Ostatni dzwonek! WYPRZEDAŻ kalendarzy do -60%

Sprawdź szczegóły
0 produktów

Zaproszenia ślubne

Lubisz aktualne trendy? Jeśli właśnie planujesz swoje wesele to na pewno zainteresują Cię nasze zaproszenia ślubne. Na Empik Foto udostępniamy je w formie klasycznej lub nowoczesnej, również jako popularne „Save the date”. Jeśli dodatkowo opatrzysz je fotografią swoją i partnera możesz być pewien, że nikt z zaproszonych nie przegapi tego wielkiego wydarzenia! Proponujemy zaproszenia ślubne ze zdjęciem, które będą spójnym elementem dekoracji weselnych, jakie planujesz. Klimat glamour czy rustykalny? To bez znaczenia, bo przygotowaliśmy dziesiątki projektów w wielu modnych obecnie motywach:

  • pastelowe
  • minimalistyczne
  • eleganckie 
  • boho i rustykalne 
  • rysunkowe 
  • monochromatyczne (indygo, bordo, błękit) 
  • mozaika i kolaż 
  • roślinne i kwiatowe 

Wybierz motyw najlepiej pasujący do Waszej dwójki i klimatu, w jakim odbędzie się impreza. Spersonalizujcie zaproszenia ślubne za pomocą naszego generatora i gotowe!

Zaproszenia ślubne ze zdjęciem

Rozwożenie lub rozsyłanie takich pięknych zaproszeń ślubnych to sama przyjemność! Szczególnie, jeśli wybierzesz zaproszenia ślubne ze zdjęciem. Może to być fotografia z początków Waszej znajomości lub aktualna, np. z sesji narzeczeńskiej. Dostępne są formaty kwadratowe z dwustronnym zadrukiem lub składane prostokątne. Wykonujemy je na papierze o gramaturze 260 g/m2 i wysyłamy do Ciebie w zestawie z kopertą. Im więcej sztuk zamówisz, tym niższa będzie jednostkowa cena. Koszt zaproszenia ślubnego zaczyna się nawet od 1,90zł. Zapraszamy!

grafika
Darmowa dostawa

Złóż zamówienie za minimum 89zł
i ciesz się darmową dostawą!

grafika
Ponad 21 tys.punktów odbioru

Swoje zamówienie możesz odebrać
w różnych punktach, w całej Polsce!

grafika
26 lat Empik Foto!

Lata doświadczenia są gwarancją wysokiej jakości naszych usług

grafika
Najpopularniejsi w Polsce

Aż 99,87% klientów poleca nasze usługi! Dziękujemy za zaufanie!