Promocje do -30%

Sprawdź
0 produktów

Kubek dla nauczyciela przedszkola - drobny gest pełen wdzięczności

Wychowawcy w przedszkolu również zaliczają się do zacnego grona nauczycieli, którzy 14 października obchodzą swoje święto. W tym dniu warto wykonać miły gest w kierunku przedszkolanek, które każdego dnia sprawują opiekę nad naszym dzieckiem i wkładają swoją pracę w to, by maluch czuł się w przedszkolu bezpiecznie i swobodnie. To dzięki paniom w przedszkolu możemy bez przeszkód udać się do pracy i być pewnym, że pociecha jest pod dobrą opieką, a w dodatku ma szanse na rozwój i przebywanie z rówieśnikami.

Dzień nauczyciela, czy zakończenie roku szkolnego to odpowiednie okazje, aby podziękować nauczycielom przedszkola za ich codzienny trud i zaangażowanie wkładane w kształtowanie młodych ludzi. Słowa wdzięczności na pewno będą znaczyć bardzo wiele, ale podkreślone dodatkowo miłym i niezobowiązującym podarunkiem, z pewnością wywołają pozytywne zaskoczenie, a być może dostrzeżemy nawet wzruszenie na twarzy obdarowanej osoby. Dobrym pomysłem na skromny i pomysłowy prezent dla przedszkolanki może być kubek personalizowany z własnym nadrukiem.

Kubek dla przedszkolanki - czy to dobry pomysł na prezent?

Personalizowany kubek to zdecydowanie odpowiedni prezent dla nauczyciela w przedszkolu. To skromne naczynie używane jest przez każdego z nas. W kubku popijamy swoje ulubione herbaciane lub ziołowe napary oraz kawę. Panie w przedszkolu również korzystają z kubków i z pewnością ucieszą się z takiego upominku, który dodatkowo będzie ozdobiony grafiką lub napisem związanym z wykonywanym zawodem. Kubek dla przedszkolanki to prezent praktyczny i doskonały w swojej formie. Może służyć nauczycielce zarówno w pracy, jak i w domu oraz będzie stanowić wyjątkową pamiątkę, która pozwoli wspominać swojego podopiecznego przez wiele długich lat.

Kubek dla nauczyciela przedszkola - jaki wybrać?

Przedszkolakami zwykle zajmują się kobiety, ale zdarza się również, że tę funkcję pełnią mężczyźni. Warto więc wybrać taki kubek, który będzie pasował do konkretnej osoby. Panie w przedszkolu zapewne docenią kubek kawowy lub kubek do latte, które charakteryzują się delikatnym, opływowym kształtem idealnie pasującym do kobiety. Jeśli wychowawcą dziecka jest mężczyzna możesz wybrać kubek klasyczny, kubek XXL lub kubek magiczny. To Ty decydujesz o modelu i kolorze kubka. Ty wybierasz również rodzaj nadruku.

Na kubku dla nauczyciela przedszkola możesz umieścić zdjęcie dziecka lub zabawną grafikę. Dodaj do niej życzenia, specjalną dedykację, cytat, czy hasło motywacyjne. Dopisz imię nauczycielki i wykorzystaj motywy, które udostępniamy w naszym sklepie internetowym Empik Foto. Znajdziesz tu mnóstwo pomysłów i inspiracji na kreatywne kubki dla przedszkolanek, wśród których na pewno znajdziesz coś odpowiedniego na daną okazję.

Kubek przedszkolaka to wspaniały pomysł na prezent, który z pewnością zostanie miło odebrany przez nauczyciela i sprawi, że poczuje się doceniony. Jeśli więc jeszcze nie podjąłeś ostatecznej decyzji w kwestii wyboru prezentu dla wychowawcy w przedszkolu, zapoznaj się z naszym asortymentem i zaprojektuj jedyny w swoim rodzaju, unikatowy i oryginalny kubek dla przedszkolanki według własnego pomysłu.

grafika
Darmowa dostawa

Złóż zamówienie za minimum 89 zł
i ciesz się darmową dostawą!

grafika
Ponad 21 000 punktów odbioru

Swoje zamówienie możesz odebrać
w różnych punktach, w całej Polsce!

grafika
29 lat Empik Foto!

Lata doświadczenia są gwarancją wysokiej jakości naszych usług.

grafika
Najpopularniejsi w Polsce

Aż 99,87% klientów poleca nasze usługi! Dziękujemy za zaufanie!