Promocje do -35%

Sprawdź
0 produktów

Co to jest kalendarz adwentowy?

Kalendarze adwentowe od lat cieszą się dużą popularnością i są jedną z najbardziej znanych tradycji. Mają one umilać czas oczekiwania na Święta i odliczanie pierwszych 24 dni grudnia. Wywodzą się z Niemiec, gdzie już kilka wieków temu na wieńcach adwentowych układano woreczki z niespodziankami. Kalendarz adwentowy, który z pewnością zna każdy z nas, to płaskie pudełko z otwieranymi okienkami, w których ukryte są czekoladki na każdy dzień – to jego najpopularniejsza wersja, osładzająca cały okres Adwentu. Obecnie jednak na rynku można znaleźć jego inne, bardziej oryginalne wersje – z kosmetykami, torebkami herbaty, zabawkami dla dzieci czy losowymi drobiazgami-niespodziankami. Przygotowując zawartość kalendarza samodzielnie, możesz puścić wodze fantazji. W kieszonkach na upominki, oprócz konkretnych przedmiotów, możesz umieścić nawet ciekawy przepis kulinarny lub motywujący cytat na dany dzień! Najważniejsze, aby podobał się Tobie lub bliskiej osobie, której go podarujesz

Kalendarz adwentowy własnego projektu

Z roku na rok coraz więcej osób decyduje się na stworzenie kalendarza adwentowego własnoręcznie – ma on wówczas wyjątkowy urok. Jeżeli również chciałbyś zaprojektować ten wyjątkowy kalendarz samodzielnie, jednak brakuje Ci czasu, wybierz jeden z kalendarzy dostępnych w Empik Foto. Do wyboru masz aż osiem różnych wersji tego wyjątkowego gadżetu, który może stać się pięknym upominkiem dla kogoś bliskiego – na przykład z okazji Mikołajek lub… bez okazji! Możesz także stworzyć kalendarz dla całej rodziny i powiesić go w tym pomieszczeniu domu, w którym spędzacie najwięcej czasu. Kalendarz adwentowy z imieniem, ozdobiony śnieżynkami, reniferami, bombkami czy prezentami, mocno nawiązuje do zbliżającej się Gwiazdki. Dostępny jest on w dwóch wariantach – z 24 kieszonkami lub z 24 woreczkami na przedmioty-niespodzianki. Wybierając kalendarz tego typu, sam decydujesz o tym, co dokładnie znajdzie się w danej torebce. W każdej z nich możesz umieścić zupełnie inny przedmiot, związany z całkowicie innym tematem. Im bardziej różnorodnie, tym większa frajda podczas wyjmowania upominków! W komplecie z każdym kalendarzem adwentowym znajduje się również jutowy sznurek do wieszania.

Kalendarz adwentowy dla dzieci – moc radości!

Kalendarz adwentowy to grudniowy gadżet uwielbiany przez dzieci – zwłaszcza jeżeli w jego wnętrzu kryją się ulubione słodkości! W przypadku personalizowanego kalendarza w jednej z kieszonek możesz ukryć ulubionego batonika, w kolejnej mini maskotkę, a w jeszcze innej – niewielką zabawkę edukacyjną. Kalendarz adwentowy, który podarujesz swojemu dziecku, może zawierać również urocze skarpetki ze świątecznym motywem lub świąteczną dekorację do dziecięcego pokoju. Dziewczynki z pewnością ucieszą się także z kosmetyków dla małych kobietek, np. pomadki do ust, z kolei chłopców mogą zadowolić niewielkie elementy zestawu dla młodego majsterkowicza! Wybór należy do Ciebie – dobierz niespodzianki do zainteresowań Twojej pociechy i zawieś kalendarz adwentowy w jej pokoju, aby każdego dnia mogła cieszyć się momentem otwierania paczuszki.

grafika
Darmowa dostawa

Złóż zamówienie za minimum 89 zł
i ciesz się darmową dostawą!

grafika
Ponad 21 000 punktów odbioru

Swoje zamówienie możesz odebrać
w różnych punktach, w całej Polsce!

grafika
29 lat Empik Foto!

Lata doświadczenia są gwarancją wysokiej jakości naszych usług.

grafika
Najpopularniejsi w Polsce

Aż 99,87% klientów poleca nasze usługi! Dziękujemy za zaufanie!