Promocje do -30%

Sprawdź
0 produktów

Skrzynka na koperty ślubne - praktyczny detal w klimacie uroczystości

Pieniądze to jeden z najczęściej wręczanych prezentów ślubnych. Coraz częściej zdarza się również, że przyszli małżonkowie umieszczają sugestię dla gości o chęci otrzymania upominku w formie pieniężnej na zaproszeniu ślubnym. Pieniądze z wesela pozwalają pokryć część kosztów uroczystości lub mogą zostać przeznaczone na urządzanie wspólnego lokum, podróż poślubną, czy nowe auto rodzinne. To najbardziej praktyczna i uniwersalna forma prezentu umożliwiająca zakup przez parę młodą rzeczy, które aktualnie są jej potrzebne i zgodnych z własnych gustem. Ślub i wesele to wydarzenia, które niosą za sobą wiele ekscytujących emocji. Gratulacje, życzenia i wręczanie prezentów to nieodłączne elementy tego typu imprezy. Aby otrzymane przez parę młodą kartki z życzeniami oraz pieniędzmi były bezpieczne i nie zapodziały się w trakcie zabawy, warto zainwestować w zakup skrzynki na koperty ślubne, w której można składować wszystkie pieniężne upominki.

Obecnie każda para, która urządza swoje wesele nie powinna zapominać o użytecznym gadżecie, jakim jest pudełko na koperty ślubne. Przechowywanie pieniędzy w pudełku podczas wesela daje gwarancję, że żadna z kopert nie zginie i nie trzeba martwić się o ich pilnowanie. Skrzynki na koperty ślubne często zachwycają swoim designem i z łatwością można znaleźć takie pudełko, które pasuje do całościowej oprawy uroczystości oraz indywidualnego stylu małżonków.

Skrzynki na koperty ślubne w Empik Foto

W asortymencie sklepu internetowego Empik Foto znajdziesz mnóstwo gadżetów ślubnych, które pozwolą Ci zorganizować wymarzone wesele w Twoim stylu takich, jak zaproszenia ślubne, winietki, tablice powitalne, menu weselne, numery stołów, czy pudełka na koperty ślubne. Nasze skrzynki na koperty ślubne mają nie tylko funkcję praktyczną, ale będą także stanowić niewątpliwą ozdobę sali weselnej oraz wspaniałą pamiątkę tego wyjątkowego dnia. Oferujemy pudełka na koperty papierowe w różnych stylach, kolorach i szablonach - od tych minimalistycznych, przez ozdobione motywami roślinnymi, aż po eleganckie i bogato zdobione. Dodaj Wasze imiona oraz datę uroczystości i ciesz się praktycznym, personalizowanym dodatkiem. 

Zapoznaj się z naszym szerokim asortymentem akcesoriów ślubnych, w tym skrzynek na koperty ślubne i zorganizuj wesele dokładnie takie, o jakim marzysz!

Zobacz więcej

grafika
Darmowa dostawa

Złóż zamówienie za minimum 89 zł
i ciesz się darmową dostawą!

grafika
Ponad 21 000 punktów odbioru

Swoje zamówienie możesz odebrać
w różnych punktach, w całej Polsce!

grafika
29 lat Empik Foto!

Lata doświadczenia są gwarancją wysokiej jakości naszych usług.

grafika
Najpopularniejsi w Polsce

Aż 99,87% klientów poleca nasze usługi! Dziękujemy za zaufanie!