Promocje do -30%

Sprawdź
0 produktów

Czy masz swój ulubiony kubek?

Poszukujesz idealnego kubka, który zaspokoi Twoje pragnienie i pozwoli Ci dłużej cieszyć się ulubionymi napojami bez konieczności ciągłego dolewania? Przygotuj się na długie kawowe i herbaciane sesje z personalizowanym kubkiem XXL, który możesz zamówić w sklepie internetowym Empik Foto!

Kubek XXL z nadrukiem = duża porcja napoju na dłużej

Standardowy kubek mieści zazwyczaj zaledwie około 250-350 mililitrów napoju. Dla wielu miłośników herbaty, kawy, czy naparów ziołowych taka ilość to stanowczo za mało. Wystarczy kilka łyków i kubek znowu jest pusty, a to zmusza nas do oderwania się od pracy, nauki, ulubionej książki, czy emocjonującego filmu, aby zaparzyć kolejną porcję. Często też odwlekamy moment dolewki napoju z powodu braku czasu, czy po prostu braku chęci, co może być powodem niewystarczającego nawodnienia i obniżenia samopoczucia i komfortu.

Jeśli to, co przeczytałeś powyżej jest Ci bliskie, to mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie. W asortymencie sklepu internetowego Empik Foto znajdziesz duże kubki XXL, które zaspokoją Twoje pragnienie na dłuższy czas. W dodatku, możesz samodzielnie spersonalizować swój kubek i w ten sposób stworzyć swojego idealnego towarzysza porannej kawy czy popołudniowej herbaty.

Stwórz swój własny kubek XXL z nadrukiem!

Czy to nie wspaniałe, że teraz możesz mieć swój prywatny duży kubek z własnym nadrukiem? Wybierz kubek XXL o pojemności aż 890 ml dostępny w naszym asortymencie i nanieś na niego dowolny nadruk, który będzie przywoływał miłe skojarzenia. Duży kubek ze zdjęciem z wakacji, portretem bliskiej osoby, zabawną grafiką, czy motywującym napisem może umilić Ci codzienne zajęcia i sprawić, że nie będziesz musiał tak często przerywać swoich obowiązków. Uruchom swoją kreatywność i zaprojektuj własny, niepowtarzalny duży kubek z własnym nadrukiem, który będzie towarzyszył Ci podczas porannej kawy, popołudniowych przerw w pracy, czy wieczornych chwil relaksu.

Kubek XXL z nadrukiem na prezent

Masz wśród swoich bliskich kogoś, kto ceni sobie wyjątkowe personalizowane prezenty, a w dodatku zawsze wybiera duże porcje ulubionych napojów? Nasz kubek XXL o pojemności 890 ml będzie dla niej idealnym prezentem. Co więcej, możesz uczynić ten upominek zupełnie niepowtarzalnym umieszczając na nim nadruk, który podkreśla osobowość lub pasje obdarowanej osoby.

Duży kubek ze zdjęciem podarowany na prezent może stanowić piękną pamiątkę i przypominać o wspólnych chwilach spędzonych z bliskimi, ukochanym miejscu, czy wyjątkowym wydarzeniu. Z kolei kubek z motywującym napisem doda obdarowanemu energii i pozytywnego nastawienia na każdy dzień.

Gotowy na długie godziny z ulubionym napojem? Zapoznaj się z naszym asortymentem i wybierz kubek XXL z własnym nadrukiem - dla siebie lub na prezent!

grafika
Darmowa dostawa

Złóż zamówienie za minimum 89 zł
i ciesz się darmową dostawą!

grafika
Ponad 21 000 punktów odbioru

Swoje zamówienie możesz odebrać
w różnych punktach, w całej Polsce!

grafika
29 lat Empik Foto!

Lata doświadczenia są gwarancją wysokiej jakości naszych usług.

grafika
Najpopularniejsi w Polsce

Aż 99,87% klientów poleca nasze usługi! Dziękujemy za zaufanie!