Promocje do -30%

Sprawdź
0 produktów

Personalizowane tablice rejestracyjne ślubne, czyli oryginalne dekoracje weselnego pojazdu

Pojazd, którym przyszła para młoda będzie wieziona do ślubu to jeden z ważniejszych punktów organizacji uroczystości zaślubin. Małżonkowie mogą mieć w tym zakresie rozmaite preferencje. Romantycy wybiorą elegancką bryczkę zaprzężoną w konie. Nowoczesne pary zdecydują się na samochód sportowy taki, jak, np. BMW, Ferrari, Porsche lub Lamborghini. Tradycjonaliści zaplanują z kolei swoją podróż przed ołtarz klasyczną limuzyną lub klimatycznym samochodem w stylu retro. Spójnym elementem, który łączy wszystkie te typy pojazdów są dekoracje ślubne sprawiające, że taki pojazd jest od razu przez wszystkich identyfikowany jako środek transportu pary młodej, a tym samym wzbudza mnóstwo pozytywnych emocji na drodze. Nowożeńcy stroją swoje auta żywymi kwiatami, wstążkami, kokardami, balonami lub naklejkami ślubnymi. Niezwykle ciekawym gadżetem, który podkreśla unikalność wydarzenia jest również ślubna tablica rejestracyjna.

Tablice rejestracyjne ślubne to wspaniały pomysł na udekorowanie samochodu. Zastąpienie oryginalnej tablicy rejestracją ślubną wyróżnia auto pośród innych i wzbudza zainteresowanie przechodniów oraz kierowców innych pojazdów. Tablice rejestracyjne na ślub dostępne w asortymencie naszego sklepu internetowego Empik Foto wykonane są z wysokiej jakości pianki PCV lub trwałego pleksi i posiadają wymiary zbliżone do standardowej tablicy rejestracyjnej. Nowoczesna metoda nanoszenia druku gwarantuje dokładne odwzorowanie kolorów, trwałość oraz odporność na działanie zewnętrznych czynników atmosferycznych takich, jak deszcz czy śnieg.

Personalizowane tablice rejestracyjne w Empik Foto

Tablice ślubne na samochód możesz personalizować według własnego pomysłu. Skorzystaj z propozycji dostępnych na naszej stronie lub samodzielnie zaprojektuj swój oryginalny wzór. Na tablicy rejestracyjnej ślubnej umieść Wasze imiona oraz datę ślubu. Możesz też użyć zwrotu w stylu "Młoda Para", "Jedziemy do ślubu", "Just married", "Mąż i żona", "Nowożeńcy" lub humorystycznego "Game over", czy "Skazani na siebie". Wybierz kolorystykę i typ czcionki, które najlepiej pasują do stylu Waszego ślubu. Tablicę rejestracyjną ślubną możesz dodatkowo ozdobić elementami dekoracyjnymi takimi, jak obrączki, kwiaty, serca itp. Za pomocą naszego intuicyjnego edytora stwórz oryginalną spersonalizowaną tablicę rejestracyjną ślubną, która ma szansę stać się dla Was także wyjątkową pamiątką zawarcia związku małżeńskiego na wiele długich lat. Co więcej, tablice rejestracyjne ślubne możesz zamówić również dla Rodziców lub Świadków, którzy na miejsce ślubu przybędą osobnymi samochodami. Tego typu odświętna dekoracja pozwoli również im poczuć się wyróżnionym w tym nadzwyczajnym dniu.

Zapoznaj się z naszym asortymentem rozmaitych artykułów ślubnych, w tym tablic rejestracyjnych na ślub i zadbaj o niepowtarzalną oprawę swoje ślubu i wesela.

Zobacz więcej

grafika
Darmowa dostawa

Złóż zamówienie za minimum 89 zł
i ciesz się darmową dostawą!

grafika
Ponad 21 000 punktów odbioru

Swoje zamówienie możesz odebrać
w różnych punktach, w całej Polsce!

grafika
29 lat Empik Foto!

Lata doświadczenia są gwarancją wysokiej jakości naszych usług.

grafika
Najpopularniejsi w Polsce

Aż 99,87% klientów poleca nasze usługi! Dziękujemy za zaufanie!