FotoPrezenty

Sprawdź jak Twoje zdjęcie będzie wyglądało na FotoPrezentach
poduszka
koszulka
kubek
 
kalendarz
2016
torba

GWARANCJA JAKOŚCI Empikfoto.pl oferuje najwyższą jakość usług

Najpopularniejszy serwis
z odbitkami W POLSCE
52 mln zdjęć w 2015

DARMOWA DOSTAWA
do 235 salonów!
na terenie całej Polski

 DARMOWE MIEJSCE
na wirtualnym dysku
15 GB !

 99,87% ZADOWOLENIA
wśród klientów
empikfoto.pl

FOTOPREZENTY

Stwórz spersonalizowany prezent! Czy to osoba bliska Twojemu sercu, narzeczona, mąż czy Twoja mama, czy też szefowa lub kolega z pracy - na pewno ucieszą się z prezentu, który niesie za sobą jakieś znaczenie.

Na fotoprezencie możesz dodać dowolną fotografię - coś, co nada produktowi indywidualny, niepowtarzalny charakter. Urodziny, rocznice, pożegnania - wszystkie te okazje wymagają upomnków nietuzinkowych. Zdecyduj się na fotoprezent, efekt będzie murowany.

Opinie

Średnia ocena 4.4
5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka
klaudiwilczok@gmail.com
magiczny kubek
Polecam zdj wyraźne Wysokiej jakości produkt idealny na prezent dla chłopaka/dziewczyny .
0 0 Odpowiedz
magdalena8123@wp.pl
Aż chcę się usiąść i wypić kawkę
Gdy tylko je zobaczyłam dostałam szokku!!! No już, już otwieram pudełko..Oooo, jak piękne...jakie kolory...ten kształt!! O tak! O tak! Wystarczy, że zamknę oczy, a moja wyobraźnia przenosi mnie w chwile gdy te zdjęcie było robione. Kubek jest przepiękny duży,pojemny,błyszczący a zdjęcie lepsze niż w rzeczywistości :)Gdy go tworzyłam bałam się że będzie coś nie tak,zdjęcie ucięta ale nie wyszło super.Polecam szybko i łatwo a przyjemność ogromna!!
0 0 Odpowiedz
mkapelewska@op.pl
idealny na prezent
Już nie pierwszy raz podarowaliśmy kubek na prezent. Zawsze jest zadowolenie i zaskoczenie. Kubek ze zdjęciem ważnego momentu życia to niezapomniane przeżycie już na zawsze. Kubki są doskonałej jakości, zdjęcia idealne, wyraźne i pięknie wyglądają.
0 0 Odpowiedz