamówienie możesz odebrać
w różnych punktach, w całej Polsce!

grafika
26 lat Empik Foto!

Lata doświadczenia są gwarancją wysokiej jakości naszych usług

grafika
Najpopularniejsi w Polsce

Aż 99,87% klientów poleca nasze usługi! Dziękujemy za zaufanie!