FotoKsiążki                                                                                 Darmowa dostawa do salonów empik Sprawdź>

fotoksiazki fotoksiazki Image HTML map generator

GWARANCJA JAKOŚCI Empikfoto.pl oferuje najwyższą jakość usług

Najpopularniejszy serwis
z odbitkami W POLSCE
52 mln zdjęć w 2015

DARMOWA DOSTAWA
do 235 salonów!
na terenie całej Polski

 DARMOWE MIEJSCE
na wirtualnym dysku
15 GB !

 99,87% ZADOWOLENIA
wśród klientów
empikfoto.pl

 

Fotoksiążka

Fotoksiążka to coś więcej niż album. To zupełnie nowy wymiar prezentowania fotografii w wersji papierowej, który pozwala zachować najcenniejsze wspomnienia w najlepszej postaci. Bez względu na to, czy urodziło Ci się dziecko, czy zakończyła się właśnie podróż Twoich marzeń, czy może poszukujesz najciekawszej formy swojego albumu ślubnego, empikfoto przygotował dla Ciebie niepowtarzalne rozwiązanie.

Fotoksiążka to fantastyczna pamiątka, która może być jednocześnie Twoim pierwszym, w pełni spersonalizowanym projektem fotograficznym.

Wybierać możesz spośród czterech rozmiarów, kilku rodzajów papieru, wielu teł, ramek i obrazków, które wzbogacą Twoją historię i nadadzą jej niepowtarzalnego klimatu – dokładnie takiego, jaki panował podczas robienia zdjęć. Nadaj książce własny tytuł, wybierz okładkę i ułóż swoje fotografie w dowolnej kolejności, aby raz na zawsze zatrzymać najważniejsze dla siebie chwile. Fotoksiążka to także idealny prezent dla kogoś szczególnego – włóż w swoje zdjęcia jeszcze więcej siebie i dziel się pięknymi wspomnieniami z najbliższymi. Możliwości fotoksiążki są nieskończone, a jedyne co Cię ogranicza to Twoja wyobraźnia!

Opinie

Średnia ocena 4.1
5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka
stsi@o2.pl
ok
Po wprowadzeniu nowej wersji miałem mieszane uczucia , co do łatwości obsługi nowego edytora. Obecnie jestem zadowolony i uważam , że po pewnym czasie praca z tym programem nie jest trudniejsza niż z poprzednią wersją . Pozdrawiam !
2 2 Odpowiedz
marcindziadek@gmail.com
Cudowne wspomnienia uchwycone na kartach książki
Gdy zapada zmrok a w ręku trzymasz kubek parującego kakao fotoksiążka jest idealnym uzupełnieniem cudownego wieczoru. Projekt "Najpiękniejsze Chwile Księżniczki" idealnie oddaje klimat tego co wydarzyło się w życiu naszej pociechy. My zamówiliśmy fotoksiążki jako prezent dla dziadków oraz jedną dla siebie i jesteśmy zachwyceni. Przed zamówieniem miałem obawy co do jakości wybranych przeze mnie zdjęć, ale fotoedytor idealnie podpowiedział, które zdjęcia się nadadzą a które nie. Zdecydowanie polecam :)
3 3 Odpowiedz
kla.bla94@gmail.com
Fotoksiążka - rocznica ślubu
Właśnie otrzymałam zamówioną przez siebie fotoksiążkę z okazji 25 Rocznicy Ślubu rodziców. Wybrałam papier fotograficzny, okładkę twardą matową. Jest przepiękna! Udało mi się zamówić na promocji, ale i tak warta jest swojej ceny! Bardzo dobra jakość zdjęć i w ogóle całego wykonania. Korzystałam z gotowego szablonu, który spełniał moje oczekiwania, ale dodałam też coś od siebie. Ogólnie, rzecz biorąc - POLECAM - prezent rewelacja! Myślę, że jeszcze nie raz skorzystam z takiej opcji. :) :)
3 0 Odpowiedz