Promocje do -40%

Sprawdź

Fotokartki Kolekcja urodzinowa - Dinozaury, 14x14 cm

Dodaj opinię
Orientacja:
Format
Typ
Ilość: Cena za sztukę:
1 8,90 zł
2 – 9 7,90 zł
10+ 6,90 zł
Najniższa cena z 30 dni: ?
Najniższa cena produktu z 30 dni przed zastosowaniem obniżki
Dostawa standard: czw. (01.08)
STWÓRZ FOTOKARTKĘ
?
Kliknij aby stworzyć produkt

Kartki Personalizowane

Twórz wyjątkowe wspomnienia dzięki naszym personalizowanym kartkom! Idealne na każdą okazję – od urodzin, przez śluby, aż po święta, a także bez okazji – do wyrażenia swoich uczuć. Wybierz swój ulubiony format i układ, aby zaprojektować kartkę, która idealnie odda Twoje emocje. Korzystaj z różnorodnych narzędzi i opcji dostępnych w naszym kreatorze, aby stworzyć coś naprawdę wyjątkowego.

Gwarantujemy:

- Wysoka jakość druku– nasze fotokartki są drukowane na papierze o gramaturze od 260 g, co gwarantuje trwałość i wyjątkową jakość kolorów.

- Personalizacja – dodaj własne zdjęcia, teksty i grafiki, aby stworzyć unikalne kartki, które będą idealnym odzwierciedleniem Twoich uczuć.

- Różnorodność układów i formatów – wybierz pion, poziom lub kwadrat w ulubionym formacie

- Szybka realizacja – Twoje zamówienie zostanie zrealizowane w ekspresowym tempie, abyś mógł jak najszybciej cieszyć się swoim projektem.

- Bezpośrednia wysyłka – możemy wysłać kartkę bezpośrednio do Twoich bliskich, aby sprawić im niespodziankę i wywołać uśmiech na ich twarzach.Dostępne formaty:

- Kwadrat

- 14x14 cm – klasyczny kwadratowy format, doskonały do umieszczenia centralnego zdjęcia lub kolażu z Twoimi ulubionymi wspomnieniami.

- Pion

- 10x15 cm– tradycyjny pionowy format, idealny do zdjęć portretowych i ujęć całopostaciowych.

- 10x20 cm – dłuższy pionowy format, świetny do kreatywnych projektów i nietypowych ujęć.

- Poziom

- 15x10 cm – popularny poziomy format, idealny do zdjęć krajobrazowych i grupowych.

- 20x15 cm – większy poziomy format, doskonały do panoramicznych zdjęć i szerokich ujęć

- 20x30 – kartka składana typu Tablo – niezapomniana pamiątka szkolnaZaprojektuj swoją fotokartkę już dziś i podaruj bliskim niezapomniane chwile zamknięte w pięknych wspomnieniach!

Typ: Składane
Orientacja: kwadrat
Rodzaj papieru: kredowy
Gramatura: 260
Format: 14x14

Kartki

   • Wysoka jakość druku– nasze fotokartki są drukowane na papierze o gramaturze od 260 g, co gwarantuje trwałość i wyjątkową jakość kolorów
   • Personalizacja – dodaj własne zdjęcia, teksty i grafiki, aby stworzyć unikalne kartki, które będą idealnym odzwierciedleniem Twoich uczuć
   • Różnorodność układów i formatów – wybierz pion, poziom lub kwadrat w ulubionym formacie
   • Szybka realizacja – Twoje zamówienie zostanie zrealizowane w ekspresowym tempie, abyś mógł jak najszybciej cieszyć się swoim projektem
 • Bezpośrednia wysyłka – możemy wysłać kartkę bezpośrednio do Twoich bliskich, aby sprawić im niespodziankę i wywołać uśmiech na ich twarzach