Promocje do -60%

Sprawdź
0 produktów

Personalizowany kubek dla nauczyciela - upominek pełen wdzięczności

Jaki prezent mogą podarować uczniowie swojemu nauczycielowi na takie okazje jak Dzień Nauczyciela, zakończenie roku szkolnego, czy imieniny? Pomysłów jest wiele. Standardowym rozwiązaniem jest wręczanie wychowawcy bukietu kwiatów, czekoladek lub eleganckiego zestawu herbat. Takie upominki są praktyczne, ale niestety nie wyróżniają się niczym szczególnym, a w dodatku są nie trwałe. Kwiaty zwiędną, czekoladki zostaną zjedzone, a herbaty w końcu się zużyją. Może warto więc pomyśleć o czymś, co przetrwa znacznie dłużej i może stać się na dla nauczyciela ciekawym gadżetem i pamiątką na lata? Personalizowany kubek dla nauczyciela ze zdjęciem, grafiką lub napisem to doskonała alternatywa dla wyżej wymienionych upominków.

Kubek dla nauczyciela - pomysłowy prezent na każdą okazję!

Jeśli zastanawiacie się, co może sprawić przyjemność Waszemu nauczycielowi, rozważcie zakup kubka do kawy lub herbaty, który możecie zaprojektować według własnego, oryginalnego pomysłu! Każdy nauczyciel korzysta przecież z kubków, zarówno w domu, jak i w szkole.

Nauczyciel niemal każdego dnia tygodnia używa swojego głosu przekazując Wam bezcenną i potrzebną wiedzę. Jego aparat mowy może być przez to narażony na wiele nieprzyjemnych dolegliwości takich, jak suchość w gardle, czy chrypka. W takim przypadku niezbędne jest spożywanie jak największej ilości płynów, aby nawilżać gardło i nie dopuścić do wysuszenia śluzówki. Kubek na Dzień Nauczyciela może więc okazać się niezwykle trafionym, praktycznym i pomysłowym prezentem, który Wasz wychowawca z pewnością doceni. Dodając do kubka dla nauczyciela zabawną lub kreatywną grafikę możecie spodziewać się miłego zaskoczenia i zachwytu ze strony osoby obdarowanej.

Kubek na Dzień Nauczyciela - pomysły

Poszukując oryginalnego pomysłu na kubek dla nauczyciela, warto wziąć pod uwagę takie aspekty, jak osobowość i charakter wychowawcy tak, aby prezent okazał się jak najbardziej trafiony. Ważne jest również to, aby nie urazić nauczyciela zbyt swobodnym lub złośliwym przekazem. Dobrym pomysłem jest wybranie hasła i grafiki nawiązujących do przedmiotu, którego nauczyciel naucza.

Kubek dla nauczyciela matematyki można przyozdobić wzorami matematycznymi lub najczęściej używanymi przez niego cytatami, które każdego dnia spędzają sen z powiek uczniom. Kubek dla nauczyciela angielskiego dobrze jest udekorować napisami w języku angielskim, w stylu “The best english teacher in the world” lub prostym “It’s tea time!”.

Wybierzcie model kubka, który najbardziej przypadnie do gustu Waszemu nauczycielowi. Możecie zdecydować się na kubek klasyczny, kubek kawowy, kubek do latte, kubek emaliowany w stylu retro lub kubek magiczny, który ujawni swój nadruk dopiero po uzupełnieniu go gorącą wodą.

Zapoznajcie się z asortymentem kubków dla nauczyciela dostępnych w sklepie internetowym Empik Foto i zaprojektujcie jedyne w swoim rodzaju, oryginalne naczynie, które będzie służyło Waszemu nauczycielowi przez wiele długich godzin lekcyjnych.

grafika
Darmowa dostawa

Złóż zamówienie za minimum 89 zł
i ciesz się darmową dostawą!

grafika
Ponad 21 000 punktów odbioru

Swoje zamówienie możesz odebrać
w różnych punktach, w całej Polsce!

grafika
29 lat Empik Foto!

Lata doświadczenia są gwarancją wysokiej jakości naszych usług.

grafika
Najpopularniejsi w Polsce

Aż 99,87% klientów poleca nasze usługi! Dziękujemy za zaufanie!