Oferta szkolna do -50%

Sprawdź
0 produktów

Personalizowany obraz dla babci i dziadka jako upominek na każdą okazję

W jaki sposób sprawić przyjemność swoim dziadkom z okazji ich święta? Naszym zdaniem najważniejsza jest obecność oraz bliskość ukochanych wnucząt, czyli możliwość wspólnego spędzenia czasu w gronie rodzinnym. Urodziny, imieniny, Dzień Babci, czy Dzień Dziadka to jednak specjalne okazje, które wymagają wyjątkowej oprawy. Odwiedzając swoich dziadków w tych dniach warto więc przygotować dla nich szczególny prezent, który będzie symbolem pamięci, uznania i szacunku, a w dodatku sprawi wiele radości ukochanym osobom. Większość dziadków, z uwagi na wiek oraz bogate doświadczenia życiowe, to osoby niezwykle sentymentalne, które doceniają prezenty o osobistym charakterze i wywołujące miłe wspomnienia. Jeśli poszukujesz tego rodzaju upominku, to mamy dla Ciebie doskonałą propozycję. Personalizowany obraz dla babci i dziadka to doskonały pomysł na prezent o zabarwieniu uczuciowym, który ma szansę wywołać nawet łzy wzruszenia.

Obraz na Dzień Babci i Dziadka - prezent pełen pięknych wspomnień

Obraz personalizowany to wręcz idealny upominek na Dzień Babci i Dziadka. Za jego pośrednictwem możesz przekazać ukochanym osobom swoje na najskrytsze uczucia, szczere życzenia oraz wdzięczność za to, że są przy Tobie. W asortymencie sklepu internetowego Empik Foto masz szansę zamówić unikalne obrazy drukowane na różnych materiałach. Obraz dla babci i dziadka na płótnie to propozycja pasująca do każdego wystroju wnętrza, która na pewno przypadnie do gustu miłośnikom klasycznych rozwiązań. Obraz na drewnianej płycie MDF będzie stanowił przytulną dekorację, która ociepli domową aranżację. Dostępne są także ciekawe alternatywy dla klasycznych obrazów drukowane na piance PCV lub płycie aluminiowej. Każdy z wariantów obrazu na Dzień Babci i Dziadka odznacza się wysoką jakością wykonania, dbałością o detale oraz zachowaniem idealnej równowagi pomiędzy wysublimowaną elegancją a minimalizmem. Możesz wybrać dowolny format obrazu i nadrukować na nim, co tylko chcesz.

Obraz dla babci - pomysły

Szukasz odpowiedniego pomysłu na obraz dla babci? Zastanów się, jaki rodzaj dekoracji najlepiej ozdobi wnętrze jej domu lub mieszkania oraz co ma szansę sprawić jej najwięcej przyjemności. Może być to zdjęcie rodzinne, kolaż zdjęć upamiętniających wspólne chwile z różnych okresów życia, portret ukochanej osoby, czy replika ulubionego dzieła sztuki. Podejdź do tematu w sposób indywidualny, starannie przemyśl każdy szczegół i stwórz obraz dla babci, który wywoła mnóstwo pozytywnych emocji.

Obraz dla babci i dziadka jako wspólny prezent

Jeśli postanowiłeś podarować swoim dziadkom jeden wspólny prezent, to na nadruk wybierz motyw, których zachwyci obie osoby. Zdjęcie ze ślubu dziadków, czy fotografia ukochanych wnucząt może okazać się tu strzałem w dziesiątkę! Obraz dla babci i dziadka to także możliwość stworzenia pięknych życzeń lub gratulacji na przykład z okazji okrągłej rocznicy ślubu. Na obrazie można też umieścić wzruszający wiersz o miłości, inspirującą sentencję życiową lub motto, które jest bliskie filozofii życiowej Twoich dziadków.

grafika
Darmowa dostawa

Złóż zamówienie za minimum 89 zł
i ciesz się darmową dostawą!

grafika
Ponad 21 000 punktów odbioru

Swoje zamówienie możesz odebrać
w różnych punktach, w całej Polsce!

grafika
29 lat Empik Foto!

Lata doświadczenia są gwarancją wysokiej jakości naszych usług.

grafika
Najpopularniejsi w Polsce

Aż 99,87% klientów poleca nasze usługi! Dziękujemy za zaufanie!